Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Projektowe Inmet Sp. z o.o.

Toruń

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Projektowe Inmet Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Projektowe Inmet Sp. z o.o.

powodzenia

Jeśli potrzebujesz informacji to ja służę pomocą @felek. Tutaj nie widzę ofert pracy, ale mają u siebie na stronie, że szukają projektanta maszyn. Oczekują wykształcenia wyższego technicznego, najlepiej z budowy maszyn, no i biegłej umiejętności posługiwania się programami AutoCad oraz Inventor.

adeq
@powodzenia 03.05.2016 20:07
Jeśli potrzebujesz informacji to ja służę pomocą @felek. Tutaj nie widzę ofert pracy, ale mają u siebie na stronie, że szukają...

Ktos wie jakie zarobki dla konstruktora z doswiadzceniem ?

nikt

TAK to inmet z Mikołowa nie z torunia

anonim

Syf brud [usunięte przez moderatora] szefa który dzieli po parę groszy i mysli ze jest [usunięte przez moderatora]

anonim

Typowa polska firma pracuj pracuj coraz wiecej a ja ci i tak nie zap�ace w ca�osci tylko jak mi sie bedzie podoba�. BUBEL

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Projektowe Inmet Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Projektowe Inmet Sp. z o.o.