Opinie o Skuter-serwis w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Skuter-serwis. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Skuter-serwis o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja motocykli, quadów i skuterów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skuter-serwis w Warszawa

odp timi

to serwis rowerów skuterów sprzedaż proszków petard wymiana opon i innych badziewi a wszyscy robią wszystko na zimę zwalniają na sezon zatrudniają na umowach śmieciowych i żałosnym wynagrodzeniu

kpina

Nawet nie traćcie czasu na "współpracę" z tym pseudo biznesmenem

nie pracuj tam

nie warto tam pracować

były

Ja tej firmy mam dość może ktoś inny zgłosi do PIP bo tam nic normalnie nie jest a najlepiej tam nie pracować cała stara kadra zrezygnowała kota tam można dostać z właścicielem ciągłe zmiany krótko właściciel swoje źle podjęte decyzje zgania na pracowników masakra później mówi że ktoś przekręty robi no cóż takie ma metody i tyle wszędzie widzi złodziei a sam robi jak robi

Były

około 1900zł praca od rana do wieczora pracujące wszystkie soboty no i nie dopuszczać do zaległości w wynagrodzeniu bo już nigdy tego nie odzyskacie na rozmowach obiecywane są kokosy oraz premia od obrotu której pracodawca nigdy nie podliczy a na ostatnim rozliczeniu powie że nadebrałeś kasę do tej pory wykształcenie nie miało większego znaczenia w tej firmie.

były

Ja wyrzucony koleś masz coś z głową u [usunięte przez moderatora] nie pracuje a ty nim jesteś w 100%

były

Unikać tego [usunięte przez moderatora] a jak już tam pracujecie to wypłatę co miesiąc kasujcie nie słuchajcie wymówek tego [usunięte przez moderatora] bo facet ma jakieś urojenia do psychiatry nie chodzi bo mówi że chcą z niego wariata zrobić a wcale nie muszą ustala wynagrodzenie przy czym przy rozliczeniu końcowym zmienia stawki ten cały system motywacyjnego zarobku to jeden szwingiel gość zmienia zdanie jak skarpetki każdego trzyma z kasą niby daje zaliczki ale (usunięte przez administratora) nigdy miesiąca nie zamknie tak w sumie nigdy nie wiadomo ile się zarobiło tak zrytego typa jeszcze nie widziałem ziomek rozliczaj pracowników co miesiąc i z głowy w czym masz problem żeby miesiąc zamknąć i powiedzieć ile zarobił.

menda

Ty się rozstałeś ? Zostałeś wyrzucony po tym jak przyjmowałeś kasę na lewo i ukradłeś gaźnik ze skutera klientowskiego. Co ty za brednie wypisujesz ? Maż znowu jakieś zanik pamięci po psychotropach ? Nie spotkałem gorszej (usunięte przez administratora) i oszołoma. [usunięte przez moderatora] postać o 100 tożsamościach.Na fb ukrywa się pod fikcyjnym nazwiskiem. Ciekawe dlaczego? Może ma jakieś problemy. Wykiwał też własną rodzinę na sporą kasę. Dno i wodorosty. Ludzie unikajcie tej (usunięte przez administratora) jak ognia.

A dlaczego się rozstałem z tą firmą pracowałem w biurze zajmowałem się wszystkim niby ktoś miał być jeszcze zatrudniony ale każdy po przepracowaniu góra trzech dni rezygnował jak zobaczył co się tam dzieje a na głowie miałem serwis sprzedaż części magazyn zamawianie części rozpatrywanie reklamacji oraz telefony setki telefonów od klientów to stanowisko pracy nie jest normalne powinny być co najmniej dwie osoby no właściwie trzy bo jeszcze magazynier pracodawca wymaga niemożliwego najgorsze były telefony z serwisu mobilnego który podczas sprzedaży pojazdów jest proponowany a faktycznie nie istnieje każe ci przyjmować zlecenie na serwis a niema kogo wysłać później dzwoni wściekły klient i się wydziera, na stacjonarnym serwisie też dwóch serwisantów którzy robią wszystko na raz dla właściciela liczy się tylko składanie pojazdów a ty męcz się z reklamacjami i przeciągaj klienta z naprawą gwarancyjną ile się da, Pan [usunięte przez moderatora] pracodawca nic nie pomoże jego podejście to sprzedać pojazd a później zlewa klienta i to ja musiałem się męczyć siedzi w firmie jako pracownik niewolno przed klientami zdradzić że to szef w sumie nie dziwne że nie chce się ujawnić bo niejeden by mu nawtykał głównie siedzi w internecie i podsłuchuje o czym się rozmawia z klientem miałem tego dość poprosiłem o przeniesienie na warsztat i już wtedy się zaczęło z jego strony robienie pod górę na moje miejsce wszedł [usunięte przez moderatora] pozdrowienia dla niego wytrzymał miesiąc i się zwolnił w jego przypadku właściciel firmy też dopatrzył się niby oszustw no cóż jest takie powiedzeni że (usunięte przez administratora) będzie uważał że wszyscy go okradają oszust że oszukują i rzeczywiście coś w tym jest, no ale wracając do tematu po zwolnieniu się [usunięte przez moderatora] chciał żebym wrócił do biura no ja odmówiłem na to on powiedział że niema już pracy dla mnie i standardowa opcja posądził mnie że wsadziłem stary gaźnik do skutera no ten gość jest po prostu żałosny na co mi jakiś gaźnik, przy rozliczeniu mnie oszukał na kasę i jak później się okazało również mnie nie zarejestrował przez prawie rok pracy odprowadził jedną składkę 381zł jakoś tak a potrącał mi VAT i komornika 300zł na szczęście mam tabele z rozliczeniami które on wysłał i tak zastanawiam się czy nie podać go do skarbówki dodatkowo kupiłem od niego junaka 901 sport mój błąd że nie wziąłem od razu FV bo teraz jestem 3500zł w plecy to również mam skserowane może założę mu sprawę ale z drugiej strony nie chcę tego typa oglądać bo mi się dźwiga i zbiera mnie na wymioty. w sumie padł mu serwis mobilny to i padnie ten salon bo to co on robi w końcu dojdzie do ludzi. Pozdrawiam

