Esprit Renoma

Wrocław

Opinie o Esprit Renoma

poog

Najniższa krajowa, no ale @alfredi dolicz do tego premię

kaska

oreintacyjnie - około 1300 zł. a wymagania wielkie.

uyt
@kaska 10.06.2014 13:51
oreintacyjnie - około 1300 zł. a wymagania wielkie.

możesz rozwinąć ten wątek, bo dla niektórych mogą okazac sie nie takie wielkie.... a poza tym 1300zł i jaka umowa? A napiszcie jak wyglada proces rekrutacji bo ja złożyłam cv i jeżeli mogę to chciałabym uniknąć niemiłych przeżyć; rozmowa o pracę to egzamin z życia, zatem chcę się przygotować dobrze- możecie mi przytoczyć najczęstrze zadawane pytania i udzielić jakichs porad?

zona
@uyt 14.01.2015 17:36

a czy przy tym 1300 złotych robi Ci to jeszcze różnice na jakiej to jest umowie ? bo mi się wydaje , że za takie pieniądze raczej nawet nie warto zastanawiać się nad pracą w Espricie. Znajomy pracował jako sprzedawca w sklepie tej marki we Wrocławiu i narzekał głównie na kasę. Na szczęscie znalazł coś innego

hfkhsgfiuwejroiqeaj

nie polecam, wynagrodzenie chyba jedno z najnizszych w sieciówkach. wymagania duze, kontrola budzetów indywidualnych a premii od sprzedazy brak. kontrola sprzedazy indywidualnej jest chyba tylko po to, zeby wywolywac presje na sprzedawcach i miec ew. powod do szybkiego zwolnienia. przepytywanki z materiałow, cen itp. warunki pracy tez pozostawiaja wiele do zyczenia. nadgodziny nieplatne, mozna tylko sobie odebrac w kolejnych miesiacach ale i tak slyszy sie jedynie ze nie ma czasu na to zeby je odebrac. mozna by bylo jeszcze tak wiele wymieniac, moze tak bardzo by to nie koiło w oczy gdyby chociaz wynagrodzenie było sensowne. ps. pakiet socjalny o ktorym mowa w ogloszeniach o prace to tylko lekarz pierwszego kontaktu.

syryyyy

Mi praca w espricie się na początku podobała. Była super atmosfera, zgrana ekipa. Trochę od nas wymagano, ale zawsze było warto i widziało się efekt. Teraz nagle dali nam nowego zastępce, przenieśli kierowniczkę, wywalili kolesia i wszyscy robią po gaciach, bo każdy może być następny , jak się nie posłucha. Każdy u nas w dni wolne roznosi cv i idąc na rozmiankę pyta czy byłaby praca. Porąbane totalnie. W wawie to w jednej galerii normalnie w plakietce sklepu się pytają o prace. Ja sobie odejdę w sierpniu jakoś i innym radzę tak samo. Wszystko jest śmieszne, ale do czesu

der

A zarobki? wiecej niz 1300zl mozna zarobic?

nono

Zespół genialny! Tylko kierownik... Nigdy nie powie niczego wprost... Jak dla mnie wypaliła się zawodowo... Ciągłe parcie na "sukces" co odbija się na pracy... Wszyscy świetnie sobie radzą, ale to i tak "za mało". Rozumiem że wyniki są ważne, ale nie tędy droga... Wieczne nastroje i złe humory... No cóż... Współczuję zespołowi...

asia

Pracowałam w Esprit Renoma i była bardzo zadowolona z atmosfery jaka panowała w zespole. Wszyscy bardzo pomocni,a kierownik bardzo wymagający, ale to chyba normalne.Wynagrodzenie może nie należy do najwyższych w tej branży,lecz dla mnie miłe podejście do pracownika naprawdę bardzo dużo znaczy. Pozdrawiam zespół (usunięte przez administratora)

aninomus

co znaczy brutto-ubruttowiona? jesli ktos podaje Ci kwote brutto, ktora bedziesz zarabic, to tak musi byc. nie ma innej mozliwosci

W sprawach personalnych organem zarządzającym jest biuro administracji w warszawie które nie ma nic wspólnego z pracownikami, kierownik sklepu jest organem tylko wykonawczym. W sklepie są rotacje pracowników np w ramach \"wiosennych porządków\" nie można długo popracować. Padają pytania typu \"czy pani chce zajść w ciaże\" co jest równoważne z końcem etatu w niedalekiej przyszłości. zarobki są mizerne - najniższa krajowa. Początkowo czaruje sie pensją (brutto-ubruttowioniona). Pracowałam tam pare miesięcy temu chciałam zajść w ciażę no i doczekałam się ale biura dla bezrobotnych, może to ze skończyłam studia niedawno (licencjat) jest dla mnie moją pomoca i nażeczony który dobrze zarabia jako informatyk.

Zostaw opinię o Esprit Renoma - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Esprit Renoma