ORAS OLESNO SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o ORAS OLESNO SP. Z O.O.

Zuzanna

Na stronie firmy ORAS OLESNO jest informacja o Fińskich Targach Mieszkaniowych 2017 http://www.oras.com/pl/inspiracje/lookbook/post/nowosci-w-kuchni-finskie-targi-mieszkaniowe-2017/ Ciekawostką w tym jest to, że na targi buduje się mieszkania, w których potem mieszkają ludzie. Jest to totalnie inna forma prezentacji produktów niż w na różnego rodzaju targach w Polsce. Czy uważacie, że fakt, że firma ORAS OLESNO prezentuje swoje produkty na takim wydarzeniu jest jakiegoś rodzaju wyróżnieniem?

Zuzanna

Czy są osoby na forum, które pracują w ORAS OLESNO i odpowiedzą na pytania użytkownika @Adek. Możecie również sami opowiedzieć o pracy i czy polecacie się tam zatrudnić. Pewnie nie tylko @Alek czeka na te odpowiedzi.

Adek

Jakie warunki i narzędzia dla ph oferuje firma i czy warto aplikować na to stanowisko

Adek

Zuzanna

Pracujesz obecnie w ORAS OLESNO? Chętnie dowiemy się jakie warunki zatrudnienia teraz oferuje firma. Jakie są największe plusy pracy w firmie?

LA

to było w kwetniu tamtego roku i rekrutacje były na stanowisko Regionalny Przedstawiciel handlowy ds. inwestycji

toto

Warunki pracy i narzędzia pracy są dobre, jak również zapewnione są szkolenia.

toto

W Firmie panują chore układy!

taniasiłarobocza

Nie Niemcy przejęli Oras, tylko Oras przejął niemiecką firmę Hansa :) a właściwie to nastąpiło połączenie tych firm: P

Nieznajoma

Spoko zakład, szkoda tylko, ze Niemcy wlezą do niego niedługo z buciorami. Co poniektórzy też mają przerost ambicji nad formą. Myślałam, że będzie gorzej, ale jak na razie jest OK.

enja76

Witam, w dodatku Praca Gazety Wyborczej pojawiło się ogłoszenie o zatrudnieniu na kilka stanowisk w tej firmie - chciałam złożyć tam swoją aplikację - proszę o opinie o tej firmie, jakie są zarobki, warunki zatrudnienia, szkolenia itp

oras-owiec

[usunięte przez moderatora] ! Najlepszy zakład w powiecie. [usunięte przez moderatora]

olesnianin

straszna lipa,zarząd do bani nawet sekretarka wyszczekana, niemiła. nie polecam

Zostaw opinię o ORAS OLESNO SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ORAS OLESNO SP. Z O.O.