Opinie o Carfi Polska Sp. z o.o. w Siedlce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Carfi Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Carfi Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carfi Polska Sp. z o.o. w Siedlce

Poważny/na Nowy wpis

Firma jak firma, wszędzie trzeba pracować. Jeżeli jesteś w miarę sprytny/na to sobie poradzisz. Zarobki jedynie mogłyby być większe. Ogólnie spoko, ale... Żałuję tylko, że Pani Ula odeszła że Stanowiska Kierowniczego. Nie mam nic do obecnego Kierownictwa, ale moim zdaniem z tych wszystkich 3 kierowników, była Najlepsza. Jeżeli miałeś/as zabraną premię to przynajmniej wiedziałeś/as za co, bo potrafiła podejść do Ciebie i Ci wprost powiedzieć, że w tym miesiącu za to i za to nie masz premii. Trzeba było zwrócić uwagę to też potrafiła podejść i powiedzieć tak i tak i nikim się nie wysługiwała. Czasami odnoszę wrażenie, że jestem w przedszkolu. Pracują tu naprawdę dorośli ludzie, którzy potrafią rozmawiać i nie boją się rozmowy a zwracanie im uwagi poprzez osoby drugie jest trochę poniżające, ale cóż... Brygadzistki na Montażu, śmiało mogę powiedzieć, że Strzał w 10. ???? Nareszcie praca bez Stresu. W mojej opinii to tylko tyle. Znalazło by się jeszcze wiele pozytywów i negatywów, lecz...Nie ma co wylewać za kołnierz ???? Pozdrawiam ????

Klarysa Nowy wpis
@Poważny/na

Zainteresował mnie temat premii. Za co przykładowo mogą ją odebrać? I jeśli wszystko jest ok, to ile tej premii można mieć? Dobrze można tym dorobić sobie do podstawy pensji?

Były sługa Nowy wpis
@Poważny/na

Firma jak firma brak wentylatorów czy tam klimatyzacji, normy z kosmosu cięta premia jak się da czy to fajek czy tam kanapka premii nie ma, brak wentylacji nad stanowiskami drukującymi, stare wiecznie psujące się maszyny, kierowniczka przechodząc koło ciebie z uśmiechem mówi ci dzień dobry (jeśli sam’a powiesz pierwszy’a) a gdy cie ominie od razu ma grobowa minę ogólnie nie polecam tam pracy bo napewno nie dostaniesz tyle na ile pracujesz jedyny chyba plus w tej firmie to przyjemne brygadzistki a i na koniec musiałem nawet oddać stopery do uszu ciekawe czy ktoś w nich teraz chodzi ????

@Były sługa

Te normy są na stałym poziomie czy mimo to, że ciężko je wyrobić to są podnoszone? O co chodzi z tymi kanapkami? Nie można sobie zrobić przerwy na jedzenie, bo jest to podstawą do zabrania premii? Daj znać czy macie to na piśmie.

Firma jak firma. Nie ma nic za darmo, trzeba pracować. Jeśli ktoś szuka idealnej to niech założy własny biznes i spróbuję utrzymać się na rynku. Byłem, doświadczyłem i nie było źle. Jeżeli ktoś jest sprawny fizycznie i nie ma ograniczonego myślenia to poradzi Sobie.

Honorata

Ale piszesz w czasie przeszłym, to już tam nie pracujesz? Ciekawe, dlaczego odszedłeś, jeśli tak to wygląda. Jak na tle innych wypadają, jeśli chodzi o tempo pracy i wymogi?

Tomek z RP

Zastanawia mnie jeden fakt gdzie są służby, które powinny dbać o pracowników, gdzie jest inspekcja pracy, która powinna kontrolować taki wpisy,

Brak Wypłaty

Gorąco polecam tutaj pracę jeżeli, ktoś lubi pracować jako wolontariusz. Niskie zarobki, soboty rzadko a jak już to płacone EXTRA 50% i to po długich negocjacjach. ŻYDZONE jest tutaj na wszystkim na LUDZIACH na NAPRAWACH maszyn (żadna nie pracuje prawidłowo) oraz komponentach min. Worki w które trzeba wkładać węża na siłę bo się przykleja. Oraz wiele innych rzeczy, które doprowadzają do kurwicy. A rotacja ludzi mówi za wszystko i masowe odejścia które się zaczęły ale to nie jest jeszcze koniec tylko początek.

NICK
@Brak Wypłaty

Pomówienia. Firma dba o pracownika. Są premie świąteczne. Zwrot kasy za wczasy pod gruszą. Atmosfera bardzo przyjemna. Pieniądze zadowalające. Pracownicy są bardzo rzetelni i profesjonalni. Maszyny są jednymi z lepszych. Carfi jest jak drugi dom. Polecam tą firmę.

Ewelina
@NICK

No to brzmi całkiem odmiennie niż poprzednie opinie. Mimo wszystko pisali coś o jakimś mdleniu i zaczęłam się zastanawiać nad tym czy firma zapewnia opiekę zdrowotną?

violek

jak tam w Siedlach?ponoc szukaja nowych a starzy co pozwalnianli sie? jakas odziez robocza tam jest juz? chyba cos nie halo skoro sie oglaszaja praca ponoc na trzy zmiany i najnizsza krajowa przy 1dniu wolnym to chyba jakis wyzysk

Jakub
@violek

Jeden dzień wolny to jest nawet nierealny, przecież trzeba mieć przerwę 35h w tygodniu, musi być jakieś wolne, chyba, ze pracodawca bardzo mocno nagina prawo, aa skąd wiesz o warunkach, było w ofercie czy poczta pantoflowa ?

zwolennik Prezesa
@violek

W firmie panuje wyzysk i ciężkie warunki pracy.Pracują tutaj ludzie,którzy chyba nie mają innych perspektyw na pracę. Rotacja ludzi jest duża.Na halach panują afrykańskie warunki po 40 stopni na plusie. Ludzie mdleja. zapraszam tych ,którzy chca spróbowac .A te pozytywne opinie piszą chyba kierownicy na zlecenie prezesa

Ewelina
@zwolennik Prezesa

Ej poważnie mdleją? Bo jeśli tak to nie są już żarty, komuś przecież krzywda może się stać. Zgłaszał to ktoś już gdzie trzeba?

Siedlce

Wyzysk totalny ????

Byłe carfi

Zarobki głodowe, atmosfera straszna, zero rozwoju

Szczery

W firmie jest kilka osób "nie do ruszenia" które będą tu pracować do (usunięte przez administratora)śmierci. I jedynie oni tu zarobią. Reszta ma stawki głodowe. W Siedlcach już mniej nie da się zarobić. Ogólnie pełno intryg i cwaniactwa

Do szczery
@Szczery

Kto nie do ruszenia?

Odpowiedź
@Szczery

Zarobki pracowników są wewnętrzną i indywidualną informacją. Dopóki dana osoba sama nie wyjawi swoich zarobków nikt nie dowie się jaka to kwota. Zarobki w firmie są na dobrym poziomie, zawsze można spróbować wynegocjować pewne warunki. Skoro dużo osób pracuje tutaj od wielu lat to nie świadczy źle ani o tych danych osobach ani o firmie, wręcz przeciwnie - są tutaj stworzone dobre warunki do pracy skoro są tutaj kilka lat.

Danuta
@Odpowiedź

A można mniej więcej powiedzieć jakie są widełki tych zarobków? Bo to w sumie mnie interesuje.

Praca w dobrych warunkach, wypłata też w porządku można się dogadać, zespół zgrany

Helena
@Michał

A macie jakies premie do tej podstawy którą sobie ugadacie z szefostwem?

Hojny

Pracowałem w kilku zakładach mam porównanie, wypłaty na czas atmosfera w sam raz , ludzie wszedzie siebie obgaduja ale tutaj nie czuc gestej atmosfery praca zmianowa, zarobki odpowiednie mi sie podoba

Alicja
@Hojny

Hej! Czy możesz rozwinąć kwestie zarobków, jak to wygląda w tej firmie?

Łukasz

Pracowałem chwilę ale takiego dna nie widziałem. Pracownicy niektórzy myślą że wszystko mogą. Brygacistka taka mała ruda podpier...a kierowniczka jakby kij połknęła, trzeba uważać co mówisz bo pożałujesz. Zatrudniają ćpunów i pijaków.Nie polecam!

Użytkownik
@Łukasz

To przykre, że takie wnioski wyciągnąłeś z krótkiego okresu czasu pracy w CARFI. Może wyniosłeś złudne wrażenie, po dłuższym czasie Twoja opinia pewnie byłaby bardziej pozytywna

Jaka atmosfera panuje w firmie Carfi Polska? Są ogłoszenia na Praca.gov.pl z 2 września. Czy jest rotacja?

