szpargiel lohner

München

Opinie o szpargiel lohner

Karolina
użytkownik zarejestrowany

Witajcie, Poprzednicy pisali o pracy na stanowiskach Kierowcy, jednaka od pewnego czasu nikt nie zamieścił żadnej informacji na temat warunków pracy, umowy. Kierowcy zawsze są poszukiwani. Jeżeli macie jakieś informacje dotyczące aktualnych ofert pracy w firmie, to napiszcie.

Robxiu

Witam. Z racji złych opinii na temat tego miejsca mam pytanie. Jak wyglądają zarobki jeśli chodzi o panów? P.Magda przez telefon zapewnia 1000e netto lekko. Jak sie to ma naprawdę?

robix
@anonim111111 23.03.2017, 22:40
Zależy kto, co i jak robi. W razie pytań zostaw emaila, napisze i chętnie pomogę. PS. Pozdrawiam wszystkich nieudaczników...

stemateusz@o2.pl Chętnie dowiem się co i jak.

PREDATOR
@Robxiu 23.03.2017, 12:29

TYSIĄC EURO CIĘ ZADOWALA,JEŚLI TAK TO IDZ W CHOLERE

sprawiedliwość

Witam i chcę wystawić tej firmie opinie o pracy w charakterze kierowcy;Kobieta o imieniu Magda która mnie werbowała,obiecywała przez telefon ;stałą prace,konto w niemieckim banku, wypłaty miesięczne,zameldowanie,150 E.opłaty miesięcznej za kampa z wyżywieniem i to że moim obowiązkiem będzie (zawieść towar tu,zawiezć tam)po przyjezdzie usłyszałem słowa;umowa sezonowa,za kampa 400 E.miesięcznie,wypłata pierwsza po 3-mce.,żadnego meldunku,konta,praca parobka,wyniwś przynieś pozamiataj,ręczny rozładunek Tira,sprzątanie hali itp.Jednym słowem parodia,po przejechaniu tysiąca kilometrów ta [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po werbunku werbalnym napluła werbaltom w twarz ,polka polakom,brygadziści Polacy,Niemiec umywa ręce od wewnętrznego syfu,jedna czy druga polka kopsa szpary Niemcowi i uważa się póżniej za brygadzistkę,głowa wyżej pupy!rodacy z dala od tej firmy.

ziomal251
@sprawiedliwość 03.03.2017, 22:27

Witam,mam zamiar jechać do pracy jako kierowca,a czytając te wszystkie opinie mam mieszane uczucia,pani Magda przez telefon robi dobre wrażenie i dużo obiecuje a ciekawe co będzie na miejscu. pracowałeś tam jako kierowca i co zle było czy jak ,wiadomo że za leżenie nie płacą. Powiedz kolego jak jest tam naprawde czy warto jechać czy nie tak realnie jako kierowca chłodni bo taką mam tam jezdzić ile można na czysto zarobić. Pozdrawiam

podkarpackiserwisogloszen

Widac ze Pani malawiaczka tak samo jak Pan Robertmalawiak namawiają ludzi do wyjazdu do tego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ale to tylko i wyłącznie z jednego powodu, Robert jest dobrym znajomy pani z biura a malawiaczka zalatwia prace do tego syfu razem z tym calym Piłatem i jeszcze pobieraja oplaty za jakies gowniane papiery. Bylam tam w 2016 i juz nigdy wiecej. Opisalam w innym poscie co tam sie dzieje. Jak chcesz pracowac 1.5 miesiaca za 700 euro i byc gnojonom na kazdym kroku to jedz, oni potrzebuja takich ludzi ktorzy beda harowac i nic nie mowic a pozniej wyplata okrojona z kazdej strony. Pan Robercik zacheca do wyjazdu bo jemu pani z biura dala lekka prace bo oczywiscie to znajomy.

malawiaczka

HALLO! Piszę do ludzi, którzy chcą pojechać w tym sezonie po raz pierwszy i czytają powyższe posty oraz bardzo zastanawiacie się co zrobić. Otóż zapytaj "Samego Siebie" z jakim zamiarem chcesz jechać, jeśli bawić się pobijać rekordy w piciu piwa itp. NIE JEDŹ! To nie to miejsce. Natomiast jeśli masz parę normalnych zdrowych rąk chętnych do pracy i zamiar zarobić pieniądze to na pewno SIĘ UDA, nie słuchaj matołów i nieudaczników bo tacy są wszędzie i na pewno wielu takich znasz, a nie dopiero w ponad tysięcznym tłumie. Wszystkich Was proszę o zdrowe i samodzielne myślenie, Pozdrawiam Was, oraz tych z którymi spotkamy się kolejny sezon

Iwonaaaxyz
@malawiaczka 13.02.2017, 20:22

Witam jest ktoś z okolic Rzeszowa i jedzie e kwietniu na szparagi?

podkarpackiserwisogloszen
@Iwonaaaxyz 16.02.2017, 16:33
Witam jest ktoś z okolic Rzeszowa i jedzie e kwietniu na szparagi?

