Towarzystwo Wiedzy Psychologicznej "START"

Łódź

Opinie o Towarzystwo Wiedzy Psychologicznej "START"

piotr

a ja uważam, że to naprawdę spoko organizacja i nie powinniście na nią narzekać, aczkolwiek zgadzam się również z tym, że każdy ma prawo do swojej opinii, dlatego ja też powiem, że jak dla mnie jest to uczciwy pracodawca wywiązujący się ze swoich obowiązków

misk odp

Strona, stroną, rzeczywistość, rzeczywistością. G#wno też można zapakować w ładny papier ozdobny :)

Totak

Serdecznie nie polecam tego Stowarzyszenia. Są to pieniądze wyrzucone w błoto. Kurs Trenerski to tak naprawdę terapia, jaką próbował przeprowadzać Pan psycholog na uczestnikach. Tym papierkiem po kursie można sobie podetrzeć tyłek dlatego, że Stowarzyszenie nawet nie chciało podbić pieczątki twierdząc, że to najważniejszy jest podpis, ale zanim w ogóle otrzymało się ten świstek, prowadzący ogłosili głosowanie czy w ogóle taki dokument się danej osobie należy. Zajęcia prowadzone w bardzo złej energii, stałe, pesymistyczne podejście prowadzącego męczyło uczestników. Bardzo mało ćwiczeń praktycznych, tak naprawdę w parach jeden zjazd, to co to jest dla kogoś kto chce zostać trenerem? NIE POLECAM.

@Totak 21.10.2014 23:52

Zgadzam się, dno!

Fantastyczna firma, działa w niszowej branży- psychologia. Niestandardowi ludzie, ciekawe pomysły, szacunek i akceptacja dla ludzi. Działają jako profesjonaliści, fantastycznie współpracują. Polecam

Zostaw opinię o Towarzystwo Wiedzy Psychologicznej "START" - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Towarzystwo Wiedzy Psychologicznej "START"