Opinie o Carfi Polska Sp. z o.o. w Siedlce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Carfi Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Carfi Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carfi Polska Sp. z o.o. w Siedlce

W przeciętnym normalnym zakładzie na każdej zmianie jest brygadzista który spisuje z kart pracy wszystko co na danej zmianie zostało przez pracowników zrobione. Karta po zaniesieniu do biura jest wpisywana do systemu przez kierownictwo w bardzo krótkim czasie po jej otrzymaniu. Wszystko co przyjeżdża do takiego zakładu podczas przyjęcia, po sprawdzeniu jest od ręki wpisywane na stan. Wszystko co jest wydawane też jest bezpośrednio wpisywane do komputera. Wszystkie materiały podczas wydawania na produkcję są od razu zdjęte ze stanu magazynowego i wydawane pracownikowi na kwit. Dla czego w tym zakładzie tak nie jest? Moim zdaniem w Carfi panuje zła organizacja pracy którą należało by zmienić. PS Mogę to wszystko co napisałem udowodnić...

W firmie Carfi jest bardzo duża rotacja pracowników. Zakład wykorzystuje często ludzi przyjmując ich tylko na sezon. ILU LUDZI W CARFI PRACOWAŁO I DLA CZEGO JUŻ NIE PRACUJĄ???

Złą stroną pracy w "Carfi" jest kierowniczka Urszula, zajmująca się jednocześnie sprawami produkcji i magazynu. Nie potrafi wszystkiego ogarnąć, nie jest na bieżąco zwłaszcza z wpisywaniem (usunięte przez administratora) A potem pretensje ma do wszystkich, tylko nie do siebie, gdy coś się nie zgadza!

Jeżeli chcecie coś komuś w pracy udowodnić to nagrywajcie wszystko na telefon, róbcie zdjęcia przez dłuższy czas. Ciekawe jak się będą z tego w sądzie tłumaczyć gdy zostaną podani o odszkodowanie?

Jeżeli chodzi o przychodzenie w soboty do pracy to nikt nikogo do tego nie zmusza. Kierowniczka pyta się za każdym razem czy pracownik może przyjść. Sam niejednokrotnie zgodziłem się na pracę w sobotę po piątkowej drugiej zmianie ponieważ chciałem zarobić tą dniówkę więcej do wypłaty i nie widzę w tym nic złego,zwłaszcza że takie sytuacje rzadko się zdarzają więc nie przesadzajmy z tymi krytykami.

Uważam że firma jedna z lepszych w Łosicach

Moja opinia: Nie warto wiązać się z waszą firmą. Należy omijać ją wielkim łukiem.

sok
@pracownik

Oni ? A Ty kim jesteś?

Sznowni Pracownicy. Powyższa strona dotyczy tego jak widzicie firmę w której pracujecie nie zaś relacji między pracownikami. Piszcie, wiec o tym jak oceniacje pracodawce-jakie są dobre strony pracy a jakie złe w waszej firmie. Nie piszcie, o inwestycjach bo i tak wcześniej niż w przyszłym roku nie przeprowadzicie sie do Siedlec. Nie zaśmiecajcie strony przepisami z KP bo każdy powinien je znać zarówno pracownik jak i pracodawca. KP nie zmienicie. Każdy pracodawca z KP stosuje wszystko co tylko sie wiąże z jego przywilejami zaś przepisy dotyczące przywilejów pracownika nie respektuje.W każdej pracy jest mobing tak jak i w waszej. Piszcie o relacjach pracownik-przełożony, o kulturze kierownictwa i ich wiedzy, kompetencjach o tym czy szanują i rozumieja pracownika, czy warto tu podjac pracę, o atmosferze pracy, czy wasza praca jest taka jak oczekiwaliście po rozmowie w czasie rekrutacji i tym co było zawarte w ofertach pracy. Każdy potencjalny pracownik powinien sam wycjągnąć opinie czy warto wiązać z wasza firma przyszłość czy też omijać ja wielkim łukiem. Nie kłućcie sie miedzy sobą tylko tylko razem działajcie jeśli chcecie poprawić wasz status w firmie.

