SPIN

Szczecin

Opinie o SPIN

Spin To Juz Historia

No nie wytrzymam hehe. Mówienie ze firma się stara zorganizować prace dla montażystów brzmi jak codzienna walka z wiatrakami i podejście ze lepiej wysłać na wolne potwierdza iż jest, był i będzie brak organizacji w firmie. Montażyści spoko goście, ale ci najstarsi niestety rutyna ich już gubi, i niestety robią już na odpie.... Walki hm..... może i montażyści cos czasem naprawia komuś poza zgłoszeniem, ale wszyscy wiedza na magazynie i produkcji ze techniczny ma dostęp do wszystkiego i może sam sobie na to papier wystawić.

-KRET-

No niestety zgadzam się z przedmowca Michalem pracy jest mało i będzie jeszcze mniej,nie tylko z racji ceny ale i jakości,ktorej po prostu nie ma(no może teraz jak ciebie nie ma to może troszkę będzie lepiej)

Iwona
użytkownik zarejestrowany

@pracownikrozumiem, że Ty masz inną opinię na temat pracy w firmie. Chętnie poznamy ją bliżej.

Zupełnie bezsensowne wylewanie żali na firmę. Znam firmę i zarzuty wobec niej po prostu wyssane z palca.

Marcin.W.

Spin niestety to już nie ta firma z przed 10 czy 15 lat..... Nie polecam stanowczo jako jeden z nielicznych klijentow

buzia
użytkownik zarejestrowany

Świetnie, ze można liczyć u nich na odpowiedni socjal @chrum. Tego właśnie potrzeba pracownikom, a skoro są zadowoleni z zatrudnienia to pewnie i zarobki dobre.

Klijent

Firma z zewnatrz jak bajka a w srodku kupaaaaaaaaaaaaa, brak profesjonalizmu brak umiejetnosci monterow.

Filip

Witam. Moze to nie w tym dziale, ale jako jeden z klientów Spin Kurow nie polecam produktow, doradztwo fatalne,montaz i obsluga dzialu reklamacyjnego i czas reklamacji to talna lipa. Panowie z Pand troche kultury i poszanowania klienta i mniej wciskania kitu. NIE POLECAM

Marta

Potwierdzam...12 lat w firmie, jedno dziecko.

PR

Przykro mi laborant to nie w tym Spinie...

manieka

A ja wiem , że "zwykła kobieta" mówi o firmie spin z Kurowa. Szefa na rozmowie interesuje tylko czy ma się dzieci , czy zamierza się je mieć. Bo on takich ludzi nie szuka i mówi to wprost, dlatego po okresie próbnym ( o ile da, bo moze mieć focha) daję umowę o prace na 2 lata, po to aby jak kiedyś kobieta zajdzie w ciąże i pójdzie na zwolnienie + urlop macierzyński później nie wróci do pracy, bo wygaśnie umowa :). Starzy pracownicy są na innych warunkach. Co do zarobków to samo- każdy inaczej, ile wynegocjujesz , tyle dostaniesz. Mimo to szef i tak mówi ,Ci , że jest szefem sprawiedliwym (haha) :) Takie lanie wody, masz pracować, bez szkoleń,radź sobie sam. Szef (wiadomo ktory)powinien nauczyć się dwóch rzeczy - szacunku do pracowników i przeprosić się z antyperspirantem. Jedyny plus tej firmy to ludzie i godziny pracy.

AntySpin
@Współwłaściciel Robert Bobko 30.03.2016, 13:16
Odpowiadając na Pani zarzuty, chciałbym nadmienić iż obecnie w firmie Spin pracuje wiele kobiet, które urodziły dzieci w trakc...

