Opinie o Vica Sp. z o.o. w Pępowo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Vica Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Vica Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vica Sp. z o.o. w Pępowo

nick

W temacie wszystkich komentarzy. Nikt kto ma trochę oleju w głowie nie bierze opinii z GoWork poważnie. Większość opinii jest pisana przez byłych niespełnionych pracowników. Większość z nich co jakiś czas oczernia kolejną firmę z której odeszli lub zostali zwolnieni. Jeżeli wszystkim jest tak źle bo coś od nich się wymaga to proszę posmakować tego chleba i założyć własny biznes. Wtedy wy będziecie mieli/miały okazję wykorzystać tzw. Kowalskiego. Będzie na was pracował i robił tu wpisy z czego 90% to kłamstwa. Tak dla informacji są fora które przestrzegają przed opiniami z GoWork wystarczy wklepać w google. Także przy okazji NIE POLECAM GoWork gdyż nie kontrolują tego co ludzie wpisują nawet jeżeli są to pomówienia. Firmie tej zależy tylko na czystym zysku na naiwności właśnie takich sfrustrowanych jak wy ludzi.Jest wiele negatywnych opinii na ich temat cyt kilka: stres,nastawienie na zysk i wyniki, OGROMNA rotacja kiepska organizacja pracy. To mój pierwszy i ostatni wpis na tej stronie bo nie pozwolę żeby już na mnie zarabiali. A wy możecie się teraz pozagryzać z tej swojej wrednoty babki :-)

Strona jest przeznaczona do wyrażania opinii o pracy w drogerii w Pępowie, wiec nie rozumiem dlaczego pani kierownik tak usilnie próbuje sie bronić tutaj i dlaczego taka oburzona jest. Ludzie pisza jak jest, jak sie nie potrafi pracować z ludźmi i wyrażać sie do nich z szacunkiem to nie powinno sie byc kierownikiem.

Do klientki Michasi :-)

Dlaczego nie poszła pani zgłosić tego faktu do centrali. Przecież wie pani gdzie to jest. Jako pracownik nie raz tam pani była. Widzę pokaz dużej odwagi podszywając się pod klienta. Dzisiaj pracuje pani w vice jutro gdzie indziej i tak będzie ciągłe narzekanie. Żenada

Agnieszka

Pracowac niestety trzeba wszedzie. Zycze wam byście wszyscy ci co narzekacie na pracodawcow, kierowników itd . znalezli taka prace gdzie nie będzie trzeba robic nic

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Vica Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Natalia :-)

Ewidentnie widać, że jest pani byłym pracownikiem. Dużo zna pani szczegółów. Jakie są umowy w firmie, gdzie można obserwować monitoring itd. Szkoda tylko, że nie wystarczyło pani odwagi żeby się przedstawić bo anonimowo to każdy potrafi naubliżać innym i kłamać. Udowadniasz tylko Xxx że dobrą decyzją było zerwanie z Tobą współpracy. Pozdrawiam wszystkich którzy na siłę próbują zatruć życie innym i życzę sukcesów zawodowych :-)

Liza

Każdwmu jest łatwo pisac negatywna opinie,oceniać .Nikt sobie nie zdaje sprawy jak duzo pracy maja pracownicy drogerii Vica kierownik,zastepca kierownika.Bylam pracownikiem i odeszlam sama.Znalazlam prace spokojniejsza i lepiej platna.Widac ze sa zlosliwe osoby,ktore staraja sie oczernic kierowika.Praca kierownika jest najgorsza,za wszystko jestes odpowiedzialny za marne grosze.Cieszę sie z odejścia.Podziwiam i współczuję wszystkim kierownika,przyjdźcie do konkurencyjnych firm bardziej sie to oplaca :-)

eee

Żal mi ciebie Kinga. Ta nienawiść wróci do ciebie.

Vera

Kaśka mówisz jak było za twoich czasów jak pracowałaś w vica i siedziałaś na zapleczu??? Teraz w końcu widać, że tam się pracuje. Pozdrawiam nierobów

Maria
@Vera

Chciałabym podzielić się moją opinią na temat jednej z drogerii. Mianowicie byłam przejazdem w Pępowie i odwiedziłam tam drogerię Vica. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z obsługi. Panie wysłuchały mnie, świetnie dobrały produkt do moich potrzeb. Otrzymałam również gratisowe próbki najnowszych kremów. Poza tym obsługa bardzo miła, nienachalna, fachowa wiedza na temat konkretnych produktów.. Z pewnością będę odwiedzać tą drogerię częściej.

