ORLEN TRANSPORT S.A

Toruń

Opinie o ORLEN TRANSPORT S.A

Chętny do pracy

Czy macie jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze? Jest tak dobrze czy też tak źle?

xoxox

@Darek no takie szukanie pracowników jest dość męczące i kosztowne z pewnej strony, więc nie opłacałoby im się z pewnością. Jednak szukają teraz kierowcy ADR z klasą 2 lub 3. Wymagają prawa jazdy C + CE, uprawnień ADR kl. 3 lub kl. 2 i uprawnień TDT do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych kl. 3 lub kl. 2.

kapelan

Szukają, bo nikt nie chce pracować za te marne grosze, inne firmy płacą o przynajmniej 1000 zł więcej...

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie ORLEN TRANSPORT S.A? Podziel się z nami tą wiedzą i dodaj swoją opinię.

Zostaw opinię o ORLEN TRANSPORT S.A - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ORLEN TRANSPORT S.A