co ty bobek piszesz. Stanley placze sie w tym co mówi. ciagle sie nie dogadujecie, kazdy ma swoje wizje. Co do pracy za moich czasó Pamietam jezdziło sie do was do prywatnego domciu pokosic trawke, pozbierac jabuszka w domku z widokiem na odre. do Stanleya jechało sie pomoc w domu mamusi, taka praca byla. Wracam tu po tylu latach pamietam jak mowiles mi na rozmowie 1400zl to tak duzo i tyle ci dam , dzieki odkułem sie mega, wstyd mi to mowic ale max jakie wyciagnołem to 2tys zl kilka lat temu jezdzac montujac, Taki jareczek paralotniarz miał ile no grubo ponad 3,5 i wałki krecił zostajac na montazach mowiac ze sie nie wyrabia tyle roboty ma. Produkcja tez lezała bo jak mu tam Rysio czepiał sie wszystkich. Chłopaków na magazynie dwoch miales spoko. Dziewczyny z biura fajne miłe pomocne. Pamietam Asie i Damiana. Widac nic sie nie zmieniliscie rzniecie ludzi na kase , głupie wieszaki do rolet byly po 1.5 zl a wy po 100zl za sztuke

Michał Staut
@AntySpin 28.06.2017, 23:34

No nie wytrzymam. Mimo że już w Spinie nie pracuję i ale bardzo miło tę pracę wspominam, to szlag mnie trafia kiedy widzę jak ktoś pisze takie gnioty. Ty - "AntySpinie" co boisz się podpisać swoim prawdziwym nazwiskiem - krytykujesz zbieranie jabłuszek i koszenie trawników, za które dostawałeś pieniądze tak jak na normalnym montażu a zapewne mniej się narobiłeś. Jeżeli jesteś człowiekiem inteligentnym to zapewne masz świadomość że pracy tej w zależności od pory roku jest więcej albo mniej. Nie potrafisz prosty człowieku docenić tego, że firma stara się zapewnić montażystom pracę, mimo chwilowego jej braku. Czy zbieranie jabłek uwłaczało w jakiś sposób Twojej godności? Może lepiej było Cię wysłać na wolne. Prawdopodobnie kilka dni nieplanowanego urlopu zmniejszyłoby skalę Twoich pretensji. Twoje zarobki były widocznie adekwatne do Twoich umiejętności. Znam tę firmę bardzo dobrze. Czy podpisałeś jakiś dokument, który nakazuje Ci pracę za kwotę o której piszesz? Trzeba było się zwolnić, a jeżeli byłeś pewny swoich umiejętności to trzeba było pójść po podwyżkę. Wiem, że wartościowy pracownik jest w stanie otrzymać wynagrodzenie, które go satysfakcjonuje. Powołujesz się na Jareczka? Do pięt mu nie dorastasz. Staż pracy i doświadczenie robi swoje, a co za tym idzie daje lepsze wynagrodzenie. Wałki? Zapewniam, że nie. Teraz produkcja. Czepiasz się Rysia. Co ona takiego zrobił? Tego do tej pory pojąć nie mogę? Pracownik produkcji przychodzi, wykonuje pracę pod nadzorem Rysia, kończy o 15.30 a może nawet wcześniej. Co masz mu do zarzucenia? Pracowałeś jako montażysta więc się nie wypowiadaj o produkcji, bo nic nie wiesz. Prezentujesz powszechny stereotyp, że przełożony to zły człowiek i się czepia. On ma się czepiać, ma kierować zespołem i nic dziwnego w tym nie widzę. I najgorsze. Wieszak 150zł. Podaj choć jednego klienta który został za wieszak stalowy skasowany więcej niż 7 zł (netto). Gwarantuję Ci, że jeżeli tak było to pojadę do niego, przeproszę i oddam mu różnicę. Gwarantuję Ci prosty człowieku że taka sytuacja nie miała miejsca. Podejrzewam, że masz problem ze skalkulowaniem ceny wieszaka i usługi wymiany. I wtedy to brzmi tak. Oooo, przyjechało 2 montażystów z dużym samochodem i wymieniło wieszak który kosztuje w zakupie 1,5 zł, a ja płacę 100 zł. Według mnie to i tak mało. Mimo wszystko w jednym muszę przyznać Ci rację. Dziewczyny w Spinie na prawdę fajne:) Pozdrawiam.

