HOTEL REMES SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o HOTEL REMES SP. Z O.O.

Maja77

Dużo by pisać, nie, tego się nie da opisać. Presja, presja, presja. I to w dodatku chora. Zdrowy stresik potrzebny w pracy dla osiągnięcia dobrych wyników to wiadomo, ale to co się tam dzieje? Dyrektor chodzi i stresuje ludzi, nie pozwala im pracować, a ta cała właścicielka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się zna. Już z pewnością na jedzeniu. Mieli ostatnio taki interes z makaronem i nie wyszło. O czymś to świadczy. Może warto zaufać specjalistom? Rodzinny interes, słaba atmosfera, nie da się w takiej pracować.

hotelomaniak

Płaca nieadekwatna do wysiłku włożonego w pracę. Nieustanna presja, stres. Niekiedy przymus do wykraczania poza obowiązki pracy i do zbytniego nadskakiwaniu gościom. Pozytywy: miły personel, dobra kooperacja między poszczególnymi działami hotelu.

kolezanka

Moja koleżanka tam pracowała -nigdy nie widziałam jej tak zestresowanej. Odeszła i kazdemu odradza.

teraz w hotelu jest ok.ustabilizowało się wszystko,odpadli ci co mieli odpasc, kierownictwo i i wspolpracownicy oki. presja dobrego wyniku byla jest i bedzie, jak wszedzie gdzie dąży się do osiągnięcia sukcesu. polecam, można nabrać doświadczenie w miesiąc tego co gdzie indziej zajmuje 3 lata.pozdrawiam

były

wiem coś o tym...pogubili się ci prezesi - po trupach do celu!!!

dam..a

PRACA W HOTELU GDZIE NIE SZANUJE SIE PRACOWNIKA??? NIGDY!!

Zostaw opinię o HOTEL REMES SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HOTEL REMES SP. Z O.O.