Tak pracowałem ale daj spokój to ostatnia praca jaką polecam kiedyś w mobilnym serwisie pracowało 22 ludzi każdy z nich jak odchodził był posądzony o jakieś nieuczciwości i nikt z byłych już pracowników niema dobrego zdania na temat tej firmy, ogólnie w serwisie stacjonarnym musisz robić wszystko naraz przyjęcia dostaw składanie skuterów naprawy gwarancyjne przeglądy wymiana opon i inne niema czasu żeby podejść do czegoś solidnie, pracodawca co chwile zmienia stawki za wynagrodzenie coś ustalisz a on zaraz to zmienia rysuje jakieś tabelki maskara, nie płaci nigdy w terminie tylko zaliczki jak się będziesz upominał o wypłatę szybko u niego podpadniesz zaraz powie że coś kombinujesz albo robisz jakieś lewizny i cię zwolni stały schemat tego typka, przy końcowym rozliczeniu na bank cię oszuka, do tego każe sprzątać w kuchni firmowej niby normalne wszystko byłoby ok gdyby sam nie syfił a zostawia szklanek talerzy tyle że powinien sobie sprzątaczkę zatrudnić. A jeszcze będziesz rozwoził i odbierał skutery za trasę dostaniesz 0,08gr za kilometr ogólnie wymaga różnych prac jak pomoc w zdejmowaniu dostaw pojazdów a nie płaci za nie będziesz musiał pisać w zeszycie co robisz każdą czynność przy rozliczeniu a przy rozliczeniu i tak powie że nic nie robisz chora atmosfera pracy obstawia się kapusiami może dlatego że kiedyś pracował w większej firmie jako kierownik magazynu ponoć w tej pracy głównie szczelał z ucha to było jego głównym zajęciem tak samo jest w serwisie stacjonarnym chcesz spróbuj pracy w tej firmie i nie zapomni później jak skończysz przygodę napisać coś od siebie na tej stronie pozdrawiam

a czego się chciałeś tam nauczyć pracują tam sami amatorzy możesz iść na czarno za złożenie skutera dostaniesz 15zł uczyć się musisz sam stała ekipa to bajka co sezon nowi pracownicy bez doświadczenia

Klient

Ostrzegam przednim klientów często montaże pojazdów wykonują osoby bez odpowiednich kwalifikacji zatrudniane na czarno klient po zakupie skutera jest źle traktowany a właściciel przestaje z nim rozmawiać załatwienie jakiejśkolwiek reklamacji to raczej niemożliwe właściciel wychodzi z założenia kupuj i znikaj. Przeglądy gwarancyjne to tylko pieczątka w książce gwarancyjnej no i czasami wymiana oleju w silniku terminy to katastrofa a reklamacje trwają miesiącami ciągła zmiana obsady serwisu dodatkowo całkowity brak kultury właściciela oraz personelu podczas zakupu obiecują złote góry serwis mobilny w cenie później wymagają zapłaty za dojazd ta firma to żenada po zakupie miły kontakt się urywa. Zakupiony prze zemnie skuter był źle skręcony i miał włożony używany gaźnik nie polecam tej firmy

lustrzanki
@Klient

Dokładnie też kupiłem bartona RS . Szybko wyszły usterki źle złożonego skutera. Mobilny serwis gratis to sciema. Reklamacje i gwarancja nie istnieje w tej firmie. Kupuj i spadaj ....sorry kupuj gowno i spadaj . Ale co sie dziwić e salonie skuterów sprzedają też środki czystości i petardy . Szef musiał dostać czymś w głowę.

Jeżeli pracowałeś w tej firmie napisz

Witam jeżeli pracowałeś w tej firmie nie bądź obojętny napisz jak się tam pracuje jak rozlicza jaka panuje atmosfera niech inni się dowiedzą może wtedy ukróci się wyzysk w tej firmie

Praca w tej firmie to katorga za banalne pieniądze pracodawca oczekuje wszystkiego pracuj za 5 osób godziny pracy to 12 godzin standard wszystkie soboty pracujące atmosfera w pracy to koszmar gdy po 12 godzinach wychodzisz z pracy pracodawca patrzy na ciebie jakbyś kogoś zabił najlepiej gdybyś pracował 24 godziny wypłaty to tabu w tej firmie nigdy nie dostaniesz wypłaty na czas przy tym jak się upominasz o wypłatę pracodawca staje się c (usunięte przez administratora) ski robi wszystko aby nie wypłacić kasy daje tylko zaliczki po to aby przy końcowym rozliczeniu zrobić cię w balona ustala wyższe stawki na gębę a potem daje marne grosze jeżeli chcesz tam pracować to powodzenia ale pamiętaj wszystko na papierze w tej firmie nie daj się zwieść słodkim obietnicom w tej koszmarnej firmie

tomek

Nie

Czy warto pracować w tej Firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Skuter-serwis - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Skuter-serwis?

Kandydaci do pracy w Skuter-serwis napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Skuter-serwis