Alex

ODCHĘCAM!ODCHĘCAM!ODCHĘCAM! Pracy w Firmie SPIN!!! Jeżeli masz zamiar pracować w tej firmie, szczerze proszę Ciebie o to, żebyś to przeczytał/a: Ludzie z którymi się pracuje są fajni ale zero profesjonalizmu i dobrego podejścia do pracownika ze strony kierownika/właścicieli firmy. To jest praca na zasadzie Umowa zlecenie, czyli pierwsze 3 miesiące są OK, a jak już poruszysz temat o Umowę o pracę, to nagle zmieniają o Tobie zdanie i stajesz się pracownikiem który nie wykonuje swoich obowiązków... (I tak w koło, przyjmują nowego na 2-3 miesiące i co chwile zmieniają pracownika po to, żeby nie dawać umowy o prace) Czy to jest właściwe podejście do pracownika? Takich ludzi żeby było jak najmniej w naszym kraju... Gdzie tu szacunek do nas pracowników? Częste wykorzystywanie do innych robót niż umówione, bardzo często zdarza się zamieszanie przez to że "Ci wyżej" cechują się bardzo małym profesjonalizmem i podejściem do pracy. Jeżeli mi nie wierzysz, spróbuj na własnej skórze Nie polecam zaczynać pracę w tej firmie, bo to będzie strata czasu. Pozdrawiam

Zwykła kobieta

Mam za sobą wieloletnie doświadczenie jako projekt manager zatrudniałam ludzi i prowadziłam kompletne projekty sprzedażowe ale takiego prostactwa nigdy nie widziałam. Szczerze odradzam udział w rekrutacji zwanej przez firmę badaniem rynku. Farsa firma nie oferuje pracy zbiera cv bo może kiedyś wykorzysta, pytania do kobiet poniżej krytyki a w świetle prawa nielegalne. W firmie nie liczy się ani wiedzą ani umiejętności kandydatów. Rekrutacja obchodzą dzieci i stan cywilny kandydatki nie czytają cv zapraszany osób a jedyne co go zainteresowało to wpatrywanie się w dekolt. Prostactwo i brak profesjonalizmu nikomu nie polecam udziału w tej farsie. Banda buraków dorobkiewiczow.

@Zwykła kobieta 11.12.2015, 11:42

Proszę Państwa, o JAKIEJ FIRMIE PAŃSTWO PISZECIE? Firma Spin (z tej strony) pod nazwą SPIN-SZCZECIN to firma produkująca żaluzje , rolety, ogólnie osłony przeciwsłoneczne, firma ze Szczecina. Nie poszukujemy pracowników w Gnieźnie, ani w charakterze elektromonterów. Proszę odnaleźć odpowiednie forum.

Współwłaściciel Robert Bobko
@Zwykła kobieta 11.12.2015, 11:42

Po słowach użytych w Pani opisie nawet przez moment nie żałuję że Pani nie zatrudniłem. Pisze Pani że była projekt managerem, czy również wobec ludzi którymi Pani zarządzała używała Pani takich słów jak buraki i prostaki ……. ????? Jeśli tak, to wcale się nie dziwię że obecnie szuka Pani pracy. Chciałbym nadmienić , że nawet jeśli padło pytanie o stan rodziny, to mogła Pani nie odpowiedzieć , zwracając uwagę że jest niezgodne z prawem. Sądzę że zyskała by Pani dodatkowe punkty z zakresu posiadanej wiedzy. Skoro było tak niesympatycznie na rozmowie, którą prowadziliśmy nie wiem dlaczego wytrwała Pani do końca? Zawsze można się pożegnać i wyjść. Na szczęście żyjemy w wolnym kraju i nikt nikogo do pracy nie zmusza. Wygląd zewnętrzny nie ma żadnego znaczenia przy ocenie kandydata. Na przyszłość radzę ubierać się bardziej stosownie do rangi spotkania.

PR

Witam, przykro mi ale to jest firma SPIN produkująca osłony przeciwsłoneczne z okolic Szczecina.

maniek

Nie polecam! wyzyk na każdym kroku, ludzie uciekają stąd jak tylko zobaczą co jest grane i jak pogrywa sobie jeden z szefów.Radze omijać szerokim łukiem Spinkę.

ardwark

Widac u przedmowcy stara prawde ze wyksztalcony nie znaczy myslacy jesli nie rozumie prostego faktu ze spzret był wczesniej uzywany pare godzin w niezmienionym stanie po czym stalo sie co sie stalo heh- i w przeciwienstwoe do niego ja znam sie na pracy fizycznej i nie potzrebuje studiow zeby te puszke utrzymac- zenada i zegnam

Michał Staut

W takim razie twierdzisz kolego, że sprzęt budowlany rozsypał się sam z siebie, a ty nieszczęśniku niestety znalazłeś się obok i wina padła na Ciebie. Pytanie brzmi: czy można było zapobiec temu zdarzeniu? Odpowiedź brzmi TAK. Nie pomyślałeś, zrobiłeś, uszkodziłeś to płacisz. Tak jest wszędzie. Dziękujemy za wyświadczenie przysługi rezygnując z pracy u nas. Szukamy pracowników, którzy chociaż potrafią utrzymać puszkę z farbą. Zadanie Ci przydzielone niestety Cię przerosło. Powodzenia.

Michał Kowalski
@Michał Staut 11.02.2015, 10:15

Fak, że moja przygoda ze SPINem krótko trwała, ale nic złego przez ten czas u Was mi się nie stało. Atmosfera była ok a ludzie całkiem wporzo :). A hejterstwem nie ma się co przejmować. Jak ktoś do tej pracy się nie nadaje i nie jest w stanie się z tym pogodzić, to zawsze będzie szukał winnych wokół siebie. Życzę wszystkiego dobrego i serdecznie pozdrawiam. :)

ardwark

powiem tak- dlugo tam nie pracowalem ale to firma ponadpzrecietnie frajerska- i to nie tylko moje zdanie. obciazono mnie kosztami uszkodzenia spzretu ktore ani nie wyniklo z mojej winy ani w zasadzie z niczyjej -od zwyczajne zmeczenie materialu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] takie skurwiale kołchozy

czarny
użytkownik zarejestrowany

wiesz co @koło fortuny, jeśli chodzi o kasę w SPINIE to zależy na jakie stanowisko masz zamiar aplikować, bo od tego właśnie bardzo wiele w tej kwestii zależy. Po za tym powinieneś zacząć od istotniejszej kwestii na początek. Czy właściwie firma kogoś obecnie poszukuje do pracy , bo z tego co wiem to raczej nie...

PR

Odpowiadając na pytanie bosaka ..... aby można było potwierdzić lub zaprzeczyć Twoim obawom dobrze by było abyś napisał jakie one są. Chętnie odpowiemy.

PR

Języki w dzisiejszych czasach to podstawa, jeden dodatkowy prawie każdy zna. I tak jak pisze ronson faktycznie nie narzekamy na brak pracy, więc nie mam pojęcia skąd taka informacja. Każda opinia mjest mile widziana, ale nie wyssana z palca.

były

(usunięte przez administratora)...pracowalem to wiem jak jest .....pracownik traktowany jak za sredniowiecza ...firma leci na psy ..brak zamowien...konkurencja nie spi i nie ma cen jak z kosmosu a pracownikom grosze(usunięte przez administratora) chca placic CZarny chcialby aby ludzie mowiacy perfekt po niemiecku czy angielsku zarabiali po 1800

PR

Wyślij nam swoje CV, na stronie www.spin.szczecin.pl znajdziesz wszystkie potrzebne dane.

PR

Nie, Spin, produkcja rolet, żaluzji, bram....osłon przeciwsłonecznych.

PR

Pracowników nie zmieniamy jak rękawiczki. Ostatni przyjęty doradca handlowy, pracuje z nami od roku (na umowę oczywiście). Poszukiwania kandydatów na stanowiska handlowe podyktowane są raczej rozbudową działu handlowego. Tworzymy nowe miejsca pracy. Nadal poszukujemy przedstawiciela handlowego ze znajomością języka niemieckiego oraz doradcy handlowego. Pozdrowienia.

szukacz

ciekawe jest to, że ogłoszenia w których poszukujecie do pracy nadal ukazują się na Infoludku. Firma o ugruntowanej pozycji na rynku musi zmieniać pracowników jak rękawiczki? Nie ma już dobrych pracowników w okolicy? to wszystko pozostawia wiele do życzenia. [usunięte przez moderatora]

Umowa o pracę.

