SATLAN Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o SATLAN Sp. z o.o.

maylo

Witam, w sieci pojawiło się ogłoszenie na Specjalistę ds. Logistyki, ktoś, coś?

demon

@kiu stanowisko referenta już dawno jest obsadzone :) Teraz poszukują developera - tutaj trzeba znać język angielski i jest podobno umowa o pracę. Na stanowisko szukają do Wrocławia. ktos chętny ???

cześć Satlan z Wrocławia znam. Prezes wszystko Ci obieca co chcesz usłyszeć zanim zaczniesz tam pracować, a później się będzie z tego wycofywał. Zresztą podobne podejście jest do kontrahentów. Firma kombinuje jak może żeby płacić mniej. Są też plusy, ale niesmak po tym jak próbują Cię wy#$% jednak przeważa. Pytanie też o jaki dział chodzi i czy masz doświadczenie w branży? Ogólnie firma dziwna - taka mieszanina standardów z korporacji i nawyków małego prywaciarza. W paru miejscach ludzie prezesa próbujący realizować jego politykę/wizje rzeczywistości, przez co jest mocno pod górkę.

Znacie firmę SATLAN Sp. z o.o. od podszewki? Wiecie jak wygląda praca i czy da się dogadać z szefem? Podziel się z nami Twoją opinią, pomóż poznać prawdę o firmie.

Zostaw opinię o SATLAN Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SATLAN Sp. z o.o.