Nordvest Bemanning AS.

Bergen

Opinie o Nordvest Bemanning AS.

kjhu

Dziadostwo jalich mało. Zaliczka tylko na konto Norweskie. Mieszkanie miało być za 4000koron po przylocie 5500. Nie polecam syf kiła i mogiła.

buli

tak w skrocie jak najdalej od nordvest,szkoda nerwow,

Michal

Ch... nie firma. Kontakt z biurem tragedia, nie odbierają telefonów, nie odpisują na maile. Jak już ktoś wcześniej napisał, nikt nic nie wie po zakończeniu zlecenia. Kończy ci się oppdrag a oni nie wiedzą co dalej. Baaa jeden z konsultantów z biura juz 2 razy prosił mnie, żebym obdzwonił byłych klientów, może któryś z nich będzie mnie potrzebował. Ogólnie dramat nie firma, Nordvest to mój 3 bemanning i chyba najgorszy w jakim robiłem. Gorąco NIE POLECAM ! PS. fakt, płacą w terminie jak chyba większość norweskich firm ale k***, nie robią łaski

witek

firma jak widze jest Norweska, ale na pewno dbają o pracowników, bo zmienili troche obieg dokumentów i jak wyjeżdzasz to najpierw wszystko u nich podpisujesz na miejscu i wyjeżdzasz już z gotową umową tak naparwde wiec człowiek jest spokojniejszy.

kajtek

pracuje tam juz jakies 4 miesiac wogle to h,,,,, klada na ludszi konczysz jeden opdrag pytasz o nowy a oni potrafia ci powiedziec ze nie maja teraz albo czekasz 3 tyg albo idziesz do innej firmy pracowalem w bemaningach od 10 lat ale na taki syf jeszcze nie trafilem nie polecam ze wszystkimi prawioe tak robia

kwiat

a ktory bemaning ci zagwarantuje nadgodziny,ja pracowalem 1,5 roku i bylo ok.kasa na czas

Paulus
@kwiat 19.11.2014 15:43

....a czy firma zwraca za przeloty do Polski i z powrotem, praca jest wahadłowa ?

takitam

a Wojtek jak im słodzi:) Za pokój 5000 koron na Bergen całkiem normalne można powiedzieć jeśli ma się internet. Największa wada nordvest to to, że jest brak gwarancji na nadgodziny, mogą być ale nie muszą. Wypłata raz w miesiącu jeśli jest 37,5 h tygodniowo to bez szału. Podobnie jak Wojtek...nie mam zastrzeżeń

Paulus

Czesc, Mam pytanie jak wygladaja warunki mieszkaniowe, zaproponowali mi prace montera rusztowan, calkiem niezle to wyglada ale z racji ze nigdy nie pracowalek w Nor, dlatego pytam ? Dziekuje za infor

Wojtek

Pracuję od dwóch miesięcy, pieniądze są na czas. Czasem ciężko się dodzwonić do biura, ale nie odbiega to od innych pośredników. Ogólnie nie mam zastrzeżeń

Zostaw opinię o Nordvest Bemanning AS. - Bergen

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nordvest Bemanning AS.