Użytkownik_00

Ze względu na rozwój, firma cały czas poszukuje pracowników. Przed samą siedzibą firmy można zauważyć informacje o naborze. Zatem można się zgłosić z CV bez obawy o rotację.

Robert

Witam. Ostatnio przeprowadzaliśmy się z drugiego końca Polski i szukam pracy, dlatego prześwietlam oceny firm. Mam nadzieję, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Łosic. Proszę, opiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie Carfi Polska? Czy firma dba o pracowników? A może jest stołówka z obiadami pracowniczymi? W SokPolu gdzie pracowałem codziennie zamawiałem obiadek - który na mnie czekał przed przerwą. Pozdrawiam Robert

Magda
@Robert

Cześć Robercie. Zarobki są dobre ale benefitów raczej mało. W temacie organizacji obiadów pracowniczych to polecam firmę Dayco z Tych. Zatrudnieni (wiem to od przyjaciela bo tam pracuje) zamawiają posiłki przez specjalny panel dotykowy, a firma dopłaca im do każdego posiłku. To chyba najlepszy benefit jaki tam mają. Bo jest dla każdego. Pozdrawiam. Magda.

Robert
@Magda

Szanowna Pani Magdo. Przyglądam się wątkowi i chyba muszę się dołączyć. Firma Dayco, którą Pani przytacza korzysta z systemu SmartLunch. Dlaczego włączam się w dyskusję? Bo wdrażałem ten system. Żywienie pracowników jest coraz bardziej popularnym benefitem pracowniczym. Zwłaszcza, że koszt takiego benefitu nie jest zbyt wysoki. Pozdrawiam Robert

Renata

Hej, w jednym z ostatnich wpisów przeczytałam, że w Carfi można liczyć na premie. Ile zatem ona wynosi i jakie trzeba spełnić wymogi by ją dostać? :) Ile po podliczeniu wynosi miesięczne wynagrodzenie wliczając właśnie do niego premie? :D

Ciekawy

A który taki śpioch????

Rozczarowany

Praca jak praca, wszędzie trzeba robić. Najniższa krajowa plus jakaś marna premia, ale za taki zap.... trochę mało. Każdy brygadzista jak pan i władca. Poprosisz o coś bądź zapytasz to robi wielką łaskę. W nocy strach iść, bo musi się wyspać. Najgorsi są starsi pracownicy, traktują cię jak gorszy gatunek. Patrzą spod oka i obgadują. Nie wszyscy, ale większość. Przyjaciół tam się nie znajdzie, czujesz się jak obcy z innej planety. Szkoda, że kierownik nic z tym nie robi chociaż o tym wie. Także nie polecam.

Bogdan
@Rozczarowany

Wg. Ciebie premia nie jest adekwatna do dużej ilości obowiązków, a co z dodatkami? Chciałbym Cię jeszcze zapytać od czego jest zależna premia i czy rzeczywiście nie można oczekiwać nic więcej niż najniższa krajowa. Dzięki.

Istnieje podział na kastę wyższą z długoletnim stażem pracy a reszta traktowana jest jak wasale

Aaa

Gdzie? Produkcja czy montaż?

Wtyczka

Pracowałem tam troche, wszystko ok

Krzycho

Wiecie coś o ewentualnej pracy? Jakie macie zarobki i czy jakiś socjal jest?

Bp

Normalna firma, jak każda inna, jeśli potrafisz pracować normalnie, sumiennie -będzie dobrze!

Iza

@Były pracownik, zarzucasz firmie mobbing, co jest bardzo poważnym oskarżeniem. Według definicji mobbing to "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników". Czy na pewno takie sytuacje miały miejsce? Pamiętaj, że nie wolno rzucać takich pomówień. Próbowałeś coś w tej materii zdziałać? Zachęcam inne osoby do rzeczowych komentarzy na temat pracy w Carfi Polska. W ostatnim czasie wiele mogło się zmienić.

Zostaw merytoryczną opinię o Carfi Polska Sp. z o.o. - Siedlce

• Jak się pracuje w Carfi Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carfi Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carfi Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carfi Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carfi Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carfi Polska Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 81 ocen.

Carfi Polska Sp. z o.o.