BP TECHEM S.A.

Toruń

Opinie o BP TECHEM S.A.

dawel

Szkoda zdrowia , dużo siły trzeba mieć, słebe zarobki, monotonia pracy , wyzyks na całego !!!

noje

na produkcji straszny hałas , pracuje się w stoperach w uszach , dużo wdychasz substacji które szkodzą zdrowiu. Zarobki marne nie polecam !!!

ejo

Praca maszynowa, zarobki małe, ogólnie hałas , stres, nie polecam tej Firmy!

Magazynier

Witam Czy ktoś pracował jako magazynier u nich? Chcę zmienić pracę, potrzebuję kilka informacji. Jaka atmosfera w magazynie? Weekendy wolne? Ile płacą i czy regularnie? Czy są benefity? Dziękuję i pozdrawiam.

Werbem

Praca stojąca zarobki marne, chyba że pracujesz 15 lat lub wiecej.Umowa o pracę jest standardem.Starzy pracownicy pokazują to wyjadacze na młodych pracowników.Praca dla osób na pewien okres czasu lecz kto ma wytrwałość popracować może nawet do emerytury.

wejna

Zarobki mało proporcjonalne do wysiłku jaki trzeba dacy. Dużyć w pracy a plus że weekendy wolne.

marco

Praca wyczerpująca, zarobki słabe jedyny plus dodatki i premie!

Zostaw opinię o BP TECHEM S.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BP TECHEM S.A.