Martinex Marcin Adamkiewicz

Koło

Opinie o Martinex Marcin Adamkiewicz

Maja
użytkownik zarejestrowany

@były pracownikjeśli zniknęły komentarze oznacza to, że zostały zarchiwizowane za naruszanie zasad regulaminu przez administratora. Dlatego przed zamieszczeniem wpisu należy zapoznać się z jego treścią. Chętnie usłyszymy więcej od obecnych pracowników Martinex. Jak obecnie wygląda praca w firmie na Twoim stanowisku?

pawełek
użytkownik zarejestrowany

no nie ma pracy u ncih po prostu i to dlatego wydaje mi się. Dajcie znac jeszcze jak to jest u Was z wynagrodzeniem, bo ja słyszałem, ze średnio u nich można zarobić do 3000 zł na reke już, ale zastnawiam się to obowiazuje w pracy we wszystkich działach?

były pracownik

Już wyrażałem swoją opinie na tej stronie..jak najbardziej negatywnie..nie polecam pracy u tego kłamcy, jak widze koleś jest bezczelny i usuwa negatywne wpisy.dla niego liczy sie tylko kasa,kierowce ma gdzieś,ludzi traktuje przedmiotowo,,jeżeli ktoś pisze że on jest ok albo praca jest ok ,to na 100% jest podstawiony olbo ten kłamcw sam sobie takie opinie pisze,,,NIE POLECAM!!!!!!

wszystko ok

DLA MNIE FACET CAŁKIEM OK MOGE POLECIC TEGO PRACODAWCWE

R.A

Pracowalem u kolesia i jest OK

Byly pracownik

Odradzam pracy u tego prywaciarza. Ciagle przeciaganie podpisania umowy. Praca na czarno , a gdy zaczniesz za bardzo upominac sie o u umowe zwalnia cie i bierzez nastepnego pracownika. Oszukuje zleceniodawcow i pracownikow. Znam 3 osoby ktore sie przejechaly. 3majcie sie z daleka

Zostaw opinię o Martinex Marcin Adamkiewicz - Koło

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Martinex Marcin Adamkiewicz