NETI INVEST

Opinie o NETI INVEST

tomi

anonim, jeżeli opóźnienia są do tygodnia to ja bym hecy nie robił.

elka

neti invest to dobra firma, mozna z nimi współpracowac wiele razy, jak się jest dobrym to zawsze do ciebie wracają :) czasem zdazają się im opóźnienia ale zawsze placą. I wcale nie mniej niz bylo w umowie, ludzie czytajcie co podpisujecie, jak ktos mnie umie liczyc to jego problem!

Zostaw opinię o NETI INVEST - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NETI INVEST