Altus Risk Management Services Sp. z o.o.

Toruń

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 4 ocen.

Altus Risk Management Services Sp. z o.o.
1 4 6 1

Opinie o Altus Risk Management Services Sp. z o.o.

gdyby

Skuteczność rzeczywiście jest u nich na dobrym poziomie, ale zastanawiam się czy niedługo pojawi się u nich jakies ogłoszenie pracy, wiecie? Dzięki za odpowiedź

maciek
@gdyby 01.05.2016 22:12

fake

Administrator

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o firmie Altus Risk Management Services Sp. z o.o.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym aplikantom w uzyskaniu informacji o firmie.

V.

A jak teraz tam jest pod kątem pracy?

Malkontent

Heh byłem tam na rozmowie, pani, która mnie "testowała", pojęcia o windykacji nie miała i jakas taka przestreaszona, pensja faktycznie malutka...........

4u

Mimo istnienia na rynku ok. 3 lat firma stoi w miejscu bez szans na rozwój. Rotacja ogromna, częste zwolnienia, zwykle w momencie, gdy pracownikowi należy się podwyżka i wyższe stanowisko. Ciągłe zmiany i niezdecydowanie w podejmowaniu decyzji, brak jasnego systemu wynagradzania prowizyjnego/premiowego. Rzeczywiście, nie wiadomo kto rządzi, atmosfera tragiczna. Jedyny plus to kasa na koncie ostatniego dnia miesiąca, bez żadnych opóźnień. Ogólnie nie polecam, ludzie fałszywi, nikomu tam nie można ufać.

Komin

Co tu dużo mówić, firma windykacyjna. Jak ktoś to lubi to może się odnajdzie, przez firmę przechodzi wiele osób ale niewiele potrafi zostać. Nieprzyjemna atmosfera, nie wiadomo też kto tam rządzi. Szkoda mi tylko młodych ludzi którzy tam pracują. Ogólnie odradzam, nawet jak ktoś chce dorobić.

Zostaw opinię o Altus Risk Management Services Sp. z o.o. - Toruń

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Altus Risk Management Services Sp. z o.o.