PR

Rynek budowlany zmienia się, praca jest zawsze, czasami jest jej więcej że trzeba zostać po godzinach, czasami kończymy o 15:30.

gabryś

Dokładnie! Najlepszym sposobem będzie dostanie się do firmy i zapoznanie się z atmosferą tutaj panującą osobiście. Dodam tylko, że rekordzistka (zdaje się, że na produkcji) wytrzymała... 45 minut. Pozostałe rekordy szacują się od 1 do 3 dni. Pozdrawiam i gratuluję odwagi tym, którzy przyjdą tutaj pracować czytając te wszystkie opinie.

?

To się przyjmij, popracuj, i daj opinie własną...

nowy

Witam wszystkich opinie nieprzychylne ja jednak jestem człowiekiem który woli sam się przekonać i dać opinie własną . Mam zamiar rozpocząć prace w tej firmie w dziale technicznym. Jakieś rady, doświadczenia coś o profilu pracy. (bez głupich komentarzy typu „daj sobie spokój” ).

Sebastian

Dziś złożyłem wypowiedzenie i w zasadzie nie będę tego wszystkiego komentował, bo nie ma sensu! dziękuję, do widzenia!

Atmosfera w firmie jest tragiczna o czym mogą świadczyć ostatnie odejścia zarówno handlowców jak i pracowników produkcji.

Nowy

Witam wszystkich i mam pytanie czy w całej firmie panuje taka niezdrowa atmosfera czy tylko na Produkcji . Jak to wygląda w działach technicznych, handlowym ?

: )

W tej firmie nigdy już nic się nie zmieni.To miejsce zabija w człowieku chęć do czegokolwiek.

ja2

Nowosc w firmie Spin- nie chcesz lub nie mozesz zostac po godzinach, kzywo sie spojrzysz na kierownika lub zwrocisz mu na cokolwiek uwage, licz sie z tym ze kierownik postraszy cie zwolnieniem lub pobiegnie na skarge i w ten sposob zalatwi ci to zwolnienie.Przyszly pracowniku zatrudniasz sie na wlasne ryzyko przemysl to

Andy

WOW . . . ktoś musi strasznie nienawidzić tej firmy.

Hmmm...dobrze ze istnieja takie portale bo jutro mialem isc (jechac)na rozmowe...( usunięte przez administratora ) to juz prawie 3 lata pracowalem wiec znam temat z tym ze po drugiej stronie tego pieknego miasta:Dpozdrawiam

Prosiaczek

W zasadzie się nic nie zmieniło, aktualizuję po prostu listę :)

Śnieżynka

No!!! w końcu ktoś pokazał, że ma "jaja"! ! ! Jestem z was wszystkich dumna, mam tylko nadzieję, że coś to zmieni! Chętnie napisała bym coś od siebie ale w waszych wpisach jest tyle prawdy a jednocześnie goryczy, że ja już odpuszczę! ( usunięte przez administratora ) to tyle... Raz jeszcze gratuluję!!

Stefan

A wiecie co w tym wszystkim jest najsmutniejsze? Piszemy te posty... lamentujemy i narzekamy a i tak nam to nic nie da. Szefowie maja własne poglądy, własną politykę firmy i niczego nie zmienimy. Jedyne co możemy zrobić umieszczając te wpisy to mieć nadzieję, że przyszły potencjalny kandydat do tej pracy zastanowi się dwa razy zanim "wdepnie" ( usunięte przez administratora ). Płaca jest naprawdę godna... ale pożałowania. Eh... nie ma sensu dalszych wywodów .... żałuję czasu spędzonego w tej firmie.

Ja tam przepracowałem baaaardzo dużo czasu...( usunięte przez administratora ). Na szczęście ten etap mam za sobą. Pozdr.

Zostaw opinię o SPIN - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPIN