Kontrast Krzysztof Koc

Białystok

Opinie o Kontrast Krzysztof Koc

Edyta

@Mściciel w jaki sposób szef wykorzystywał pracowników? Czy zgłosiłeś to gdzieś? Czy ktoś jeszcze ma podobne odczucia co do pracy w firmie Kontrast Krzysztof Koc?

Mściciel

Kiedyś tam pracowałem na cięciu dywaników. Niektórzy przychodzili i rezygnowali po dniu albo nawet po 2 godzinach. Ja pracowałem 10 miesięcy. Szef wykorzystywał każdego i ograbiał z kasy. Kiedyś widziałem jak dziewczyna wyszła z jego biura z płaczem, bo powiedział jej, że w trakcie tej rozmowy traci pieniądze przez nią. Fakt był taki, że sie upomniała o własne ciężko zarobione pieniądze a on ją olał. Koleś jest chćiwy i myśli innymi kategoriami. Kiedyś zabrał mi z pensji 100zł bo w jego mniemaniu coś źle zrobiłem. Wtedy odpowiedziałem co a on na to, że najwięcej do powiedzenia ma on i jego żona. Własną żonę wykorzystywał do pracy fizycznej a sam nie robił nic. Cóż więcej powiedzieć niezły z niego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Powodzenia

Edyta

@Wiarus Czy byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiegła rekrutacja i na jakie pytania można liczyć? To ważne informacje dla tych, którzy chcą przyjąć się do firmy Kontrast Krzysztof Koc i chcą przygotować się dobrze na rozmowę.

Riki tiki

Napiszcie cos nt pracodawcy. Podpinam sie pod pytania Wiarusa

Wiarus

Czesc. Zostalem zaproszoszony na rozmowe jako ph. Ogloszenie na slask. Ktos cos? Jakie sa standardy pracy i wynagrodzenie? Zadaje to pytanie bo byc moze sie cos zmienilo. Pozdrawiam

majbi

klark a na czym się konkretnie zawiodłeś? przeczytałam właśnie ogłoszenie do pracy do was na specjalistę do spraw eksportu i sądzę że są tyakie warunki że nie ma na co narzekać

klark

@bym potwierdzam. zawiodłem sie

Miszcz Pawarotti

Co do pracy PH, zdradzi ktoś jakie są warunki? Podstawa, premia, wielkość rejonów, samochód służbowy (jaki i czy do użytku prywatnego) Dostałem zaproszenie na rekrutację i nie wiem czy jest sens się fatygować. Z góry dzięki.

bym

edward, wyraziłem swoją opinie i rozczarowanie po tym co przeczytałem, wysłałem, a co zobaczyłem

Barka

Kolego adamski. Nie powiem Ci jakie sa zarobki na stanowisko ktore opisales. Ale co moge dodac do wczesniejszego komentarza osoby bym. Ja rowniez startowalem na stanowisko przedstawiciela, maja doswiadczenie, szkolenia i dlugo ponad nastoletnia przygode ze sprzedaza-podstawa jest juz z gory narzucona wraz z systemem motywacji i nie do negocjacji. Pomimo tego ze w ogloszeniu pisza ze jest dopasowywana do kwalifikacji jakie sie posiada. Klamstwo

bym

Rekrutacja trwa - ale pieniadze slabe. Duzy teren do ogarniecia, kilka wojewodztw, mocna orka jak u dystrybutora. Jak dla osoby z wyksztalceniem i duzym stazem pracy nieoplacalne. i jeszcze co zadziwiajace :) Osoba rekrutujaca mowi o jakosci obslugi, a sama nie potrafi stosownie ubrac sie do umowionego spotkania. Wkoncu reprezentuje firme, no ale z wystajacym pepkiem zza koszuli tez mozna. :)

do misi

sporo napisałaś, ale czy do wszystkich tak się odnosi czy do niektórych? słyszałam że tam ludzie pracują po kilka lat, i wynagrodzenie jest na średnim poziomie, a tam szefem jest właściciel czy ktoś z jego rodziny?

