Opinie o EFOR GROUP SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie EFOR GROUP SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w EFOR GROUP SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EFOR GROUP SP. Z O.O. w Toruń

Fijjołek

jaki z niego koordynator ...dostał stołek ten tłumok odporny na wiedzę to na nim siedzi dokąd będzie mógł, a ze wszyscy są winni tylko nie on - gnida,to dopóki ma kim to się zasłania chłopina... ? zlew ludowego wojska z nowego dworu.

były

Kuźwa przecież ta gnida ta deo nie zna się na niczym , żeby nie był bratem prezesa dawno by w tej firmie nie pracował frajer sierżant ludowego wojska.

???

"Serwisanci pozostawiają wiele do życzenia (polowa nie zna podstaw serwisu ogrzewania - z reszta jak managment" Ale pojechałeś po pracownikach technicznych. Może ta połowa co to nie zna się na ogrzewaniu to są elektrycy? Bo przecież serwisanci to hydraulicy i elektrycy. Jeśli dobrze rozumiem, Ty jako wyjątkowy fachowiec posiadłeś wiedzę teoretyczną i praktyczną zarówno w hydraulice jak i elektryce. Skoro wypowiadasz się również na temat koordynatorów, to rozumiem, że ich pracę również poznałeś? Niedoceniony omnibus. Firma nie jest idealna ale jedziesz po kierownictwie, po koordynatorach i z techników też robisz byle co. To już przesada.

były

Firma uważa się za lidera rynku, co niestety nie jest prawda. Top managment zapatrzony w siebie, bez wiedzy technicznej. Serwisanci pozostawiają wiele do życzenia (polowa nie zna podstaw serwisu ogrzewania - z reszta jak managment...) Jak się sam nie wykłóciłem o to żeby mnie wysłali na szkolenie to nie było o nich mowy. Ludzie koordynujący pracę mają blade pojęcie o tym co robią serwisanci. Liczy się robienie jak największe liczby przeglądów. Awarie są nie lubiane bo to burzy pięknie poukładany grafik. Jazda po kilka razy na jeden obiekt do różnych tematów jest standardem bo to są kolejne zlecenia i liczy się ich ilość a w drugiej kolejności jakość wykonania. Duża rotacja ludzi w firmie o czymś świadczy - i nie koniecznie o brakach wiedzy. Mogłabym napisać wiele na temat tej Firmy ale szkoda mi marnować mój czas i klawiaturę. Firmy nie polecam

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie EFOR GROUP SP. Z O.O..
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Faza

`Większość ludzi piszących posty na tym portalu już zapewne nie pracuje w tej kiepskiej firmie.-)) Wyciągnęli wnioski i odeszli do lepszych firm mających jakąś pozycję na tym rynku...

Robert

Bardzo słaba firma, coraz gorsza atmosfera, nie ma żadnych wizji na rozwój, według mnie dobrych ludzi się tam wyrzuca(usunięte przez administratora)

Faza

A nadal na rozmowach obiecują "gruszki na wierzbie??" Jak się słucha co to u nich jest, jak jest i co mają, a jaka atmosfera, a i że rozwinąć się będzie można(jak ten papier toaletowy)to normalnie super firma, tylko w takiej pracować. Tylko jak się popracuje, to po tygodniu można się zorientować, że zostało się nabitym w butelkę i trzeba szukać pracy bo inaczej to można zwariować tą"super atmosferą"... NIE POLECAM !!

Janek

Ta firma nie liczy się z pracownikami , Prezes obstawił się rodziną i udaje, że jest wszystko ok. nie szanują ludzi, firma nie ma żadnej przyszłości, nie polecam

janek

Ja to chciałbym się zapytać odnośnie tego jakie są takie średnie zarobki w Efor Group? Wiem że dokładnie to rzadko da się napisać dlatego podajcie orientacyjne zarobki

zlecenia

o problemach meldować po wykonaniu zadania poto masz telefon

dramat

dramat

porażka na całego

ktoś

Byłem na rozmowie i trudno coś powiedzieć. Z prezesem(dyrektorem) ciężko się złapać, zabiegany biedaczyna. Ogólnie spoko, ale coś mi nie pasuje, stary policyjny noś coś zwęszył:) jak coś jest za ładne, hyym.

klient

a ja troche z innej beczki....instalowali mi klimę, niestety od miesiąca nie moge się doprosić aby to poprawili bo nie działa, jak miałem awarię na samym początku po instalacji zaraz na drugi dzień to w słuchawce usłyszałem że tego gwarancja nie obejmuje...żałuje że skorzystałem z ich usług, rozważam drogę sądową

w tym eforze, innych nie ma

waldi

To chyba nie w tym efore kolega robił bo stara gwardia już pracuje tam po 6 lat, ale nie o to chodzi kto dłużej pracował , ja tam wcale nie odradzam.

andrzejek

Jedna osoba pracuje tam ok 2-3 lat i to jest najdłuższy staż. Rotacja jest tam bardzo duża.

technik

Haha, pracuje w eforze już kilka lat, nie powiem firma nie jest idealna ale wypłacalna napewno. Mam porównanie z innych firm i pieniądze są podobne jak w podobnych firmach, wszedłem tu z ciekawości ,ale widzę ze przeważają opinie byłych kolegów mysle ze nie do konca zasadne..

Jestem zatrudniony w tej firmie od 4 miesięcy. Nie potwierdzam tego co jest napisane. Ludzie pracują tu po kilka lat i są zadowoleni, robota jak każda. A z tego co się zdążyłem zorientować to firma się rozwija od zeszłego roku , bo mają bardzo dużo klientów i szukają głównie elektryków i hydraulików.

Michał DRELA

Trochę się tego uzbierało