G. EN. GAZ ENERGIA S.A.

Toruń

Opinie o G. EN. GAZ ENERGIA S.A.

jamira

G.EN. GAZ - zarobki beznadziejne - dla nowych osób ... 2000zł na rękę później może 200 więcej. Godnie zarabiają tylko STARE WYGI siedzące w Tarnowie Podgórnym, Nie polecam (zwłaszcza księgowości )

zaix

Jeżeli ktoś po Automatyce mysli o stanowisku Automatyka stacji gazowych to nie polecam. Oprócz telemetrii i kilku sterowników PLC siemensa( potrzebują tylko wgrywać i zgrywać programy) Żadnej automatyki. Jeżeli ktoś szuka firmy w której można się beztrosko obijać i robić własne projekty w godzinach pracy to polecam jak najbardziej :)

Zostaw opinię o G. EN. GAZ ENERGIA S.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie G. EN. GAZ ENERGIA S.A.