Misia

Witaj gościu szukający opinii. Boss to człowiek niebywale pracowity i bardzo dobrze zorganizowany, wykorzystujący doskonale każdą minutę. Tego na pewno można się od niego uczyć. Konkretny i skuteczny w działaniu. Zorientowany we wszystkim w swojej firmie, kontrolujący wszystko i wszystkim sterujący. Jakby dzień trwał 48h a on mógł się sklonować na pewno by Ciebie nie zatrudnił. Po jakiego wała zatrudniać człowieka który tylko kradnie czas i pieniądze, które on zarobił. Twoja wiedza jest tylko cząstkowa, zajmujesz się tylko fragmentem całości, on całością. Rzadko zostaniesz pochwalany za cokolwiek, nic nie jest warte pochwały, przecież on już to wiedział. Co znaczy Twój wkład w pracę w porównaniu z jego zaangażowaniem i pracą. Jesteś wart bardzo mało i za mało się starasz, przecież tylko pracujesz, a po pracy pracę olewasz a przed wypłatą będziesz czuł się jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] który go okrada, da Ci to odczuć. Oceni Cię swoją miarą, na swój sposób uczciwą, często jednak dostrzega belki w oczach innych niż w swoich. Nigdy nie zostawi cię bez nadzoru swojego, żony bądź synów. Takie to milusie w pierwszym obyciu, chce się dowiedzieć jak najwięcej od ciebie, niczego w zamian nie mówiąc. Najlepsze w pracy w Jego firmie, jest czas w którym przestajesz tam już pracować. Jak jesteś w desperacji, szczerze radzę poczekać na inną pracę, przebiedować, poszukać, bo w tej nigdy nie będziesz szczęśliwy. nigdy. Stała wypłata nigdy Ci tego nie wynagrodzi. Ty leniu i obiboku bez dostatecznego zaangażowania, jak chcesz spróbować pracować u człowieka, który mówi poszłem i wziąść, szybko się przekonasz, że nie było warto. Szczególnie polecam pracę w księgowości, handlu, imporcie, magazynie i produkcji [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] To powodzenia miernoto. Im mniej jesteś wykształcony i tumanowaty tym lepiej.

mikołaj

Czyli jednak rotacje w Kontrast sa na dużym poziomie? Co w ogóle oferuja im w ramach narzedzi do pracy, czy socjalu?

mikołaj

Napiszcie chociaz jakie narzedzia kontrast zapewnia swoim ph i jak to wszystko jest płatne, czy rozliczane.

Filemon

poprawka: z deszczu pod rynnę

Piękny Lolo

Byznesmen szuka robola Białystok on line 2014-03-03 godz.12.25 POwodzenia bezrobotni. Składam kondolencje.

?

(usunięte przez administratora)Dla studentów może robota ok. Zawsze parę złotych wpadnie. Ale studentów coraz mniej. (usunięte przez administratora)

Ja nie debil

Dzisiaj Białystok online. Szuka magazyniera. Wykształcenie średnie lub wyższe. A może być z doktoratem? (usunięte przez administratora)

Były robol

Milioner ma rację.

Witam, a czy ktoś inny od człowieka o nicku @Milioner mógłby się wypowiedzieć o pracy w firmie Kontrast? Bo jak tak wszystko idzie od jednej osoby to słabo strasznie ;)

@ Milioner - ale taka kwota jest zagwarantowana w umowie? Czy oferują więcej a potem oszukują pracownika?

były

Ta miła i przyjemna atmosfera to lipa . To musiał napisac ktos z biura(usunięte przez administratora)atmosfera jest fatalna(usunięte przez administratoranie polecam tam pracy

Zlego slowa nie moge powiedziec, dlugo nie pracowalem bo cieli koszty, ale raczej polecam. Mila i przyjemna atmosfera

Sky

nie tylko PH, biurowych też:)

tomkowy

PH to on zmienia jak rękawiczki

nie wymagajacy

akordowa płaca, podobnie jak wszędzie ile zrobisz tyle Ci zapłacą. Jak dobrze robisz to dobrze płacą

Super praca

Zostaw opinię o Kontrast Krzysztof Koc - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kontrast Krzysztof Koc