Przedszkole Miejskie nr 12 w Łodzi

Przedszkole miejskie

Opinie o Przedszkole Miejskie nr 12 w Łodzi

MAMA2

Witam nie polecam tego przedszkola ,jakaś masakra. Pani dyrektor ma rodziców " gdzieś" ,kucharki też robią wielką łaskę jak muszą odpowiedzieć na pytania lub coś pomóc dziecku zwłaszcza z grupy " Biedronek" P." Milusia-Mirka ,okropna baba.Pomimo tego,iż dziecko nie może jesć niektórych rzeczy to i tak dostaje bo pani " zapomniała"-a kartka wisi w klasie. Z-ca dyrektorki też jest niemiła ,wszystko robi z łaski.Na spacer rzadko wychodzą dzieci bo panią się nie chce -są za stare.

Zostaw opinię o Przedszkole Miejskie nr 12 w Łodzi - Przedszkole miejskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedszkole Miejskie nr 12 w Łodzi