Opinie o Altus Risk Management Services Sp. z o.o. w Piaseczno

counter
1 6 22 5 1
Julia Nowy wpis

Nie widzę żadnych ogłoszeń o pracę do firmy Altus. Natomiast nie mam pojęcia, czy to wynika ze zwykłego braku wolnego wakatu, czy może coś więcej jest na rzeczy. Wiele biznesów pozamykało się przez pandemię. Czy ta firma nadal funkcjonuje tak jak dawniej?

Honorata Nowy wpis

W jaki sposób można aplikować do pracy w Altus Risk Management Services? Pytam, bo na stronie internetowej firmy nie znalazłam żadnej zakładki Kariera, jedynie ogólnego maila biurowego. Czy tam można wysyłać CV?

Marek Traczyk Nowy wpis
Klient

Ta firma to jakaś kpina. Dostałem mail o długu wysokości około 3 złote, nie wiedzieć za co: "Informujemy, że dajemy Państwu 3 dni na spłatę zadłużenia..." Ale jest też małym druczkiem informacja: "Wiadomość ta jest przeznaczona jedynie dla osoby lub podmiotu będącego jej adresatem i może zawierać poufne lub uprzywilejowane informacje. Zakazane jest przeglądanie, przesyłanie, rozpowszechnianie lub inne wykorzystywanie tych informacji, jak również podejmowanie działań na ich podstawie, przez osoby lub podmioty inne niż zamierzony adresat. Jeśli otrzymała Pani tę wiadomość przez pomyłkę, prosimy o poinformowanie nadawcy i usunięcie jej z komputera." Podpisane Joanna Siwińska Bez komentarza...

Rafał Nowy wpis

Egzekwują dług który nie istnieje wiedząc o tym , zostali poinformowani o błędnie przekazanych danych od ubezpieczyciela . Obsługa bezczelna i arogancja , jak nie mają racji to się rozłączają rozmowę szczyt (usunięte przez administratora) . Może z Compensy ktoś z tym zrobi porządek bo to działa szkodliwie dla firmy ubezpieczeniowej .

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Klaudia

Firma zéro. Kompletny brak jak ich kolwiek kompetencji. Rzekome dluznika traktuja jak (usunięte przez administratora). Nie odpowiadaja na emaile.Konwersacja telefoniczna strasznie arogancka. Firma wyludza I straszy sadem, bez zadnych dowodow rzeczowych.

btrx

Zadzwoniła do mnie pani z tej "szanownej " firmy podnosząc głos, mówiąc mi po nazwisku, swoje przy tym ledwo dukając pod nosem abym go nie usłyszał. Recz dotyczyła zadłużenia Allegro które też niesłusznie było naliczone ale to inna sprawa. Za ok 60 zł za pośrednictwem Allegro możecie sobie państwo zafundować kontakt ludźmi którzy nie wiedza co to jest zdanie złożone o bydlęcej i ołowianej "kulturze osobistej" których metody dotyczą wielokrotnych dłużników z nizin społecznych aczkolwiek tutaj też bym byl ostrożny bo np. dla mnie nie ma osób "mniej wartościowych" ze względu na swój status materialny czy społeczny. Polecam przyszłym klientom nagrywać , kopiować , zbierać informację i strzelać nimi merytorycznie a może uda się zatopić ! ponieważ próba terroru słownego i emocjonalnego której byłem ofiarą nadaje się "na forum" Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do opisywania swoich perypetii z ww. "firmą"

Niki

Zero zero albo nawet mniej niż zero profesjonalizmu

Darek

@To mi Taki uwagi najlepiej kierować do firmy a nie na forum pracownicze!!

To mi

Zadzwoniłem sam w celu dogadania się spłaty zadłużenia w dwóch ratach. Moja dobrowolna prośbą została od razu negatywnie odebrana. Brak kompetencji i przede wszystkim kultury osobistej Pani z którą rozmawiałem i bezczelnie nie dała mi się wypowiedzieć do końca tylko się rozlaczyla (usunięte przez administratora) poprostu.

Jak wygląda ścieżka awansu w Altus Risk Management Services Sp. z o.o.?

...
@Pytanie

Nie istnieje coś takiego.

Edward
@...

Wynika z tego, że nie można awansować. Czy na kierownicze stanowiska są przyjmowane tylko osoby z rekrutacji zewnętrznej? Dodaj więcej informacji.

Altus RMS

Banda wyłudzaczy! Nękają i nękają nie mając żadnych podstaw. Chamskie i wulgarne wydzieranie się do słuchawki chcące zastraszyć druga osobę. Zero kompetencji. Zero wiedzy na temat finansowa i prawa. Ta pseudo firemka to śmiech na sali.

altus

Beznadziejna firma nic niepotrafiąca i gó..no mogąca!!!! Jeśli wydzwaniają to smialo można zgłosić to do Prokuratury jako nękanie za co jest odpowiedni paragraf karny

Magdalena

Kompletny brak profesjonalizmu.. Można odnieść wrażenie jak by pracowała tam grupa malolat, którą prubuje straszyć dluznika/klienta poprostu darciem mordy i wulgaryzmami... No nie te czasy... Oczywiście zero merytorycznego pojęcia z zakresu prawa i technik windykacji... Żenada...

gdyby

Skuteczność rzeczywiście jest u nich na dobrym poziomie, ale zastanawiam się czy niedługo pojawi się u nich jakies ogłoszenie pracy, wiecie? Dzięki za odpowiedź

maciek
@gdyby

fake

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o firmie Altus Risk Management Services Sp. z o.o.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym aplikantom w uzyskaniu informacji o firmie.

V.

A jak teraz tam jest pod kątem pracy?

Malkontent

Heh byłem tam na rozmowie, pani, która mnie "testowała", pojęcia o windykacji nie miała i jakas taka przestreaszona, pensja faktycznie malutka...........

4u

Mimo istnienia na rynku ok. 3 lat firma stoi w miejscu bez szans na rozwój. Rotacja ogromna, częste zwolnienia, zwykle w momencie, gdy pracownikowi należy się podwyżka i wyższe stanowisko. Ciągłe zmiany i niezdecydowanie w podejmowaniu decyzji, brak jasnego systemu wynagradzania prowizyjnego/premiowego. Rzeczywiście, nie wiadomo kto rządzi, atmosfera tragiczna. Jedyny plus to kasa na koncie ostatniego dnia miesiąca, bez żadnych opóźnień. Ogólnie nie polecam, ludzie fałszywi, nikomu tam nie można ufać.

Komin

Co tu dużo mówić, firma windykacyjna. Jak ktoś to lubi to może się odnajdzie, przez firmę przechodzi wiele osób ale niewiele potrafi zostać. Nieprzyjemna atmosfera, nie wiadomo też kto tam rządzi. Szkoda mi tylko młodych ludzi którzy tam pracują. Ogólnie odradzam, nawet jak ktoś chce dorobić.

Zostaw merytoryczną opinię o Altus Risk Management Services Sp. z o.o. - Piaseczno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

1/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad