VAN LOON

Best

Opinie o VAN LOON

Stach

Czyli generalnie polecacie? Ja słyszałem sporo dobrego i chciałem się upewnić na forum!!

pracownica

bez przesady, pracuje tam, nie znam języka i ogarniam i tak bardzo dużo polaków tam jest i idzie sobie poradzić, a fakt faktem tempo jest

tako17
@pracownica 24.05.2016 21:25

A przez jaką agencję pracujesz? Proszę podaj namiary

Rebeka
@pracownica 24.05.2016 21:25

Pfff tempo tam jest ha ha ha.Pracowałam tam.Nie znam drugiego takiego zakładu gdzie jest tak wolne tempo.Śmiech na sali.Stoją przy lince i plotkują ha ha

Aneta

Dziękuję za odpowiedź @Ona, w takim razie dla wielu osób, którzy chcą wyjechać, a nie znają języka to szansa. Pozostaje w takim razie czekać na rekrutację, wiesz kiedy można się takiej spodziewać?

Aneta

Czyli z tego co piszesz @pracującawtejfirmie, przyjmą Cię również bez znajomości języka? Nie ma żadnych testów, które sprawdzają tę umiejętności? Jednak przy wyjeździe za granicę i to w celach zarobkowych to powinien być priorytet.

Ona
@Aneta 18.08.2017 15:34

Nie ma testów, potrzebują tylko rąk do pracy. Ale na chwile obecną nie ma tam zapotrzebowania, kontraktowcy maja pracę bez problemu ale osoby z biur pracy niestety nie i mamy wolne nawet po 3 dni w tygodniu

Pracująca w tej firmie ;)

Praca ok, pracuje przez pośrednika Polskiego i nie polecam żadnego, ponieważ przerzucają do różnych firm, na początku tam pracujesz a potem przerzucają na inne zakłady gdzie stawka jest mniejsza a to masz zapisane w umowie. Jeśli masz kontrakt, o co w chwili obecnej bardzo trudno w tej firmie, ponieważ nie ma pracy (nawet dla tych którzy mają kontrakty) już ponad miesiąc, jeśli chcesz być kimś więcej niż tylko pracownikiem produkcji to musisz znać j. angielski ;-)

Aneta

Czy firma wymaga bezwzględnie od każdego pracownika znajomości języków obcych? Czasami są stanowiska, na których w praktyce w ogóle się go nie wykorzystuje. Jak to działa w tym przypadku?

kaszub

jak zalatwic mieszkanie w holandii bo chce wyjecha?

Aneta

Pracujesz w VAN LOON? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakie są warunki zatrudnienia i jakie benefity zapewnia firma.

mkut

Jako analityk finansowy z certyfikatem doradcy nc można liczyć na na prawdę wysokie wynagrodzenie, bo przecież nawet premie sie trafiają. Ale czy jest szansa na odpowiednie benefity socjalne do tego? To urozmaica zatrudnienie. Z góry dzięki za odpowiedź.

kwiat

czy w Best w van loon zatrydniaja 17-latków?

ik heb God

(usunięte przez administratora) ludzie czego oczekujecie od innych,jak nie znasz jezyka to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przez firme pollux i beda cie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na kazdym kroku,jezeli znasz to firme polecam .A co do lukasza to ma racje jak ktos robi np 3 miesiace i nie nauczyl sie nic jezyka to do zwolnienia .

on

Witam mam propozycje pracy w Van Loon na krojenie miesa włowiny dla Lidla,może ktos napisze jak tam jest.widze ze wypowiada sie tu brygadzista moze Pan cos napisze.dziekuje i pozdrawiam

kasia
@on 29.10.2014 15:44

Marzena
@kasia 25.08.2015 23:31
ja pracowałam prawie rok przez polluxa na van loonie i nie zwalniał żaden kierownik osob bez znajomosci holenderskiego...

jaki brygadzista haha i pisaowni nie zna??? ja tam pracowalam z samymi holendlami a moj jezyk angielski to kali jesc kali pic i to wystarczy. Jest super praca super ludzie i super kasa jak na taka prace ktora wykonywalam, Zyc nie umierac zostalabym na zawsze ale pol mego zerca pozostalo w Polsce a dla mnie milosc jest wazniejsza niz pieniadze. POZDRAWIAM

lukasz

sluchajcie moji drodzy jestem na ta chwile w van loon brygadzista no coz co bede wam duzo mowil niestety bede zwalnial osoby ktore zatrudniaja sie na codzien przez biuro bez znajomosci jezyka holenderskiego.pozdrawiam serdecznie

Agatka

jak zatrudnić się w firmie VAN LOON bardzo proszę o pomoc

Wojciech Tkacz

Witam. firma i praca bardzo powazna i wporzadku.Nikt nie powinien narzekac. a tylko jezeli nie pracuje sie przez je bany POLLUX

Marcin

Praca w Van Loon nie jest łatwa, jest tempo a godziny pracy nie są stałe ale mi się podobało :)

Zostaw opinię o VAN LOON - Best

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VAN LOON