HOPS Labour Solutions

Toruń

HOPS Labour Solutions

Opinie o HOPS Labour Solutions

Weronika

Macie jakieś informacje na odnośnie do funkcjonowania firmy? Jak przedstawiają się aktualne warunki? Czy można liczyć na dobre wynagrodzenie, umowę o pracę, opiekę medyczną? Czy na zatrudnienie mają szansę osoby bez wcześniejszego doświadczenia zawodowego? @Kiwaczek, opowiesz coś więcej o tej sytuacji? Rozumiem, że zaoferowane Ci podczas rozmowy warunki odbiegały od tego, co znalazłeś w ofercie pracy? W jakim stopniu się różniły?

Cezary

Taka cisza na forum to ewidentnie zadowolenie z pracy , inaczej byłoby wiele wpisów!!!

yemalia

Firmy nie polecam. Znam jezyk angielski doskonale i to bylo moja przeszkoda , chec do pracy jest, i to wielka, ale niestety, tam przyjmuja tylko tych ktorzy rozumieją co nie co,a ludzi z doskonala znajomoscia jezyka odrzucaja. Tak przynajmniej bylo na spotkaniu w minsku mazowieckim. Moja ocena to 0 dla HOPS.

niewazne
@yemalia 30.05.2014 13:25

yemalia. Powiedz mi dlaczego się temu dziwisz, pracuje na farmie w anglii, prawo jest łamane jak wszędzie, tyranie od rana do wieczora, ci zbieracze, i pracownicy pakowalni naprawdę mają ciężko, nieraz przez 3 tygodnie wolnego nie dostaną, nadzorcy mają więcej płacone żeby ryj zamkneli, dlatego chcą ludzi bez języka, człowiek ze znajomością języka nie pozwoli sobie na bycie czyimś wyrobnikiem. Pozatym jeżeli znasz język w stopniu płynnym, dziwie się co robisz na stronie hopsa... hops może pomóc, mi pomogli. pomimo tego, że moje życzenia były trochę inne...

Kiwaczek
@niewazne 22.06.2014 09:46

Jedna wielka ściema,co przedstawiają na ofercie,a co jest w rzeczywistości to sciana

Szukasz pracy?

Weronika

Firma w swojej zagranicznej siedzibie organizowała w ostatnich dniach konferencje na temat pośrednictwa pracy. Na profilu w social mediach publikowane były różne materiały i fotorelacje z jej przebiegu. Można wnioskować, że firma aspiruje do bycia liderem na rynku pośrednictwa pracy. Co na ten temat sądzą pracownicy rekrutowani przez HOPS Labour Solutions?

Weronika

Jak HOPS Labour Solutions przedstawia się w obecnym roku? Współpracujecie z powyższą firmą? Co możecie napisać o swoich doświadczeniach? Każdy merytoryczny oraz rzetelny komentarz będzie cenny dla przyszłych kandydatów.

ojoj

Wsparcie osób pracujących w firmie jest bardzo ważna, ale u nich jest to możliwe, bo w końcu relacje między pracownikami opierają się na przyjacielskich relacjach, więc atmosfera dopisuje u nich teraz.

maskit

Z tego co wyczytałem, to HOPS współpracuje z okolo 270 producentami owocow, warzyw i kwiatow na terenie Wielkiej Brytanii. Niedługo sezon, robi się ciepło to i beda zbiory, powiedzcie mi jaką droga najlepiej tutaj aplikowac? Czy oni organizują jakis transport z Polski? Czy trzeba być na miejscu? Pozdrawiam.

ziomeczeq

Powie ktoś jak skontaktować się z tą firmą?? I mają biuro w Polsce?

dario

Witam was pracuje w BREMBO od ponad roku do tej pory. jest dosyc ciezka praca i nie polecam. Szukam po necie pracy za granica zeby sie czegos dorobic.Bo w Polsce to ino garba. Slyszalem o tej firmie hoops od kolesia, Ale mam teraz watpliwosci w to co niektorzy z was wypisuja. Jakie sa warunki pracy i co proponuja.

ZEUS

HOPS Jest to agencja ktora daje pomaga zalatwia prace na dobrych waronkach poza granicami kraju i samo to juz pomaga wielu ludziom ,trzeba tylko chciec pracowac

maleństwo

jedzie ktoś w maju na CHURCH FARM, OFFHAM WEST MALLING KENT ME19 5NZ a może ktoś tam był???

zainteresowany

jest ktos kto byl przez te agencje w UK i rzetelnie oceni czy warto czy nie warto jechac po prostu prosto z mostu a nie owijanie w bawelne. Mnie interesuje praca fizyczna i mam gdzies ze w karawanie jest jak jest, to nie hotel 4 gwiazdkowy wiec luksusow tam nie ma, no i zarobki mnie interesuja jakie sa.

R

Będę jechał na farmę P H F WOOLDRIDGE Beech Farm Stan Lane West Peckham MAIDSTONE Kent ME18 Może był ktoś na tej farmie lub słyszał coś na jej temat?

