BEM Brudniccy sp. z.o.o

Płock

Opinie o BEM Brudniccy sp. z.o.o

luzak

hm zastanawiam się Dom, ile czasu tu pracujesz, albo pracowałeś. Wydaje mi się, że firma jest dobra, ale mi ciężko to określić na podstawie przeczytanych jedynie opinii. Będę wdzięczny za odpowiedź. :)

han

Ciekawa sprawa, chyba to jakaś świeża rzecz, bo jak sprawdzałem status firmy BEM to nadal zajmują pozycje KRS w rejestrze przedsiębiorców. Co w takim razie stało się z pracownikami z racji przejęcia, czy zaproponowano Wam nowe umowy, może warunki uległy zmianie na plus lub minus, bo tak tez się mogło zdarzyć.

qwtb

Bem nie istnieje

qwtb

Brudniccy mają teraz Opeusa. A zakład w Mirosławiu kupiła w 2008 firma Mercor wraz z nazwą BEM

grtyl

Tutaj też można zlikwidować bo bem brudnickich przestał istnieć wcześniej od bemu

nie robi bo nie ma firmy. nieistnieje

Waldek

W ogóle jak tam sie teraz wiedzie w BEM Brudniccy, bo ocena na tutejszym profilu 2/6 - ‎112 głosów nie robi zbyt dobrego wrażenia.

teri

Edmund ze swoim doświadczeniem daleko nie zajdziesz zwłaszcza że nie rozumiesz co się do ciebie pisze. W zasadzie to i tak już jest posprzątane

teri

Edmund pisz na BEM!!!!!!!!

hulk

edmund to już nie brudnickich szukaj w samym bemie

zigi

Co do zarobków to zobaczymy 10 IX. Atmosfera to na pewno się polepszyła a wręcz rozluźniła, a efekty zobaczymy po wypłacie. Panowie tutaj nie piszcie tylko na Bem Płock. Pozdrowienia dla tych co stracili na stanowiskach

kurczepieczone

[usunięte przez moderatora] już nie pracuje zwolnili go.Zarobki poszły w górę atmosfera się zmieniła a i kierownik jest odpowiedni.Tamten był od j.......nia ludzi a jeśli trzeba było zaplanować robote to rozkładał ręce.

zigi

Panowie tutaj już nic nie piszcie bo to nie [usunięte przez moderatora]. Szukajcie Bem Płock

rt

pracuje i ma się dobrze

antybem

[usunięte przez moderatora] nadal tam pracuje?

edek

Istnieje i ma się dobrze

Mi1

Czy BEM jeszcze istnieje?

titux

To kiedy się rozlatujemy? Ktoś wie?

wiktor

A, co powiecie o ,,tyranie" [usunięte przez moderatora] ze Sannik , nadal stosuje te same metody ?

Pracownik dawny Bem-a

Kretynie to forum BEM-a a nie Opeusa. Mogłeś zostać w Bemie a nie teraz smordzić. Nie rozumie takich ludzi jak ty, którzy tylko chodzą i jęczą jak im źle bo ich życie skrzywdziło. Wszyscy inni potrafią zacisnąć zęby i przeczekać ten trudny okres podczas gdy buduje się nowa ciepła siedziba. BEM-a zostawiłeś bo też ci było źle? A pracowników docenia się za to, że potrafią się spjąć podczas nagorczych zmian (nowy BEM). Jesteś takim trutniem. Mam nadzieje że nasz Informatyk znajdzie twój adres IP i narobi ci wstydu u kierownictwa twojego. Pozdrawiam

