Petrol-Hawen
counter
5 3 7 5 1
Lenna Nowy wpis

Bardzo dobry pracodawca więc i opinie w internecie mogą to jedynie potwierdzić.

mały Nowy wpis

Zmyślony porządny gość pracowałem parę ładnych dobre czasy.Pozdrawiam

Iwo Nowy wpis

Mam nadzieję, że warto starać się o pracę w firmie o ile w ogóle kogoś potrzebują?

Ben Nowy wpis

Firma o bardzo dobrej reputacji. Nie dla buraków czy nierobów. Pan Tomasz wie co robi i nie zatrudnia osób którzy nie potrafią nawet po polsku się wysłowić. Więcej takich miejsc pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mariusz

Firma jest rzetelna i fajnie płaci - ale warunek jest taki, że trzeba chcieć pracować a nie się obijać!

Szkoda że pojechałem

Jeśli chodzi o firmę z piły i o stanowisko ph to jak komuś nie szkoda paliw to może jechać:) Szukają naiwniaków na warunkach z 3 świata z własnym autem i działalnością. Pan tomasz to rozmowy z kurami na fermie może przeprowadzać a nie z kandydatami o pracę nie uwłaczając kurom, gość myśli że jak jego kiedyś dymali to każdy jest tak naiwny jak on:) ale takich pucybutów co sa zaganiaczami w polsce jest pełno wiec wybaczam może kiedyś sie ogarnie i przestanie sadzić kity ze rozmowa jest w prawie gigancie naftowym tylko siedziba w grajdołku bo tak wola.W dzisiejszych czasach trzeba byc prawdziwym panie wielki menager a nie strugać gringo bo wtedy wychodzi przykra lipa z zaścianka. A te testy to 10 lat temu były modne, ale cóż do okolic Piły to pewnie teraz dotarło. Odradzam gburasów;)

wer

chyba piła???

Zostaw merytoryczną opinię o Petrol-Hawen - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Petrol-Hawen