Nie dajcie się rąbać "CARFI"na pieniądze! Według kodeksu pracy w zamian za czas przepracowany w godzinach nadliczbowych pracodawca, na pisemny wniosek pracownika, może udzielić mu w tym samym wymiarze czasu wolnego od pracy. Udzielenie czasu wolnego w zamian za czas przepracowany w godzinach nadliczbowych może nastąpić także bez wniosku pracownika. W takim przypadku pracodawca udziela czasu wolnego od pracy, najpóźniej do końca okresu rozliczeniowego, w wymiarze o połowę wyższym niż liczba przepracowanych godzin nadliczbowych, jednakże nie może to spowodować obniżenia wynagrodzenia należnego pracownikowi za pełny miesięczny wymiar czasu pracy. Jeżeli złożycie wniosek o urlop to w zamian za przepracowane godziny otrzymacie wg. przepisów kodeksu pracy czas wolny w takim samym wymiarze. Jeżeli jednak nie złożycie wniosku za godziny nadliczbowe zakład "CARFI" powinien dać urlop w wymiarze połowę wyższym niż liczba przepracowanych nadgodzin.

anonim - 2010-06-02 20:00:54 IVAN a jak z zarobkami kontroli jakości, działu technicznego i magazynierów? Obowiązuje w "CARFI" zgodnie z prawem zachowanie tajemnicy o wysokości gratyfikacji pracowników to obowiązek pracodawcy. Prezes wprowadził zasadę tzw. klauzuli poufności, czyli zakazu rozmów z innymi pracownikami o wysokości wynagrodzenia. Dla czego? Dla tego że prawo PRAWO ZAKAZUJE DYSKRYMINACJI PŁACOWEJ!!! Teoretycznie w biurze powiedzą tobie że jest to po to, ażeby uniknąć jakichkolwiek przepływu informacji. Dodatkowo klauzula poufności wynagrodzeń ma zapewniać pracodawcy, że respektuje on prawa pracownika (ustawa o ochronie danych osobowych). Praktycznie w "CARFI" jest to po to że wprowadzenie takiego zakazu jest kłopotliwe dla pracownika w sytuacji, kiedy będzie on chciał udowodnić prezesowi dyskryminację płacową. Pamiętaj, że mimo napływu skarg o dyskryminację płacową do Państwowej Inspekcji Pracy, instytucja zatwierdziła za słuszną tylko niewielki wskaźnik zażaleń...

Takiego prostego, szarego robotnika jak "Ty" na pewno to nie zainteresuje. Nawet jeżeli uda się tobie zrozumieć przeczytane z tych linków informacje to raczej nie potrafił byś wyciągnąć z tego jakichkolwiek wniosków. Więc pomyśl JEŚLI POTRAFISZ zanim znowu coś napiszesz...

Ty "pracownik" powiedz kogo to interesuje z kim si� spotyka prezes i dane finansowe firmy, w dodatku p�atne? Ta stronka pensje.net jest bardzo ciekawa, z tym, że te zarobki s� z kosmosu chyba. Wg tej stronki powinienem zarabia� jakie� 700 pln wi�cej. IVAN: ch*** ci� interesuje ile kto zarabia, a te 6-7k to ciekawe jak sobie wydedukowa�e�? W tak ma�ej firmie to może prezes tyle zarabia�, a nie kierownictwo. Nie, nie należ� do kadry kierowniczej.

Jeżeli kogoś to interesuje to dane finansowe zakładu carfi za lata 2004-2008 są dostępne w raporcie KRS. Dodatkowo można uzyskać powiązania kapitałowo-osobowe, zaległości płatnicze sprawdzone w raporcie, historię zmian w zarządzie, analizę finansową, analizę ryzyka, wyznaczenie limitu kredytowego oraz scoring, informacje o zarządzie, kapitałach, udziałowcach, Radzie Nadzorczej, historii zmian, Prokurentach, PKD. Kosztuje to 19zł+ VAT. (usunięte przez administratora)

Zobacz ile przeciętnie się zarabia na twoim stanowisku pracy według średniej płac korzystając między innymi z tej strony: http://www.pensje.net/branza/produkcja,34 Jak bardzo twoje zarobki odbiegają od średniej? Czy po sprawdzeniu wysokości swoich poborów jesteś zadowolony ze swojego wynagrodzenia za pracę w zakładzie Carfi?

