Opinie o VAN LOON w Best

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy VAN LOON. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w VAN LOON o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VAN LOON w Best

Siemka, nie widzę by mechaników do siebie szukali. kiedy ostatnio były dodawane oferty? przeglądam agencje i do niej niczego nie widzę, a komentarzy się nazbierało jednak. Czy oni zmienili może nazwę?

Magda

Też myślę o pracy u nich. Jak ogólnie wrażenia? Jak warunki? Poprzednie wpisy sprzed roku, a myślę, że przez tok może się dużo zmienić. @Ania pisz koniecznie jak to teraz wygląda

@Magda

Magdo z tej strony Ania , niewiele mogę powiedzieć po za tym że Pollu x , nie odbiera telefonu, zła organizacja ,podano nam inny adres i czekaliśmy w innej firmie ale później dowiedzieliśmy się gdzie się udać i praca jest różna.....Raczej ok ...... Ale w umowie jest 50stron nie ma stawki godzinowej,ustnie powiedziano że 12,40 .......Ale nie mamy na piśmie....... Nie chcę pochopnie osądzać bo mam nadzieję że będą w porządku...... I dostarczą dokumenty......Samo podpisanie masy dokumentów brzmiało szybciej szybciej szybciej i w domu czytam tę umowę 50stron , jakieś kary ......stawki nie ma ..... więc będę czekać na dalszy rozwój akcji bo nie będę się trzymać (usunięte przez administratora)agencji..... Pozdrawiam

Weronika
@Ania

Ania, od Twojego wpisu minęło już trochę czasu. Jeśli dalej pracujesz w VAN LOON to napiszesz proszę jak jest teraz? Sama pisałaś te parę miesięcy temu, że nie chcesz pochopnie oceniać tej firmy, jednak myślę, że teraz już Twoja ocena będzie rzetelna.

Ania Nowy wpis
@Weronika

Hej @Weronika Wszystko jest w porządku, pracuje tu już kilka lat i nie jest najgorzej. Atmosfera jest zła i organizacja. Po za tym jestem zadowolona i miło zaskoczona że tyle lat jednak tutaj pracuje bo początki nie były łatwe dla kogoś kto jest 'nowy' a mam tu na myśli stałych pracowników którzy nie chcą nikogo na stałe i podkładanie kłody pod nogi tyle ze w nim przypadku to się im nie udało dlatego że pokazałam że chce tu pracować i pracuję.. Wszystko zależy od działu na który trafisz,ogólnie polecam i Pozdrawiam

Wojciech Nowy wpis

Wcześniej widziałem ze szukali operetorów na produkcje, ale teraz nie znalazłem żadnych aktualnych ofert. Ktoś wie czy od stycznia będą znowu rekrutować? Podobno trzeba mieć własne zakwaterowanie i dojazd do pracy. Łatwo to sobie ogarnąć? Dajcie info jak ktoś już tam był i pracował.

Posejdon

Od Japana Który jeździ ze śmieciami też można kupić amfetaminę

@Posejdon

A sadzilam ze to normalny chlopaczek jezdzi smartem a to diler Marcin popraw się to od tego masz zęby popsute idz do dentysty bo z buzi ci gównem jedzie jak do nas na linki przychodzisz I zagadujesz nie rozmawiaj najlepiej tylko maskę na buzi zapachową noś ok pozdrawiam

Justyna
@Kasia

Tam normalny ze śmieciami nikt nie jeździ nawet wziąść tego Waldka non toper naćpany wzrokiem unika ludzi fajny facet A głupi jak but po co to udawać że jest normalny pamiętam go jak zaczął pracę na van loon wielki przystojny A teraz wrak człowieķa nawet pani A z magazynu mówiła że by go oszczać nie chciała więcej cpaj człowieku

PAN S
@Posejdon

Wiem bo od niego kupuje jest dobra ale nos zapycha ps Majora pozdrów

Weronika

Naprawdę, takie komentarze nie powinny pojawiać się na forum dotyczącym opinii o pracodawcach. Nie wnosi to nic nowego do dyskusji. Skoro tak dobrze orientujesz się w tym, co dzieje się w firmie, to może napiszesz coś, co będzie faktycznie przydatne dla osób chcących starać się o pracę w VAN LOON?

