Opinie o Fabryka Sprzętu Okrętowego Meblomor S.A. w Czarnków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fabryka Sprzętu Okrętowego Meblomor S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fabryka Sprzętu Okrętowego Meblomor S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Sprzętu Okrętowego Meblomor S.A. w Czarnków

MADURALL

lepiej dać sobie spokój kto by chciał robic w firmie gdzie przewodniczący i zastępca związków klepią się z "niby" prezesem nie wspominając już o jakim kolwiek socjalnym , to chyba jedyna firma w Polsce ktora nie dostanie nic na święta

Wujek
@MADURALL

Tylko wam współczuć. Góra podejrzewam ma u Was od 5000 w górę to sobie dadzą radę, święta na bogato a Wy do tarcia chrzanu bo może na kiełbasę starczy

migmag
@MADURALL

Co to znaczy ,,niby prezesem,, skim związkowcy się klepią? A jak nie z szefem to skim mają załatwiać podwyżki.

@migmag

Jak juz to z kim jakie podwyżki chyba prądu

mezo
@Wujek

Od 5000 do 25000, dla precyzji oraz premie, nagrody.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Fabryka Sprzętu Okrętowego Meblomor S.A.?

Nemo

W końcu firma zaczęła się zmieniać na lepsze, pozytywne wyniki zewnętrznych audytów plus portfel zamówień do końca 2020 daje wszystkim optymizm na przyszłość. Tak wygląda atmosfera w Meblomor.

Dominika
@Nemo

Co takiego zmieniło się w Meblomor, że przyniosło to, tak pozytywne zmiany? Jakieś inwestycje w rozwój? Pytam, bo jako potencjalną kandydatkę ciekawi mnie, czy firma ta jest w stanie taki pozytywny stan rzeczy utrzymać na dłużej.

@Dominika

Dziś wchodzą w życie cztery nowe regulaminy które są dla tej firmy przełomem. Szczególnie nowy schemat organizacyjny znacząco podnosi jakość zarządzania i kontroli. po więcej informacji proponuję przyjść osobiście. pozdrawiam

Ciekawski
@Nemo

Kiedy możemy umówić na spotkanie. Proszę o określenie terminu, godziny spotkania oraz osoby kontaktowej.

pokaz ten portfel zamówien

Ciekawski
@Nemo

Czy te nowe regulaminy poprawiły sytuację zakładu? Opinie na temat firmy są bardzo negatywne i nie zachęcają do podjęcia pracy. Czy Pan zwany "niby prezesem" jest fachowcem, który ma odpowiednie kompetencje, wiedzę i wizję na prowadzenie biznesu w niełatwej sytuacji w jakiej jest zakład.

Nissan

Ciezko pracwać w firmie, w ktorej z dnia na dzien kolega zostaje zdegrdowany na nizsze stanowisko, a kierownik zwolniony. Nie polecam, gdyby nie pandemia, juz dawno pracowlbym gdzies indziej. Szukam aktywnie nowej roboty.

Wsz

Ludzie dajcie sobie spokój z tą firmą. Górę zeruje na robolach gdzie została ich już garstka i (usunięte przez administratora) za "miskę ryżu". W anonsach z ogłoszeniami prycy widnieją same bonusy i dodatki (funkcyjne, świadczenia socjalne itd)..... Moji drodzy jedeno wielkie (usunięte przez administratora) Wierzcie mi dajcie sobie spokoj

miszczu
@Wsz

Garstka ludzi to ile bo może za dużo ludzi i dlatego nic nie ma na święta?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Fabryka Sprzętu Okrętowego Meblomor S.A.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Remik

Może jednak doczekamy się jakichś informacji o pracy w firmie, atmosferze bo ta związana z pandemią nie sprzyja funkcjonowaniu.

Majaki
@Remik

To chyba lepiej zatrudnić się w nowej spółce spółki? https://rejestr.io/krs/865614/fakmor

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Fabryka Sprzętu Okrętowego Meblomor S.A.?

Babinicz

To wszystko zależy o jakim stanowisku pracy rozmawiamy

NEMO

Płatności czy wierzytelności?

@NEMO

Ktoś chciał ulżyć wierzycielom i spłacić długi Meblomoru a administrator usunął kontakt do niego? Hm.

Pomocna
@Nemo

Nadal chętni do pomocy ;-)

Martyna

Z komentarzy poniżej wynika ze firma Nie jest wypłacalna.. ktoś się do tego odniesie ?

xyz

Nie musi konkurencja nic pisac. Kiedy będą wyplaty za grudzień?

zyx
@xyz

...jak zawsze w terminie...