Pracując na umowę zlecenie traci się wiele, gdy się nie dopilnuje spraw z ZUS. Najważniejsze jest to ze umowa zlecenie nie jest umową o pracę i nie stosują się do niej przepisy Kodeksu Pracy. A co za tym idzie nie ma urlopu wypoczynkowego, okolicznościowego, okresu wypowiedzenia takiej umowy, odpraw i wielu innych dobrodziejstw prawa pracy. Opłacanie składek zdrowotnych jest dobrowolne co jest wysokim kosztem pracownika, ale bez tego nie można liczyć na zasiłek chorobowy, rehabilitacyjny czy macierzyński. Jeżeli praca jaka się wykonuje ma znamiona pracy w rozumieniu prawa pracy czyli jest wykonywana pod nadzorem przełożonego w określonych godzinach, miejscu i jest ewidencjonowany czas pracy i jest ciągłość pracy to można zgłosić się do Sadu Pracy,aby orzekł zmianę umowy zlecenie na umowę o prace. Tylko że jeżeli to zrobisz to raczej zbyt długo w CARFI nie popracujesz.

Ciekawostka dla wszystkich pracowników "Carfi" pracujących na umowę zlecenie: Czy wiecie że umowa zlecenie nie zawiera obowiązku wykonywania zleconych czynności w określonym miejscu i czasie? Zdajecie sobie sprawę że zawarcie umowy zlecenia zamiast umowy o pracę jest wykroczeniem przeciwko prawom pracownika i podlega karze grzywny? Według przepisów pracownik pracujący na umowę zlecenie nie musi spełniać obowiązków w określonym miejscu i czasie. Trzeba to tylko w razie potrzeby udowodnić w sądzie pracy. (usunięte przez administratora)

IVAN a jak z zarobkami kontroli jakości, działu technicznego i magazynierów?

magazynier

Dobry wieczór. Nazywam się(usunięte przez administratora) rzymałem ją około pięć lat temu będąc w wojsku o czym od dawna wiedza znajomi i pracownicy. Ja tego nie napisałem! Więc kolego niesympatyczny (usunięte przez administratora) . Jeżeli masz coś do mnie to przyjdź na magazyn i mi to powiedz w prosto w oczy. Jeżeli tego nie zrobisz a ja znajdę cię pierwszy, to z(usunięte przez administratora) Pamiętaj że to nie jest groźba... To obietnica... Dobranoc.

IVAN

---zarobki osob na produkcji to(usunięte przez administratora) mozna sie wkurzyc przy tak duzej roznicy.do tego nalezy wspomniec o fatalnych warunkach socjalnych-zima woda na hali zamarza,a latem nawet wiatraki nic nie daja, nie trudno sobie wyobrazic jak wyglda praca w takich warunkach.LUDZIE PISZCIE KONKRETY a nie zasmicacie strone

obcy

Spokojnie chłopaki. Przecież prezes i właściciel zakładu jest jak każdy prywaciarz. Czyli typowy złodziej okradający pracowników zakładu zgodnie z literą prawa. tak było, jest i będzie. To ludzie bez honoru i zasad, pozbawieni skrupułów. Dla nich liczy się tylko kasa i to ile dla siebie mogą wyciągnąć z zakładu a nie ludzie. Zapomnijcie o podwyżce itd... Plujcie świniom w oczy to powiedzą wam że deszczyk pada...

Zostaw merytoryczną opinię o Carfi Polska Sp. z o.o. - Siedlce

• Jak się pracuje w Carfi Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carfi Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carfi Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carfi Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carfi Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carfi Polska Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 81 ocen.

Carfi Polska Sp. z o.o.