Hero sp.z o o

Sicienko

Opinie o Hero sp.z o o

Zuzanna

Nikt nie odniósł się do zadanego wcześniej pytania dotyczącego obecnej sytuacji w Hero sp.z o o. Poniżej wasze posty twierdziły, że w firmie nie ma za wysokich zarobków. Czy nadal jest taka sytuacja? Może po upływie czasu udało się dostać jakieś podwyżki?

Zuzanna

Jakim pracodawcą jest Hero? Chętnie poznamy obecne warunki zatrudnienia i Twoje doświadczenia z pracy w firmie.

ława

@siemka skoro nie widać od nich żadnych aktualnych ofert, to może warto, byś zajrzał na ich stronę, albo zadzwonił do siedziby firmy bezpośrednio. Mówię szczerze, tak się więcej dowiesz niż tutaj na forum.

były pracownik

do chętnie bym wrócił jesteś chyba dzieckiem jednego z szefów bo w innym wypadku byś tam nie chciał wrócić... wiem jak jest ....a inni niech się przekonają na własnej skórze i psychice tylko żeby w depresje nie wpadli...

chetnie bym wrocil

"bylu pracownik" to chyba o innej firmie pisze ;) szefostwo moze i wymagajace ale przeciez to szefostwo. nie znam tam nikogo kto pracuje za najnizsza krajowa... nocki maja co 2 dzien bo sa tam 2 ekipy "nockowe" praca na nockach platna za 8h ale pracujesz co 2 dzien wiec pol etatu a platne ze caly na dodatek wiele razy mozna skonczyc przed czasem wiec jeszcze kilka h odchodzi... sa ludzie co pracuja tam od samego poczatku i jak by bylo tak zle to by odeszli, po porstu trzeba chcec pracowac a nie krecic nosem. sa ludzie co za kare ida do pracy i za siedzenie oraz picie kawy chca 6 tys netto... ja sobie chwale. pracowalem na tych nockach na dniowkach oraz pomagalem przy innych rzeczach. trzeba sie rozwijac;)

były pracownik

a jeśli chodzi o stres to jak tam zaczniesz pracować to albo wykończysz się psychicznie albo przez szefostwo albo przez pracowników...

były pracownik

o tej firmie można dużo opowiadać ale w skrócie to słabo płacą, co chwile coś im nie pasuje to jadą z tobą jak ze śmieciem nie przebierając w słowach najlepiej im [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lizać i donosić to oni lubią a najlepiej jak bedziesz robił 12h na dobe codziennie za 1200 zł , wiecznie siedzą i oglądają w kamerach co robisz żeby znaleźć pretekst żeby kogoś zjebać..... płacą najniższą krajowa... dniówka robi w miare w normalnych godzinach ale jeśli chodzi o nockę to płaca za 8 a bywa że robisz 10, pięć razy w tygodni albo więcej... to w skrócie o szefach a jeśli chodzi o pracowników to na dniówce względnie natomiast nocka to jedno wielkie (usunięte przez administratora) robią z ciebie idiotę, wykorzystują, naśmiewają się, udają wielkich kierowników a są zwykłymi lizusami i jeszcze kłamcami... bo jak nie będziesz robić co oni chcą to będą latać do szefów i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na ciebie a jak nie będą mieli co to będą kłamać tylko po to żeby pogorszyć twoją sytuacje NIE POLECAM TEJ FIRMY WRĘCZ RADZE OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM... a jeżeli już tam chcesz pracować to radze uważać w szczególności na (usunięte przez administratora)

nikt

Firma jak każda inna, ale trochę słabo płacą, trzeba robić swoje, nie pytać za dużo, nie mówić za dużo i tyle, ani nie polecam, ani nie zachęcam.

zaloga moze i mila( z nielicznymi wyjatkami) natomiast szefostwo pozostawia wiele do zyczenia...

Bardzo fajna praca;) Miła załoga, dobra pensja. I anonimie nie kłam że wyczerpująca ;D jest bardzo przyjemna i nie ma takiego wysiłku ;D Pozdrawiam pracownik firmy HERO

stresująca, wyczerpująca):

Zostaw opinię o Hero sp.z o o - Sicienko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hero sp.z o o