MCA

Nie polecam pracy w tej sieci. Kierownik nazywany menagerem zarabia mniej niż zwykły doradca klienta. O premii można pomarzyć ;) A jesli nawet już wyrobisz target to i tak jest to premia uznaniowa i jesli szef stwierdzi że Ci się nie nalezy to i tak jej nie dostaniesz. O kazdy grosz trzeba się prosić . Zero szacunku dla pracownika a wymagania jak w hotelu 5-cio gwiazdkowym . Z tego co wiem wiekszośc pracowników stale czegoś innego szuka. Ale szefostwa i tak to nie rusza - szkoda gadać. Wszyscy się zwalniają ostatnio w centrali - ciekawe czemu?

klijęt

tak zgadzam się ale to prawie w każdej tak samo ja jestem z Błaszek i też pozostawia do życzenia ceny w cały świat i same nie wiedzą co mają tylko to co trzeba sprzedać ma półkach towar po trzy razy a bałagan oj oj pozdrawiam

Iza

Od razu widać, że opinie piszą byłe pracownice. Pewnie nie chciało się pracować i jak zostały zwolnione to nagle vica i kierownictwo są złe. Ja robię często zakupy w Pępowie i jestem bardzo zadowolona z obsługi. Pełen profesjonalizm w końcu jak zapytam się o produkt to otrzymuje konkretne profesjonalne informacje. Teraz widać, że obsługa bierze się do pracy. Wcześniej mizernie to wyglądało ale od dłuższego czasu jest ok. Proponuje zabrać się do pracy a nie zajmować się obrażaniem innych bo nic to nie da.

babcia

mnie jakoś też nie kojarzy się dobrze Pani kierownik . wchodząc po zakupy do dino spotkałam panią kierownik jak wyzywała jedną z pracownic. Jeżeli tak się traktuje pracownika to w jaki sposób można iść z chęcią do pracy . i dlaczego w niedziele sklep jest otwarty , w Gostyniu zamknięte a Pępowo otwarte !!!! chodzi pewnie o kasę ,bo zauważyłam że miejscowi po kościele tłumami walą do sklepu :) tacy święci ,chcą zakazu handlu w niedziele a sami napędzają sprzedaż.

Anonimka

Czy to tak ładnie, że podczas pracy pani "kierownik" wykonuje sobie manicure hybrydowy? Podczas pracy się pracuje a nie relaksuje. Wisi na telefonie i jedna Reka obsługuje kolektor Lotto.. Poza tym nie potrafi odpowiedzieć głupiego 'dzień dobry' przechodzi koło klienta obojętnie. Z tego co wiem, co ludzie mówią dziewczyny zmieniają się jak rękawiczki. Koszmarna praca, nigdy bym tam nie chciała pracować. Atmosfera okropna, a pracownice natretne jak Muchy. A może coś pomóc? A polecamy to.. A polecamy tamto. Jak będę chciala pomocy to o to poproszę! Opinia leci na Vice pepowo. Nie polecam tam zakupów, bo nawet nie ma wyboru. Półki świecą pustkami. Brak towaru. Lepiej sobie robić paznokcie niż zamawiać towar! Śmiechu warte...

Witam.Nie polecam pracy w tej firmie. Osoby nazywajace sie kierownikiem regionalnym traktuja pracownikow jak podludzi ,kogos z nizszej półki,kto nie dorasta im do pięt choc wiekszosc osob pracujacych na stanowisku sprzedawcy ma wyzsze wykształenie niz np. taka regionalna.Zero szacunku i kultury osobistej.Za uczciwa i rzetelna prace podziekuja Ci wypowiedzeniem bez uzasadnienia. Jedna zwala wine na druga. Cynizm i obłuda.

admin

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie Vica Sp. z o.o.? Komentuj na naszym forum i uzyskaj odpowiedź od innych użytkowników.

Vica Sp. z o.o.