FLEX TEAM

Holandia

FLEX TEAM

Opinie o FLEX TEAM

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

kiker

Witam, czy pracuje ktoś przez tą agencje w Holandii jako rzeznik-wykrawacz ? Prosiłbym o opinie .

pudzian
@Chiro 17.02.2018 09:45

jakie urlopowe ja tam robilem 3 lata i nie ma zadnego urlopowego oszukuja z kazdej strony

Grzegorz

@Inny pracownik Jak długo pracowałeś w FLEX TEAM? I jak się tam dostałeś? Z Twojej opinii wynika, że nie masz za dobrych wspomnień z wyżej wymienionym pracodawcą, a główny problem dotyczy kwestii związanych z wynagrodzeniem. Jednak jest to kwestia dość indywidualna. Być może Twój wpis będzie pomocny osobom, które planowały podjąć tam pracę.

Inny pracownik

50e tygodniowo za mieszkanie? To jest bajka, nie wierz w to!!! Niby tak obiecują ale tak naprawdę odciągną Ci nawet 636e za 4tyg! Skąd taka kwota??? Bo faktycznie jest dużo nadgodzin, a za nadgodziny płacą podstawową kwotę 10e/godz i żadnych dodatków nie dostaniesz i właśnie kasa za nadgodziny na Loonstrooku (solarisie) pójdzie na mieszkanie. Czyli dostaniesz: ilość godzin x 10e minus 200e za mieszkanie minus ubezpieczenie. A oprócz tego w stawce jaką obiecują jest wypłacane wakacyjne, więc masz 10e na godz z wakacyjnym. Czy urlopu nie płacą? I tak i nie. Urlop wypłacają ale to nazywają "wakacyjne" i wypłacają wtedy kiedy powinni wypłacać wakacyjne. Tak to wygląda u kamieniarzy w Tilburgu. I nie ma lekkiej pracy. Wpis od "Pracownik" wygląda na wpis któreś Pani z biura Flex Team Nederland B.V.

Dariusz

Podpowiedzcie czy trzeba dobrze znać język?

xXxS

Wyjeżdżam w najbliższą sobotę. Mam nadzieję, że będę zadowolony. Jest ktoś w okolicy Tilburga z tej agencji?

XxxS
@Aureliusz 03.05.2018 21:43

Do tilburga na kamieniarza. Napisz na moj email podam Ci swoj numer pogadamy sajmon323@interia.pl

Jedna z lepszych agencji pracy- duzo godzin jesli ktos chce to zarobi pokoje dwuosobowe- 50/e tydzien

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w FLEX TEAM?

anonymous

witam serdecznie wszystkich rodakow. czytajac te wszystkie opowiesci o nie uczciwych agencjach posrednictwa pracy nachodzi mnie mysl gdzie sie podziewaja organy scigania w holandii a moze i one tez maczaja palce w tym procederze? co do agencji to przekonalem sie na wlasnej skorze ze takie procedery tu opisywane maja miejsce. strasza ludzi karami nakladaja smieszne kary podrabiaja podisy kreca i co najgorsze pracuja tam Polacy a raczej jakies podrobki Polakow. Taka wlasnie sytuacja jest w firmie Flex Team Nederland B.V....Zapomnijcie o urlopach wakacyjnych czy wyplatach zaleglych bez pomocy prawnika do tego grozby typu ze do Polski nie bedziemy mieli za co pojechac jak sie sprawe zglosi czy nigdzie juz pracy nie znajdziemy itp. do tego brak wszystkiego co powinno byc gwarantowane lacznie z zagrzybialymi mieszkaniami za ktore pobieraja straszne pieniadze. brak salarisow przy wyplacie swiadczy ze kreca jak moga. Pamietajcie te dwie Polki Asia i Daria z Flex Team Nederland B.V to oszustki na uslugach Holendra co uciekl do Niemiec z firma bo jeszcze tam chyba go nie scigaja.

Zostaw opinię o FLEX TEAM - Holandia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FLEX TEAM