GUX

Lublin

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 3 ocen.

GUX
2 3 6 1

Opinie o GUX

Administrator

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność zatrudnionych osób. Czy podobnie jest w GUX? Napiszcie, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Edward

jak jest teraz w gux?

bolek

Nie polecam tego pracodawcę gdyż to co obiecuje a mało nie dotrzymuje słowa. Pracuje sie za darmo

geodeto7@wp.pl

nic nadal się nie zmieniło

geodeta

niestety i ja nie mogę pozytywnie ocenić tego pracodawcy. Jeżeli lubicie pracować za darmo a nawet do interesu dopłacać( Pan [usunięte przez moderatora] obiecuje wypłatę kilometrówki za wykorzystanie prywatnego auta- nie widziałam jej nigdy) to gorąco polecam ;)

Oszukana

Praca bez umowy, obiecuje 10% od roboty...a tak naprawde to na miesiąc nie zarobiłam nawet 500 zł. a siedzi sie w biurze cały dzień... wszystko jest miło i pięknie a i tak kasy jak nie było widać tak nie ma... mało tego jak liczyłam wszysko to i tak nie wyszło mi nawet te 10% tylko może 8% tak więc tylko urząd skarbowy i inspekcja pracy sie tu prosi... jedna rada-składanie długopisów w domu większe zarobki przynosi... dobrze że już mam to za sobą...

Zostaw opinię o GUX - Lublin

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GUX