Posejdon
@Weronika

Najlepiej tam nie pracować kupa dilerów ćpunów I złodzieji

Ola

Co Paweł Góralczyk nadal handluje na van loon A firma nic z tym nie robi jak pół firmy van loon dragi od niego kupuje

Naprawdę jakieś machloje z używkami tu bywały czy tak sobie dla jaj na forum wkręcacie?

Michał kowalski Nowy wpis

Kłamstwa i po. Owie ia gość sam. Wyleciał. Za narkotyki.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie VAN LOON? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
pracownica

bez przesady, pracuje tam, nie znam języka i ogarniam i tak bardzo dużo polaków tam jest i idzie sobie poradzić, a fakt faktem tempo jest

tako17
@pracownica

A przez jaką agencję pracujesz? Proszę podaj namiary

Rebeka
@pracownica

Pfff tempo tam jest ha ha ha.Pracowałam tam.Nie znam drugiego takiego zakładu gdzie jest tak wolne tempo.Śmiech na sali.Stoją przy lince i plotkują ha ha

Padre
@Rebeka

Jak nie dajesz rady to podejdź do Pawła Góralczyka to pogadaj z nim o fetę albo koks to przyspieszysz na pewno ci sprzeda bo każdy grosz i cent u niego się liczy

@Padre

No i po co kogoś tak oczerniać? Myślisz, że o zabawne? :/ i w ogóle w jakim celu?

Bartlomiej

Witam leci ktoś na ten weekend do vann Lonn mój adres mailowy bartlomiej.wincenciak@interia.pl

Łucja
@Bartlomiej

Leci na WEEKEND? Co to za taka praca, co trwa jeden weekend? XD Chyba nie pytasz o wycieczkę samolotową, jesteśmy w końcu na forum dla pracowników.

Jak to możliwe że można być wysłanym do domu po 50 minutach? To wygląda na jakiś chaos, skoro raz jest tyle a raz 10 h. I co wtedy, ktoś wraca na chatę? To nie lepiej wcześniej zadzwonić aby pracownik się nie fatygował?

Ziko

Najlepsza amfetamina na van Loon ma Marcin Marszałek ksywa Japan polecam dzięki do następnego ziomek

@Ziko

Widziałam w komentarzach, że podobno tu coś biorą, ale takie wymienianie kogoś z imienia i nazwiska to przesada człowieku. Pewnie sobie tylko żartujesz, bo wątpię, żeby ktoś kto jest zdrowy na umyśle tak zdradzał to, że bierze. ;p Wiesz, że mogą Cię zweryfikować po IP? ;) Ale ogólnie to widzę, że chyba tu pracujesz. Opowiesz jak tam jest aktualnie, ale bez tej części o nielegalnych sprawach? ;p

@Ziko

Witam pracujesz w Van Loon dalej, potrzebuję kontakt do Josa lub Ricarda

Wojciech
@Marek

Szukasz kontaktu bo ich znasz i tu pracowałeś czy chcesz się przyjąć i podpytać o warunki?

@Wojciech

Cześć znam ich pracowalem w WAN Loon potrzebuję nr. Tel. do nich masz taką możliwość, może pracujesz tam?

Byla pracownica -magazyn

Zdecydowanie odradzam prace w tym miejscu!!!! Pieniadze slabe,atmosfera w pracy fatalna, szefostwo jeszcze gorsze. Ludzie tam pracujacy donoszą bez powodu na innych, nowi pracownicy sa popychadlami, ogolnie rzecz biorac pracownicy ktorzy pracuja tam dłuŻszy czas uwazaja sie za kierownikow i praktycznie nic nie robia!! Czas pracy jest tam różny, mozesz zostać wyslany po 50min do domu a czasem wyjsc po 10h. Nikogo nie obchodzą Twoje plany i masz pracowac tak dlugo jak oni potrzebuja...W tak strasznym miejscu jeszcze nie pracowalm. Jeżeli sie szanujesz i chcesz zarobic unikaj tego miejsca!!

Pracowałem kiedyś w WAN Loon jako mechanik i nie narzekalem potrzebuje nr. Tel. do Josa lub Ricarda pomorze ktoś

Oj pracuje tam jeszcze mechanik Joss i Ricardo

@Marek

Cześć, ja w Vanloon kiedyś pracowałem jako mechanik, masz może możliwość załatwić nr. tel. Do Ricarda albo Josa byś im powiedział, że Marek z Polski z tobą rozmawiał i chce się z nimi skontaktować

rafał

nie narzekaj, lepszy van loon niż w zeeland pod goes.

Mam już (usunięte przez administratora) dosyć tej roboty. Głównie pracuję na pakowaniu na linii z nową operatorką która radzi sobie średnio, wszystko się pie*doli na linii, mają coraz głupsze pomysły i coraz śmieszniejsze wymagania. Za to żeby naprawić jakąś usterkę przez którą trzeba dużo ciężej zapie*dalać to już nie ma komu. Chaos, wszystko robione z partyzanta, poganianie, ciągłe pretensje, to źle, tamto nie dobrze, za wolno, niedokładnie. Dziwne bo to mój czwarty zakład pracy i nikt mi wcześniej nie powiedział że jestem jakimś nieudacznikiem, tylko tutaj taki pie*dolnik do którego trzeba być pie*dolonym robokopem żeby wszystko ogarniać, bo najlepiej jak by się było w dwóch miejscach naraz. Jak mnie gdzie indziej rzucą to się nadźwigam, ale przynajmniej nerwów nie mam zszarganych. Generalnie trzeba zapie*dalać jak beduin za 10 euro, rzadko jakaś lepsza fucha się trafi. Nie polecam. Najgorsza robota w jakiej byłem. Tfu.

Były Pracownik
@Andrzej

Tam nikt nie chwali tylko krytykuje pracowałem tam nie polecam chyba że masz nerwy ze stali

rafał
@Andrzej

nie narzekaj. fajna fucha. dobrze dla ciebie że nie trafiłeś przez polux na zeeland pod goes.

Wiecie może czy w VAN LOON szukają chętnych na staż?

Wybieram się w ten weekend, właśnie na dział mięsny, ktoś może jakieś opinie?

?

Witam. Czy ktoś się wybiera w najbliższych dniach do pracy w VAN LOON? Może ktoś obecnie tam pracuje, proszę o opinie. Z góry dziękuję

Były Pracownik

Praca taka że nikt Ci nic nie powie a jak czegoś nie wiesz no żale bardzo zła atmosfera stali pracownicy tylko dbają o swój tylek szkoda nerwów

Janek

Podpowiedzcie czy są teraz jakieś szanse na pracę w firmie?

Witajcie , różne opine tutaj są e idę tam do pracy na dniach i właśnie przez Pollux agencja ogólnie nie ciekawa z opini ale muszę spróbować i zobaczyć jak bedzie z wypłatami itd.(może akurat będzie w porządku,bo nigdy nie wiadomo jak jest naprawdę dopóki nie przekonany się sami ) ... Idziemy tam na EPT ,jak wygląda to wszystko? Z opini widzę że sama praca jest ok dajcie znać. pozdrawiam

Aneta

Też jestem zainteresowana obecna sytuacją jaka panuje w tej firmie. Jak wyglądają opłaty za nocleg? W jakim standardzie są oferowane kwatery? Również chciałabym zapytać czy praca jest daleko od zamieszkania, dowożą busami? Dajcie znać, każda Wasza rada będzie na pewno dla starających się o pracę bardzo cenna.

Aneta

@Jerk a jakie są zmiany w firmie? Napiszesz coś więcej? Pracownicy są dowożeni do pracy, czy trzeba samemu organizować transport? Soboty są wolne? I, co chyba najważniejsze, napisz proszę jak jest z noclegiem - pracodawca zapewnia? Jakie są warunki?

Jerk
@Aneta

Aneto zalezy jak trawisz jest jeden hotel blisko zakladu okolo 3km dojezdzasz rowerem. Bardzo ladny hotel zadbany co najwazniejsze. I druga lokacja gdzie.... jeden wielki (usunięte przez administratora) 15 osob na domku gdzies w dziczy z dala od cywilizacji -18km i ludzie maja transport od biura.

sofia
@Jerk

jakie agencje rekrutuja do tej pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o VAN LOON - Best

• Jak się pracuje w VAN LOON?

Zobacz opinie na temat firmy VAN LOON tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VAN LOON?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VAN LOON