?

szcześciarz - 2013-04-01 15:56:50 Mnie to nie dotyczy mam bogatych rodzicow auto...na ubrania dobre kosmetyki....kino piwo itp.. statnio tato kupil audi q7 2010 r....:P gdzie wy sie nie dorobicie do koca zycie takiego..na farmach..o mieszkanie nie mam co sie martwic tato otorzył.mi biznesik prywatny salon fryzjerski ...co mnie to obchodziżze tyracie za 2 pary moich spodni i buteleczke perfum...nieudaczniki zaraz odpalam CIEPLUTKIE auto i Jade do dziewczyny... szkoda mi was jak sobie wstaje w nocy w niedziele i ide do mojej nice kitchen...napic sie coca coli 0 4ranoa awy zap....na pole. nara nieudaczniki Skoro masz bogatych rodziców, to co robisz na stronie gowork?? chyba Hops też zrobił Cie w wała i chciałeś się dowartościować na tych którym "słoma z butów wystaje"

hopsiup

niekoniecznie

mlody

Kto jedzie na warzywka do STAPLES VEGETABLES LTD Marsh Farm Sea Lane Wrangle Boston Lincolnshire PE22 9HE w sierpniu?

Arawis

Czy firma załatwia wszystko od znalezienia oferty pracy aż do zapewnienia wyjazdu? Jak jest z transportem? na własną rękę? Jestem umówiona na spotkanie rekrutacyjne. Jak ogólnie z pracą? Czy ktoś mógłby przedstawić obiektywną opinie?

wojtas

HOPS to nie farma tylko firma dająca kontakt do farm.

wojtas

no my tez mielismy jechać początkowo 15 ale przesuneli nam o tydzień termin wyjazdu z niewiadomego powodu. No to w takim razie sie tam zobaczymy :) także trzymam kciuki za dobry sezon w tym roku i udaną pogode no i nie duże normy do wyrobienia :D

Lower Hope Farm

Poza informacjami od Hops i informacjami w liście powitalnym z farmy to nic więcej na temat tej farmy nie wiem. Ale zakładam, że tragedii tam nie będzie. Zaczynam od 15tego i jadę 11tego busem.

wojtas---

Ja wybieram sie na Lower Hope razem z 2 znajomymi, mamy autobus 19.07 własnie szukam opinii na temat tego miejsca

Lower Hope Farm

Czy ktoś pracował kiedyś na Lower Hope Farm lub wyjeżdża tam?. Proszę pisać.

nienazekajta

Już tyle nie narzekajta. Tu macie wszystko , prace i pieniądze. Warunki pracy komfortowe caravany, kible że nawet w domu takiego nie masz, w domu walisz do wiadra , juz też zapomniales jak ci matka polewała plecy wiadrem z wodą przy kąpieli . A tu nauczyli cie obsługiwania kranu i zamiast chleba z łojem .....tu jesz szynke.

honey

witam. W czerwcu wybeiram sie na farme BOXFORD (SUFFOLK) HOLDINGS LTD do Essex. Czy moze ktos mi napisac cos wiecej jakie warunki sa ogolnie na tej farmie ?? Moze ktos wyjezdza rowniez w tym terminie tam do pracy ? Bardzo prosze o informcje i kontaktnh4g

gÓraL

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Prosze o jakiekolwiek konstruktywne opinie od osób które tam pracowały przez firme HOPS. Ciężka praca nie jest mi obca gdyż pracuje 3 sezon na truskawkach w niemczech...Chodzi mi tylko o to czy da sie tam zarobić lepiej niż w polsce czy to jest tylko podpucha z ta robotą bo poczytałem opinie i się obawiam trochę...

miki

No siwy ja sie zastanawiam wlasnie musze im odp w tym tygodniu czy bede, ogolnie to ile taki wyjazd bedzie kosztowal 400 pln bilet, z 50 -100 funtow trzeba wziazc ze soba a to ubezpieczenie ile kosztuje.W 1500pln sie zmieszcze

siwy

Siemanko idzie ktos z was moze na spotkanie w Krakowie 26?? Prosze o odpowiedz na email [usunięte przez moderatora] Pzdr

Rasti1956

Ty [usunięte przez moderatora] bez pomocy tatusia byś nic nie osiągnął jesteś na poziomie zero jak dla mnie i dla reszty ludzi który ciężko pracują jak twój stary na utrzymanie i na miejscu twojego ojca wstyd by mi było za tak egoistycznego bez wartościowego palanta wyrzekł bym się takiego syna jak ty .

robin

popieram cie bo ten [usunięte przez moderatora] mami synek nie dal by sobie nigdzie rady i gdzie by nie pojechal to by go [usunięte przez moderatora] w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jego wlasnym [usunięte przez moderatora] i byl by zwyklym gownem bez starych zreszta nim jest jak tak mowi do ludzi a jego panna jak chce faceta to niech sie zglosi do mnie bo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tez pewnie nie ma czym i pewnie jest z nim dla jego kasy nie sory dla kasy jego tatusia bo co ten golas moze miec sam by mial dwie chaly i [usunięte przez moderatora] caly buraczysko nie nadajace sie nawet na wycior do armaty bo pewnie byl by za cienki i pozdrawiam ludzi ktorzy chca pracowac i nie licza az im tata da jak ten lamus

baron

ty [usunięte przez moderatora]e nie wyzywaj kogos od nieudacznikow bo sam nim jestes [usunięte przez moderatora] lubie bo jak by nie twoj tatus kochany to bys zginal marnie pas sie jak krowa ja tez nie narzekam na brak kasy ale w porownaniu do ciebie to nikt mi jej nie dal [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nie smiej sie z ludzi ktorzy chca pracowac bo sa wiecej warci niz ty caly bo przynajmniej sobie radza a ty bez tatusiajestes [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] warty smieciu

Zostaw opinię o HOPS Labour Solutions - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HOPS Labour Solutions