Opinie o T&P Polska Sp. z o.o. w Toruń Przemysłowa 11

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie T&P Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w T&P Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T&P Polska Sp. z o.o. w Toruń Przemysłowa 11

pracownik tp

Jezeli chcesz pracować na wtryskarkach i mieć 13 maszyn wypisywać zlecenia ile zrobiłaś detali za 1600 zł to przyjdź. włosi potrzebują TAKICH LUDZI. Jak wyprodukujesz złe detale oczywiście musisz to przebrać!!! w ramach czynu społecznego.

Ludzie zatrzymajcie te wtryskarki kto to bedzie liczyl pozniej. Napewno nie bede siedzial po 12 godzin i liczyl a MADRZY LUDZIE beda siedziec w domu

mam dosc

Premie swiateczne pewnie beda tak komiczne ze to bedzie wstyd przyznawac sie rodzinie i znajomym. A dla uciszenia nas SUPER WLOSKIE paczki!!!! To tylko w T P

zgadzam sie niby kryzys, na podwyżki nie ma a my tyramy wszystkie weekendy, na wszystko mają tylko nie dla nas, a to my w końcu na nich zarabiamy a im jeszcze źle tylko marudzą że za małe normy niedługo to nas łańcuchami do tych maszyn przykują bo już klatke nam zrobili, a najciekawsze jest to jak my teraz mamy uciekać w razie pożaru wszystkie wyjścia ewakuacyjne pozamykane a jak sie wydostaniemy przez jedyne drzwi które będą otwarte to trzeba będzie odbić karte żeby wyjść, miejmy tylko nadzieje że nigdy do takiej sytuacji nie dojdzie.

fantom

Pan (usunięte przez administratora) zawsze udaje Greka na spędówkach miesięcznych.Ma gotową odpowiedz na każde sensowne zapytanie.Odpowiada bez sensu. Liderzy panoszą się lepiej jak Kierownicy działów stosują MOBBING ciekawe co powiedzą jak będą w sądzie pracy.Cała zmiana może,zmienić ich stosunek do załogi jak będzie się tłumaczyła przed swoim kierownikiem,który wierzy liderom jak swojej MATCE .Za PIERWSZEGO DYREKTORA czytaj KIEROWNIKA ZAKŁADU TAKIE SUTUACJE NIE MIAŁYBY MIEJSCA.Znał wartość każdego Pracownika którego przyjął do T&p. Pamiętajmy Człowiek jest CZŁOWIEKIEM DO KOŃCA, a nie na krótką chwilę

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie T&P Polska Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Prawnik
ONDE S.A.
ktos juz niecierpliwy

To co łysy robi z pracownikami to koszmar. Traktuje nas gorzej jak koreancy polakow pod wroclawiem. Dzien dobry w jego slowniku nie istnieje a co do pieniedzy to najwieksza kutwa jaka widzialem. Na swieta dostaniemy znowu ochlapy bo jak zwykle nie ma pieniedzy a towar codziennie wyjezdza z zakladu. Ale skoro nie ma kasy to poco ta produkcja w soboty i niedziele.

tez anonim;)

Co rok to gorzej!!!!, wiem bo pracuje w T&P 4 rok, współczuje działowi wtryskarek, na pocieszenie powiem ze 20 maja przyjezdzają nowe wtryskarki z włoch, także na 1 operatora po 13 maszyn na głowe. Życze wytrwałości. Pozdrawiam [usunięte przez moderatora]

ja pracuję na wtryskarkach jest tylko trzech operatorów na tyle maszyn po 10 maszyn na głowe a ma być więcej.Większość prawie to kobiety ,zero klimatyzacji latem prawie 40 stopni pot cieknie po dupie nikt z tym nic nie robi,przerwa jak masz czas to wyjdziesz jak nie to żegnaj przerwo.Zresztą kogo to obchodzi,a zarobki guwniane.pomoże tylko zmiana dyrektora

Ramola

anonim - 2011-06-03 23:43:14 pracownik - 2011-01-16 15:12:14To co się dzieje w tym zakładzie to jest już przegięcie.(usunięte przez administratora)kierownika (usunięte przez administratora) Żeby zwalniać ludzi dyscyplinarnie za jakiś głupi błąd w karcie pracy ( przecież każdy sie może pomylić (usunięte przez administratora) ZWIĄZKI ZAWODOWE W T&P ŻARÓW ZRÓBCIE COŚ Z TYM W KOŃCU W ELEKTROLUXIE POTRAFILI POZBYĆ SIĘ OSÓB KTÓRE NIE POTRAFIŁY PRACOWAĆ Z LUDZMI. CHCEMY DYREKTORA JAKIM BYŁ (usunięte przez administratora)ON UMIAŁ PRACOWAĆ Z LUDŹMI. ON SZANOWAŁ SWOICH PRACOWNIKÓW BYŁA CAŁKIEM INNA ATMOSFERA A NIE TAK JAK TERAZ ŻE PRZYCHODZISZ DO PRACY I NIEWIESZ CZY NIE DOSTANIESZ WYPOWIEDZENIA BO PRZEZ PRZYPADEK O JEDEN BRAK MNIEJ WPISAŁEŚ DO KARTY PRACY.(usunięte przez administratora)najepiejDobrze wypisywać takie bzdury,jak pozostaje się anonimowym.Skoro jesteś taki pewny/a tego co piszesz to dlaczego ukrywasz się pod anonimem?

