Hermes Recycling Sp. z o.o.

Opinie o Hermes Recycling Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Olga
 Opinia

@ktoś zaaplikowałeś ostatecznie do firmy? Jeśli tak, to podziel się z nami swoimi wrażeniami, czy rzeczywiście można liczyć na premie oraz odpowiednie narzędzia do pracy? @anonymous jeśli posiadasz wiedzę na temat warunków pracy w Hermes Recycling, to podziel się nią.

Opinia

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w Hermes Recycling Sp. z o.o.? Czy zapewnione są benefity?

gosc
 Opinia

Nie polecam. Chcez pracowac za grosze na darmozjadow???

Tak16Nie

zdzichu
@gosc 16.06.2014 20:36

Nie wyszlo Ci czy jestes z konkurencji? A moze faktycznie cos wiesz? Jesli tak to rozwin prosze mysl:)

anonymous
@gosc 16.06.2014 20:36

ZA GROSZE? dobre ! albo Cie szybko zweryfikowali , krótko mówiąc podziękowali , jad wtedy sam wypływa

ktoś
 Opinia

Wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na przedstawiciela handlowego? Załapałbym się, bo oprócz podstawy zarobków jest jeszcze szansa na premie i narzędzia pracy są.

Zostaw opinię o Hermes Recycling Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hermes Recycling Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.