h&m

Gadki

Opinie o h&m

Justyna

Praca jak praca, ma minusy i plusy, kasa 14.50 brutto, darmowy dojazd, praca po 8h więc nie jest źle :) ja się do niej przyzwyczailam i w sumie najlepsze ma warunki jak do tej pory :)

BB

HEJ WSZYSTKIM WIDZE ZE PRAWIE WRZYSCY MACIE ZŁE MNIEMANIE O MAGAZYNIE W GĄDKACH ALE POWIEDZCIE MI SZCZEZE GDY BY NIE TA PRACA TO GDZIE BYSCIE PRACOWALI. JEZELI WAM SIE NIE PODOBA PRACA TO JĄ ZMIENCIE A NIE NARZEKACIE JAK MAŁE DZIECI TRZEBA SIE TRZYMAC TEGO CO JEST BO PÓZNIEJ MOZE BYC CIĘZKO ZE ZNALEZIENIEM PRACY. POWIEM WAM TAK IM DŁUŻSZY STAŻ PRACY TYM ŁATWIEJ PO KILKU LATACH ZNALEŚC PRACE. A POZA TYM NARZEKACIE ZE TRAKTUJĄ WAS JAK ZWIERZĘTA , TO POWIEDZCIE MI GDY BY NIEBYŁO LIDERÓW TO KAZDY ROBIŁ BY CO CHCIAŁ I FIRMA BY SPLAJTOWAŁA WIĘC POMYŚLCIE TROCHE GŁOWĄ.

Zostaw opinię o h&m - Gadki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie h&m