Poczta Polska Szczecin

Szczecin

Opinie o Poczta Polska Szczecin

Ania

Zarobki?- śmiech na sali, do tego wymagania co do standardu obsugi (klient ma byc obsluzony na najwyzszym poziomie,profesjonalnie) i paradoksalnie na koniec obslugi prostackie wciskanie towarow handlowych, gdy zaczynalam byly to gazety i doladowania, nastepnie ksiazki, gry, kredki i wszystko inne czym zawalone sa dziewczyny na okienkach. Nie znosne bylo wysluchiwanie klientow wchodzacych na urzad i kpiaco pytajacych czy to poczta czy empik.... Ogolnie rzecz biorac akutalnie praca na poczcie to tragedia... Kontroler- dziewczyna z rocznym stazem na poczcie, nie miala pojecia o niczym, nawet o uslugach pocztowych...uwazala sie za Bog wie kogo, pomiatala starszymi pracownikami. Targedia... Az teskni sie za starymi czasami na poczcie...

Czekamy na Twoją opinię! Coś się w firmie zmieniło, są nowe miejsca pracy czy kadra pracownicza nie zmienia się od lat? Czekamy na nowe informacje.

Zostaw opinię o Poczta Polska Szczecin - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska Szczecin