Odezwij sie: +48609413482

hy
użytkownik zarejestrowany

przeczytałam że "brygadzistka nie szanuje ludzi" no to już jak dla mnie nie ma o czym rozmawiac. Zawsze tzreba traktować innych jak samemu chce sie być potraktowanym. Wiec nie rozumiem, czemu niektórzy nie pootrafią lub nie chcą tegoo zrozumieć ....

keiti90

Witam, byłam w tym roku przez 3 tyg w tej firmie. Praca w zimnej wodzie, dają tylko jedne rękawiczki tzw. ocieplacze- resztę trzeba sobie samemu kupować. Rękawiczki gumowe za darmo. Pracuje się od 6 45 do 12 00 -zazwyczaj 12 15 - bieg na obiad-i dalej od 13 do 19, 20.. plus 1,5 godz sprzątania za darmo. Dwie przerwy po 15 minut są ale nie zawsze, a jak są to trzeba się obrobić z robotą na nich. Brygadzistka nie szanuje ludzi, jest nie miła, sprawia przykrość... Nikt nie tłumaczy co trzeba robić i jak, jedynie pracujące kobiety tam ewentualnie wytłumaczą co i jak. Praca na sortowni polega na wyciąganiu szparagi z rynien z zimnej wody i segregowaniu wg rozmiaru i klasy, oczywiście wszystko szybko i dokładnie co na początku jest trudne. Jak coś nie tak to skrzynki są zwracane i trzeba przebierać. Praca ciężka w wodzie, na stojąco - wiadomo - ale tyle godzin to przesada. Kampa do wytrzymania jeśli się trafi na fajną ekipę w pokoju, 4 prysznice damsko-męskie na cały korytarz (C), ubikacje też wspólne - bez papieru toaletowego i koszy na śmieci! ( w sklepie 2 rolki-90 centów). Była sytuacja, że myliśmy się w zimnej wodzie lub bez prądu... Śniadanie bułki z serem żółtym lub szynką, dżemem - rano w kolejce trzeba było po to wystać. Obiad zawsze mięso i dodatki - nie zawsze dobre, ale o gustach się nie dyskutuje, kolacja bułki z kiełbasą, czasem zupa. Po takim jedzeniu problemy z toaletą większość miała... Zarobki - wielka kicha. Odradzam wszystkim! Pozdrawiam

roberto

Witam! Praca u Lohnera to jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Polacy sa ponizani przez brygadzistów szczególnie przez wypindrowana lalunie Sabine mało tego pracuje sie po 15godz dziennie w tym jedna przerwa godz. na obiad i jedna przerwa 15 min o 16godz nie ma zadnych zastawien zarobków dopiero na koniec mozna sie dowiedziec ile sie zarobiło duzo zalezy od tego jakie bedzie sie zajmowac stanowisko u niektórych wychodziły cuda wianki z kasa ludzie tam sa zaleznie od ich sklepu gdzie sa narzuczone drakonske marze liczba pracowników 1500Rumunów i 300 Polaków na mieszkaniach w 90% patologia moje zdanie na temat Lohnera nawet jak nie macie na chleb w polsce to odradzam tam jechac bo niektórzy w tym roku nawet na bilet powrotni nie zarobili Pozdro!

keiti90

Witam , kto jedzie na wyjazd na hale- sortowanie szparagi- w kwietniu ?? Proszę o kontakt e.mail z.kasia@interia.eu

bella

hej , Majka , ja się wybieram do Lohnera na szparagi . Zdecydowałaś się na ten wyjazd sama czy ze znajomymi? Ja niestety jadę sama, bo koleżanka musiała zrezygnować.Daj znać co postanowiłaś.

piotr

OBÓZ PRACY POWODZENIA U KOJOTA ...

ela

Ja też się wybieram do Lohner i też jestem pełna obaw jak to będzie , bo różne są opinie i też jestem z okolic Rzeszowa.

majka

Hej wszystkim, właśnie siedzę nad dokumentami dotyczącymi właśnie pracy w Lohner Agrar GmbH In der Au 1, 86570 Inchenhofen, zastanawiam się czy wysłać je czy nie, ogólnie to mój pierwszy wyjazd za granicę do pracy mam pewne obawy czy źle nie trafie, jestem z okolic Rzeszowa, jeśli jest ktoś kto wybiera się na ten sezon od kwietnia 2016 to napiszcie. Pozdrawiam

elizabeth

Hej petit87 , ja też dostałam dokumenty na wyjazd na szparagi do Lohner w Inchenhofen i też nie wiem co robić , ale jestem bardziej na tak zaryzykuje; ja jestem z okolic Rzeszowa , a ty?

petit87

Wlasnie przyszly mi dokumenty na wyjazd z lohner agrar na szparagi ale nie wiem co robic...

ela

Petit87 czy zdobyłaś namiary na sprawdzone miejsca , ja też szukam , ale te osoby co się ogłaszają z pracą maja koszmarne opinie.

elizabeth

A czy ktos z czytajacych wie jak skontaktować się z p. Magdą która załatwia pracę przy pakowaniu szparagi?

petit87

Ola może masz jakieś namiary na sprawdzone miejsca gdzie można wyjechać ( mój meil petit87@wp.pl)

@petit87 26.01.2016, 20:08

Czy jedzie ktoś z czytających na szparagi w kwietniu z LOHNER AGRAR GmbH z RZeszowa ? Proszę o info .

Ola

Odradzam wszystkim pracę u Lohnera, byłam w zeszłym roku. Traktuje się tam ludzi jak niewolników, szczególnie przez panią S która poniża polki. Od wielu lat pracuję za granicą i znam pracę ale z takim traktowanie ludzi się nie spotkałam. Do tego bardzo małe pieniądze i ten oszust Piłat ,który pobiera kasę 600 zł to zwykłe oszustwo. Jeżdżę do Niemiec i nigdzie nie płacę żadnej kasy.

Szczera prawda jezeli chodzi o pania s dla niej jestes nikim zwyzywa cie i tyle zamiast ludziom wytlumaczyc co maja robic to lepiej morde do nich drzec praca jak praca trzeba sie narobic po to sie tam jedzie a na to wszystko co tam sie dzieje po pracy to brak slow jeden [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

anonim7897884651

Firma Lochner to oszuści. Pracuje od wielu lat zagranicą ,ale takiego miejsca jak tu to jeszcze nie spotkałam.Na hali pracuje pani S. która zachowuje jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wyzywa dziewczyny , tego nie da sie opisać. Ostrzegam wszystkich przed tym miejscem.

oszukany99

wyjezdzam sporo za granicę ale w tak chorym miejscu jeszcze nie bylem. 7 dni w tygodniu praca, czasami po 15godzin, dwa miesiace pobytu i 700euro zarobku. sklep na karte zamiast zaliczki, kupuja towar w aro a dowalaja ceny z kosmosu. obtracane dziennie 13,5e za wyzywienie i kampy. i niewazne czy jest praca czy nie. na koniec dowiadujesz sie ze rzekomo platne nadgodziny i sprzatanie wcale nie sa platne. i busy. maja swoja firme przewozowa ktora kasuje wiecej kasy niz inne, na dodatek nie dowozi Cie pod dom. krotko mowiac inchenhofen nie polecam. pracujesz tak samo jak inni a kazdy dostaje inne rozliczenie. nie wiem jakim cudem dzialaja mu trzy zaklady (w tym jeden w Pl). to sie nadaje do naglosnienia.

didididid

witam mam jechac w kwietniu na sparagel do lohnera kto jedzie

ONA

ludzie nie przesadzajcie.jak jest wysyp to o 4.30 sie jezdzi o 9 przerwa 15 min o 12 na obiad do 14 a czasem jak jest upal to nawet do 16 potem o 19 lub 20 koniec.jak ktos chce zarobic i pracuje to i zarobi a jak ktos jedzie na wczasy to niestety

pele

Pracowałem u Lohnera w zeszłym roku, [usunięte przez moderatora] z zapłatą za pracę nie ma problemu ale to co się tam dzieje zniechęciło mnie do wyjazdu w kolejnych latach !!!

Zostaw opinię o szpargiel lohner - München

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie szpargiel lohner