TELE HAUS POLSKA SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o TELE HAUS POLSKA SP. Z O.O.

dzinak

szkoda że nikt nie opiniował tej firmy do tej pory. Stoję przed sporą szansą rekrutacji do nich na instalatora-montera, czekam na odpowiedź. Słyszałem, że umowa o pracę jest dla każdego pracownika od razu.

UwagaAutobus
@dzinak 29.01.2016 12:45

I jak wygląda praca i warunki?

Wiesz o firmie TELE HAUS POLSKA SP. Z O.O. więcej niż inni? Podziel się wiedzą na naszym forum i dodawaj komentarze.

Zostaw opinię o TELE HAUS POLSKA SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TELE HAUS POLSKA SP. Z O.O.