A wiec troche sie pozmieniało ponieważ kierownik [usunięte przez moderatora] na dziale aluminium ma teraz tzw. brygadziste który to ma za zadanie pomagac panu kierownikowi w kierowaniu produkcją. Wszyscy wiedzą jakie ostatnio panowały mrozy i każdy sie domyśla jaka temperatura była na hali (miejscami ręce i nogi zamarzały) oczywiście byly dmuchawy które żadko kiedy działały a jak juz udało sie je odpalić to wszystkie spaliny nie byly wyprowadzone na zewnątrz tylko leciały do środka. Smród nie do zniesienia i siwo od dymu. Wynagrodzone niedogodności oczywiście byly w formie wypłat na poziomie 1500zł-1700zł tj. około 500zł oczywiście nie wszyscy. Jest taka osoba tzw.\" [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] cz\" który nie potrafi za wiele jak [usunięte przez moderatora] a zarazbia dużo wiecej niz reszta i jest tzw. [usunięte przez moderatora] nie potrafiący kompletnie nic i uciekający na zwolnienie lekarskie podczas przeprowadzki bo dostał \"katarku\" lub jest liga mistrzów w TV Pan [usunięte przez moderatora] też dużo nie brakuje do tej [usunięte przez moderatora] mam nadzieje że sie opamięta. Pozdrawiam

Wyzwoleniec narodu BEM

Jak ktoś kiedyś wspomniał, w BEM-ie zostali wyzwoleńcy narodu, głupio przyznać, ale ja też do nich należę. Jak większość z tych, którzy pozostali wierzyłem, że zarząd ma choć trochę rozsądku i z nowym rokiem podziękuje panu dyrektorowi od nabiału czyli [usunięte przez moderatora].... celowo z małej litery, gdyż nie mam do niego tyle szacunku, aby napisać z dużej. Cuda to mało powiedziane, tam dzieje się już apokalipsa.... zniszczenie i jeszcze raz zniszczenie. Nie chodzi mi tylko o firmę, ale o wszystkich, którzy tam pracują. Pojęcie ,, kolega" znaczy tyle, co ktoś, kogo można podpieprzyć dla awansu. Starzy pracownicy traktowani są za nic, a ci którzy przyszli z innych firm najbardziej ubóstwiani. Myślałem kiedyś, że [usunięte przez moderatora], ale teraz to powiem wam, że szczerze mi go żal i całej starej ekipy, no może prócz kilku osób z realizacji, którzy niczym bożyszcza uważają się za nieomylnych. Jednym słowem, jeśli jesteś nadal pracownikiem BEM ocknij się w porę i opuść ich progi, jeśli natomiast chcesz tam pracować...to grubo się zastanów, bo jak nie będziesz chciał pracować po 10 godzin i każdej soboty za 1500 zł, to dyrektor produkcji stwierdzi, że za bramą czeka cała masa ludzi, która może Cię zastąpić.....

ROBOL

[usunięte przez moderatora] PRZYWIEZIONY PRZEZ KOLEGÓW.[usunięte przez moderatora] KTORY NIE ZNA SIĘ KOMPLETNIE NA NICZYM. Z RESZTĄ ZARZĄD NIE ODSTĘPUJE MU W NICZYM ,PODOBNI FACHOWCY ,PEŁEN LUZ I SPOKÓJ.PREZES ZA GENIALNE ZARZĄDZANIE DOSTAŁ NOWĄ FURĘ ,BYŚ SIĘ WSTYDZIŁ I JĄ ODDAŁ BO TO GŁUPIO WYGLĄDA

mati

bem zarobisz 1100 zł pozdro dla śmietany wywieść go na taczkach na syberie

Opeus

A co jest grane z tym Opeusem ? Mają coś otwierać w PPPT znacie jakieś szczegóły ? Opeus to pewnie nic innego jak włodarze z BEMa pod inną nazwą ?

Steve

Tragedia.Firma idzie ku upadkowi.Zwalniają najlepszych a tym co zostają obcinają pensje.

Snowboard

Może coś nowego o firmie. Jakieś nowości

obserwator

witam jestem dobrym obserwatorem,i to co teraz sie dzieje w bemie to pojęcie ludzkie przechodzi.ludzie chyba powarjowali i stracili resztkie swojego rozsądku godnosci.3/4 ludzi poodchodziło do róznych prac z przyczyn tez róznych pozostali sami wyzwolency narodu którzy wierzą w cuda.począwszy od dołu do samej góry ludzie którzy nie nadają sie na te stanowiska i przypadek zadecydował o ich losie.pozatym w biurach dzieją sie cuda zywym przykładem jest mój kolega zajebisty który własnie przez takiego [usunięte przez moderatora] stracił rodzine.mam nadzieje ze ta firma niedługo juz pociągnie....

