SalMar.AS

Kverva

Opinie o SalMar.AS

witoko

paniszer, ale to było 9 lat temu, pewno wiele się pozmieniało. Powiedzcie mi jak tu jest z zakwaterowaniem?

mszanek

niki a ty pracowales juz tam? o co ci chodzi z tym ze caly czas sa aktualne oferty?

mszanek

Witam potrzebuje informacji na temat firmy SALMAR ASA w Norwegii w miescie KVERVA proszę o jakakolwiek wiadomosc jesli ktos juz tam pracowal badz wybiera sie do pracy

paniszer
@mszanek 02.06.2014 09:21

Cześć Pracowałem w Salmarze w 2006-2007 roku .Mogę o tym miejscu i o Norwegii trochę powiedzieć .

tymon
@paniszer 08.08.2015 07:55

paniszer daj info na skrzynie mam temat dotyczący Salmaru sylwesteriusz@op.pl pozdr

Zostaw opinię o SalMar.AS - Kverva

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SalMar.AS