Royal Collection

Bydgoszcz

Opinie o Royal Collection

Marek

Pracowałem tam rok, nigdy więcej, Panie Rosa poproszę moje 1000zł za nadgodziny które wyrobiłem, Pion i YOYO widzę mocno są związani z Andrzeja kieszenią tak bronią jego honoru. Firma gra tylko dla siebie, szary pracownik jest niczym. Dodam tylko historyjkę jak to Andrzej Rosa podczas wizyty w Warszawskim RC Klif był wzburzony bo podczas kiedy on spędzał 2 gdz. na wybieraniu sobie ciuchów w VIP roomie wraz ze świtą przydupasów(min. z Magdą-niska blondynka) ja odważyłem się pójść na przerwę obiadową która nomen omen należy mi się w ciągu 11 gdz. jak psu buda. Ależ była piękna awantura wtedy:-) Pozdrawiam RC i Andrzeja mam nadzieje że dotkliwie cię uszczypnąłem składając skargę do Inspekcji Pracy w rewanżu za niezapłacone nadgodziny. Odradzam stanowczo.

jmx

ehe, z tego co wiem to każdy pracownik przychodząc do firmy dostaje taką samą podstawę. Dopiero potem można myśleć o zmianie podstawy ewentualnie jakimś wyrównaniu jeżeli jeszcze wykonujesz dodatkowe obowiązki. Metod jest wiele, warto jednak dbać o zdrowie

yoyo

Royal Collection to sieć handlu i lider rynku odzieżowego w Polsce. Mają w swoim asortymencie odzież i damską i męską i powiem wam że moim zdaniem kolekcje które sprzedają należą do tych bardziej eleganckich. A taka odzież ma popyt w obecnych czasach, więc pewnie nie będzie problemu zarobić na siebie i pracodawce o czym pisze pion

Pion

no nie ja tu niektórych nie rozumiem, piszą że trzeba wypracowywać limity,to z czego ma zapłaćić wam pracodawca skoro Ty nie zarobisz? teraz liczy się wydajny pracownik i niestety za siedzenie i myslenie o niebieskich migdałach nikt nie płaci. Mnie uczyli na szkoleniach, że trzeba zarobić i na siebie i na pracodawcę!!

cholo

nie polecam teoretycznie wszystko ładnie pieknie na początku ale potem sie okazuje że limity miesięczne tygodniowe dzienne, srednia paragonowa wcisknie skarpetek itp, co godzine maglowanie "a czemu tak mało, jesteś bezuzyteczna, itp" Walka o klienta, wyrywanie sobie, podstępy itp itd, Rytka jest szurnięta, gra dame i profesjonalistke a( usunięte przez administratora ) się zna i za jej błędy obrywają pracownicy, Paulina Kopeć z gal moku - ( usunięte przez administratora ) zielonego pojęcia o rozliczeniach kas, marchendisingu, zero pojęcia o czymkolwiek ale stoi za nią A.Wójcik więc jest nie do ruszenia. Mało jest porządnych osób na odpowiednich stanowiskach....

wiola

Wcale koszty życia tak bardzo sie nie różnią, co najwyżej ceny mieszkan moga byc wyższe w Warszawie.

wika

stawki w miastach czasem się różnią, w Bydgoszczy są niewiele mniejsze moim zdaniem, ale jak ktoś ma dokładne rozeznanie, to niech pisze

zuza

jak porównasz sobie koszty życia chociażby w Warszawie i w Bydgoszczy to wtedy może sam odpowiesz sobie na to pytanie

poork

Nie przesadzajmy, Bydgoszcz wcale nie jest jakims mniejszym miastem, to nie rozumiem czemu royal collection miałoby płacić mniej.

Gigala

Niestety w mniejszych miastach sklepy odzieżowe płacą gorsze pieniądze. Pracowałam w Warszawie i zarobki były o te 100-200 zł większe...

zzzzz

otrzymałem propozycję podjęcia pracy w RC, proszę o radę nie wiem jaką decyzję mam podjąć - dziekuję

A ja dostalam propzycje pracy jako kasjerka w R.C w Drukarni czy moge prosic o jakies informacje warto isc? Oni tam ciągle pracownikow szukają czy cos jest nie tak bo chyba dziwne to trochę. Pozdrawiam

yuyu

zapomnialam dodac ze pracowalam w innym salonie i placili tyle samo.w kiosku lepiej zarabiaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!

uyuy

smiech na sali 1 100 w takim salonie ,szanowni pracodawcy którzy płacą tak jak Royal-spróbujcie wyżyc za tyle ,zobaczymy na ile Wam starczy,,,,tak,tak tylko na rachunki-dziwne co?

1100 na rękę z wielką łaską

angel

jak wygladaja zarobki w RC w Bydgooszczy,czy atmosfera i personel są aż tak fatalne?

L

Wystarczy zobaczyć,w ogłoszeniach o pracę,że ciągle szukają tam pracowników,bo nikt tam nie wytrzymuje i nie chce pracować.Lub konfliktowa duża(kier) Gocha po kłótni z pracownikiem zwalnia go.,,Miła atmosfera,, tak napisali w ogłoszeniu -hi hi.

helga

Zgadzam się z przedmówcą - ciągłe zastraszanie.Donoscielka [usunięte przez moderatora](góra)-mam nadzieję,że już nie pracuje.Strasznie nie miła atmosfera.Podkradanie sobie klientów wśród pracowników.Zepsuta klimatyzacja.Odradzam-lepiej pracować w rybnym niż w RC BYDGOSZCZ!

RC

[usunięte przez moderatora], zabierają wyrobione premie, darmowe nadgodziny, ciągłe straszenie, zwolnienia, duuuża rotacja, [usunięte przez moderatora], zdecydowanie nie polecam!!! zapraszam do odwiedzenia forum: [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Royal Collection - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Royal Collection