Opeusa z wielką literą się piszę. No a teraz do roboty. Pozdro

anonim - 2011-04-26 15:15:57 I po tym można poznać lesera. Nic nie robi a jak juz coś zrobi to źle. Za robotę się weź nierobie. Leser to ty jesteś [usunięte przez moderatora]

dsftag

Miałem propozycję przejścia do Opeusa ale jednak wolę zostać na starych śmieciach z powodu dwóch rzeczy: 1. [usunięte przez moderatora] 2. System nagradzania przez Kotarskiego - 1 900 zł/brutto + "premia", którą to właśnie rządzi w pełnej swobodzie [usunięte przez moderatora]. A system premiowania jest następujący: Premię dostaje każdy dosłownie, on nikomu jej nie zabiera i to jest niby piękne, z tym że... możesz jej dostać 4,99 zł, jeśli nie powiesz "Panu Kierownikowi" kto dziś co, gdzie, kiedy i jak:) I nie mówcie mi o nadgodzinach czy akordzie, podpadasz (w uznaniu kierownictwa oczywiście bo powodu nigdy oficjalnie nie ma) dostajesz 1 300 - 1 400 zł netto! Nadgodziny zawsze wchodzą w premię a akord to farsa, bo żeby z niej wyżyć trzeba by pracować 20 godzin na dobę. Zresztą zwroty - jakościowe buble pokrywa zawsze pracownik. Teraz mam przynajmniej czas na jakość bez stresów (czyt. [usunięte przez moderatora]) i wiem, że nie poniosę kosztów zwrotu. Nie chcę nic sugerować ale zmiana kierownictwa tu przyniosłaby jedynie pozytywy. A i tak będzie musiało to nastąpić, jeśli pracownicy nie są szanowani w firmie - firma nie będzie szanowana również.

Przed podjęciem decyzji o zatrudnieniu poprzez pośrednika proszę o wnikliwe przeanalizowanie warunków zatrudnienia. http://chomikuj.pl/infopraca

A może my pracownicy BEM-a i OPEUS-a weżniemy się do pracy i przestaniemy na siebie i innych nagadywać. Przyjdzie taki czas że się spotkamy przy piwie i co?. Dajmy sobie spokój pracujmy żeby inni mieli pracę w naszych firmach. Pozdrawiam wszystkie koleżanki i kolegów w Bemi-e. Pracownik OPEUS-a

bolo

Nareszcie ktoś coś mądrego napisał,dość już tego wzajemnego ubliżania i opluwania.Poczekamy i zobaczymy co przyniesie ciężka praca,kto okazał się po raz kolejny chamem ,kto oszukał kolegów dla własnych korzyści.Czy dokonaliśmy właściwych wyborów,to tylko czas pokarze .POWODZENIA

Pracuje w firmie kilka lat wiem na jakich aspektach została zbudowana ta firma.Obene zmiany zarządu mają iśc na lepsze i na ciekawsze perspektywy a nie to co było w bemie.Oprócz tego sa jeszcze ciekawe tematy.

sam nie wiesz co i o kim piszesz,tylko pogratulować takich bystrych podwykonawców "jesteś przyszłością narodu"

gratis

Montuję drzwi dla firmy Bem. Nie wiem co się dzieje w środku ale wiem co z niego wychodzi. Często niekompletne drzwi, na dzień dobry poobijane, brakuje klamek, samozamykaczy, ościeżnica przychodzi dziś skrzydło za 2 tygodnie. Lakiery przeważnie o innym kolorze. Bemowcy chyba między sobą w ogóle się nie kontaktują i nie wiedzą co tam robią skoro dzwonią do nas z pytaniem czy "coś tam" było w transporcie bo nie wiedzą czy wysłali. Mam nadzieję, że Optimus będzie bardziej zorganizowaną firmą.