Ramola

Pracownik - 2010-10-16 07:19:17 Ja pracuje w tej firmie i jestem zadowolona.Jak ktos twierdzi ze jest (usunięte przez administratora) to niech sie nauczy sprzatac po sobie bo nikt tego za kogos nie zrobi.Jak ktos nie umie wspolgrac z pracownikami i nie umie byc komunikatywny to twierdzi ze jest balagan a wystarczy przestrzegac regul panujacych i jest ok.Zarobki troche niskie ale nie najgorsze.Ja też pracuje w tej firmie i jestem zadowolona.

ORZEŁ

DZIAŁ WTRYSKAREK- operator wtryskarek - bardzo ciezko maja tam ludzie USTAWIACZ WTRYSKAREK / BRYGADZISTA- zarobki pare tysiecy, jednaj w porownaniu do mojego doswiadczenia jest to najgorsza firma i najbardziej nie doceniajaca ludzi (moze nie firma ale kierownictwo) tak wiec widze ze ciagle tam szukaja ustawiaczy bo co chwile zwalniaja jak cos nie pasi NIE POLECAM!

kil bil

Niestety najgorsze jest to w T&P ze nic sie nie zmienia pod względem zarobków jak i systemu pracy - oczywiscie na lepsze ! Bo w przeciwna stronę owszem! Wyzysk pracownika został nadal i pogłebia się. Nie ma podwyzek - no chyba, że obowiązków! Tak więc jeżeli ktoś ma ochotę pracować w niedzielę świeta bez dodatków itp - serdecznie zapraszam do T&P

Zniesmaczony

Niestety muszę zgodzić się z większością opinii. Włoskie firmy to jedna ściema. Zastanawiam się jak ta firma funkcjonuje tyle czasu. Przecież tutaj jest taka improwizacja że jeszcze takiej nie spotkałem w swojej karierze zawodowej. Piszecie wyzysk - ale kto przychodzi do pracy w każdą niedzielę i święta? Obiecali podwyżki 20 zł(dwadzieścia) i jakoś ich nie widzę na swoim pasku. Omamili was tą kasą i potulnie jak baranki przyłazicie w każdy weekend (przykład wtorek 3.Maja - zapewne będzie cała obsada). Więc po co dyrekcja ma się starać i proponować nam coś więcej jak i bez tego ma roboli którzy przychodzą na każde zawołanie. Hasło "Strajk" słyszę już od kilku lat i jedyne czym się to kończy to informacjami na tablicy ogłoszeń. Siła związków jest taka jaka załoga. Więc związki nic nie wywalczą skoro załoga sama nie potrafi się zdecydować na stanowcze stanowisko. Co nie zmienia że nie poleciłbym tej firmy znajomym!!!

To co się dzieje w tym zakładzie to jest już przegięcie. Zastraszanie pracowników które można w niektórych sytuacjach już nawet(usunięte przez administratora)kierownika(usunięte przez administratora) Żeby zwalniać ludzi dyscyplinarnie za jakiś głupi błąd w karcie pracy ( przecież każdy sie może pomylić oni ciągle sie mylą w naliczaniu wypłat). ZWIĄZKI ZAWODOWE W T&P ŻARÓW ZRÓBCIE COŚ Z TYM W KOŃCU W ELEKTROLUXIE POTRAFILI POZBYĆ SIĘ OSÓB KTÓRE NIE POTRAFIŁY PRACOWAĆ Z LUDZMI. CHCEMY DYREKTORA JAKIM BYŁ (usunięte przez administratora)

xxx

chyba jesteś jedyną osobą której się podoba w tym zakładzie a pisząc słowo "bałagan" to nie chodziło mi o porządki (chociaż porządek w zakładzie też nie jest na najwyższym poziomie) to słowo to tylko przenośnia i każdy kto pracuje w tym zakładzie umie je sobie na swój sposób zinterpretować. Niewiem komu się podlizujesz pisząc pochlebnie o zakładzie ale nie licz że za to dostaniesz premie uznaniową. Życze dalszego zadowolenia z pracy .

xxx

jeden(usunięte przez administratora)najgorsza firma na całej żarowskiej strefie, (usunięte przez administratora)więc panie zastanówcie sie jak macie zamiar się tam przyjąć czy warto . NIGDY NIE WYBIERAJCIE WŁOSKIEJ FIRMY TO NAJGORSZY PRACODAWCA!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o T&P Polska Sp. z o.o. - Toruń

T&P Polska Sp. z o.o.