ZAKŁADY REMONTOWE ENERGETYKI WROCŁAW

Wrocław

Opinie o ZAKŁADY REMONTOWE ENERGETYKI WROCŁAW

Zwierz

Kiedyś, jeszcze dawno temu współpracowałem z ZAKŁADY REMONTOWE ENERGETYKI WROCŁAW i muszę szczerze powiedzieć, że naprawdę fajna firma, jedna z lepszych na rynku, ogólnie wydaje mi się, że we Wrocławiu nie namierzycie lepszych, warto dać im szansę tak sądzę

Byczek

Robiłem tam przez 16 lat. Za rządów Paszkowskiego firma kwitła, a po jego odejściu Firmą rządziła klika kolesi. Było coraz gorzej. po wyrzuceniu [usunięte przez moderatora] podobno jest tam lepiej.

Zostaw opinię o ZAKŁADY REMONTOWE ENERGETYKI WROCŁAW - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAKŁADY REMONTOWE ENERGETYKI WROCŁAW