Leon

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

@Leon

Niezmiennie od kilku lat ale z roku na rok pracowników raczej ubywa

Jacek

Z jakiego powodu według Ciebie zmniejsza się kadra w pracy. Powoduje to brak zapotrzebowania na taką ilość pracowników, czy wpływ maja warunki zatrudnienia? Wyjaśnij to proszę.

@Jacek

Brudów nie pierze się na forum publicznym ale jak spojrzysz że w ciągu roku z pracy rezygnuje 50% kadry kierowniczej to możesz sam wyciągnąć wnioski. Na produkcji nie jest lepiej, kto podłapie doświadczenia to też idzie dalej oraz odchodzą doświadczeni pracownicy.

Jak wygląda ścieżka awansu w Fabryka Sprzętu Okrętowego Meblomor S.A.?

Nie ma czegoś takiego jak ścieżka awansu. Na tym stanowisku co zaczynasz raczej jesteś do końca

Arek

Czyżby konkurencja szukała pracowników i inspiruje do pisania opinii?

Prac

Witam. Byłem na rozmowie i jak kształtują się zarobki konstruktora?

Pp
@Prac

Pewnie zaproponują Ci ok 3500 brutto. Jeśli jesteś dobry to spróbuj do Seakinga też w Czarnkowie ale warunki i zarobki zdecydowanie lepsze.

PracawFinlandii

Witajcie. Poszukujemy do pracy w Finlandii konstruktorow z doswiadczeniem w meblach nierdzewnych dla gastronomii. Znajomosc Solid Edge, Solid Works, Pro-E, Autocad, Macrostation. Szlifierzy, spawaczy, monterow, operatorwo pras krawedziowych, wykrawarki cnc, laser. Firma posredniczy w rekrutacji w calej Finlandii. Uczciwie i profesjonalnie. Pelen zakres socjalu i zakwaterowanie. Zwrot kosztow podrozy. Biuro w Espoo, niedaleko lotniska w Vantaa. Odpowiadamy tylko na CV ze zdjeciem wyslane na adres: workinfinland@suomi24.fi

xxy

To znajdź zatrudnienie w innej firmie skoro jestes taki zdolny, projektujesz, rysujesz, spawasz, sprzątasz i gotujesz... Jeśli jest w tej firmie wiecej takich jak ty co wszystko potrafią i to lepiej niz inni to gratulacje. Może powinienes być w zarzadzie, albo lepiej pewnie na prezydenta się nadajesz- już na ciebie głosuje. I pewnie jako jedyny kończysz prace o 15 i na bramie jesteś 15.20 a nie jak inni 14.55. Ty chyba nie wiesz co to praca, bo gaci mokrych od potu jeszcze pewnie nigdy nie miałeś.

YYY

Kołku zatracony naucz się poprawnie pisać a potem weź się do pracy i będzie ok. A firma niczym nie odbiega od wielu w Polsce, poza tym, że niektórym marzy się komunistyczny system pracy i zegarek ich denerwuje.

XXX

witam , ta firma to jedne wielkie bagno,rządzi 2 prezesów , jeden z nich to [usunięte przez moderatora]. ten człowiek to totalny [usunięte przez moderatora] siedzi z (usunięte przez administratora) i nie martwi sie o nic . bierze tylko kase za dewidendy a ludzi ma gdzies . na 80 ludzi produkcyjnych robi 60 biurowych do czego to podobne , same mameje co robią same błedy w rysunkach i nikt nie umie ich rozliczyc , ludzie sami wyciągaja błedy i nanoszą na rysunki . a po zatym mamy nowego kierownika co utrudnia prace i na niczym sie nie zna oprócz zegarka ,jego mistrzowie to tzw króliczki . ha ha boze brakuje mi słow co tam sie wyrabia . szkoda ze mu musimy robic na takich [usunięte przez moderatora] co siedzą i maja 5 tys na mies

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Sprzętu Okrętowego Meblomor S.A. - Czarnków

• Jak się pracuje w Fabryka Sprzętu Okrętowego Meblomor S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Sprzętu Okrętowego Meblomor S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Sprzętu Okrętowego Meblomor S.A.?

Fabryka Sprzętu Okrętowego Meblomor S.A.
2.6/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Kościuszki 75
    64-700 Czarnków

Fabryka Sprzętu Okrętowego Meblomor S.A.