an

W porządnych firmach pracuje sie od 7:30 do 15:30 (8 godz) w obozach dłużej.

benek

Widać że opinie pisane przez Opierdusów pisane są w godzinach pracy do 16-tej krytykują kolegów .Zapewne któraś z asystentek prezesów dostała polecenie kształtowania złego wizerunku BYŁYCH KOLEGÓW,gratulacje.Staraj się,staraj bo cię zwolnią i będziesz musiała przyjść pod bramę w Słupnie.

Witam,dostałem propozycję pracy w tej firmie na stanowisku Handlowca,widzę,że opinie nie są nadzwyczajne.Czy ktoś mógłby opisać czy warto mimo wszystko podjąć tę pracę,jaka atmosfera,jaka jest kadra typu dyr.handlowy,prezes...Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.

an

Dzięki Bogu żaden(a) z Was nie pracuje ani w tej ani w drugiej firmie a jesli pracuje to porażka!!. Bo zamiast pracowac zajmujecie sie innymi zapewne z zazdrosci albo innych egoistycznych pobudek .....

tak tak

te anonim, te handlowcy z opierdusa, to dopiero sprzedają, szkoda że na boku (.?.) powodzenia tym pierwszym i tym drugim też

tak tak

"dobrzy i uczciwi" brak nam was. za ile się oddaliście. tak tak, garść farmazonów i górnolotnych snobistycznych frazesów. no ale na razie zaciśnijcie pasa. śmietanką jest się z kim dzielić. no i nie klepcie się tak po pupciach opierdusy tylko do roboty(...)

Zgadzam się kolego z tobą,pracowałem tam kilka miesięcy,za starych czasów firmy.Może kiedyś przytoczę kilka przykładów sukcesów i kompetencji tych lepszych co odeszli do nowego.Co nieco jeszcze pamiętam,wszyscy ocenimy jacy to byli dobrzy i uczciwi .pozdrawiam

tomek

Pewnie będziesz się ewakuował do kolegów,kazali ci zostać,by szpiegować jak najdłużej.Weż się za robotę,albo idz na zwolnienie.Ciekawę co sam nosiłeś i za kim,ale najpewniej to donosiłeś na kolegów by dostać kilka stówek premi .Nie pracuje w Bemie ,ale kibicuje tym co zostali ,by im się udało BEZ TYCH NIE ZASTĄPIONYCH,dla których każdy fizyczny był śmieciem

laneserek

Za „lanserkę”. Jeśli jest Ci tak źle to daj sobie spokój z tą firmą i poszykaj lepszej pracy. A jeśli taką opinię wystawiasz innym na forum to jestem przekonany, że nie masz dość odwagi powiedzieć o oczy tym osobą, to co piszesz. Jesteś TCHÓRZEM i nie masz JAJ. Pewnie sam przez osiem godzin chodzisz i liżesz "cztery litery" przełożonemu.

Zobaczymy za 2-3 miesiące bo handlowcy, którzy zostali nic nie sprzedają (ci co zostali nosili próbki za tymi co odeszli) a na osobach, które wróciły nowy właściciel szybko się pozna i w CV będą mieli dwie pozycje pracy w Bemie. Przecież nikt w tym kraju nie płaci za „lanserkę” Szkoda gadać co oni wyprawiają teraz z tą firmą. Wiem bo jestem tu na co dzień i szybko będę musiał się ewakuować.

tomek

zgadza sie zmienia sie na leprze,cwaniaczki odeszli otworzyli nowa firme OPEUS w Plocku.Ciekawe jak daleko zajadą na klamstwie i oszustwie mamy nadzieje ze komornik zabierze te wasze nieskonczone wille.

ja

a jednak się zmienia :) na lepsze :)

Zostaw opinię o BEM Brudniccy sp. z.o.o - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BEM Brudniccy sp. z.o.o