MTC Sp. z o.o.

Białystok

Opinie o MTC Sp. z o.o.

drozd

częste wyjazdy dla kierowcy to chyba norma. Podejrzewam, że jak pracuje się u nich na trasach, to zarabia się całkiem konkretne pieniądze. Choć konkretów nie znam.

mtc

Nie jest tak żle może da się jeszcze pracować. Gdzieś zapodziałem regulamin z telefonem do ( usunięte przez administratora )podajcie a ja pomogę w pozbyciu się kosztotwórczych stanowisk,( usunięte przez administratora ) Będziemy pracowali na siebie i ludzi którzy w pracy nam pomagają.

OK , błędy ortograficzne - bywa( każdy może się pomyli ) - jednak co dalej - pytanie ?????????????- czekam na odpowiedz .

Oj , panowie więcej optymizmu i tak w niczymWam to nie pomoże - noski do góry i szukać pracy !!!!!!!!!! - powodzenia - ?????

Zostaw opinię o MTC Sp. z o.o. - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MTC Sp. z o.o.