Oberża knieja

Raducki Folwark

Opinie o Oberża knieja

slony

przed 2 laty fajny zatrzymanek teraz jedzenie zimne po ostatnim razie nawet herbata do kitu zupa pomidorowa z ryzem straszna barszcz o jejku a zurek makabra

plk

anonim, standardowo to nie powinno stanowić żadnego problemu. Słyszałem tylko, że można mieć problem jeżeli chodzi o satysfakcjonujące wynagrodzenie. Ale te 6-7 zł na godzinę powinni dawać. Reszta oczywiście jak wszyscy mogą się domyślać jest w napiwkach.

anonimek

kelnerki kiedys byly lepsze a teraz obsługa do bani

myślę że negatywne opinie wystawiała osoba którą poprostu zwolniono , pracuję tam i wydaje mi się że jest ok . zarobki całkiem i sporo można zebrać na napiwkach

byly pracownik

ja sie zgadzam z Toba. Zarobki sa bardzo male...a atmosfera straszna.. no chyba ze ktos lubi pracowac w obozie !!!! wtedy moze tam szukac spelnienia!!! co do tzw menagera. dokladnie kabel i wtyka!

były pracownik

Cześć, ja również jestem byłym pracownikiem Oberży, Powyższa opinia to bzdura. Zarobki są na poziomie Wielunia, praca ok jeśli ktoś chce oczywiście pracować a nie przychodzić wyłącznie na plotki, Powyższą opinie musiała wystawić najwyraźniej jakaś urażona osoba. przykre że ktoś taki zabiera w ogóle głos.

były pracownik

Myślę, że moja opinia będzie znacząca dla osób chcących zatrudnić się w tej firmie.ODRADZAM. Zarobki bardzo małe, pracownicy są wyzyskiwani zarówno przez szefostwo jak i przez ,,menagera". Zero poszanowania. Dla osób chcących się utrzymać w tej firmie - róbcie tak jak ,,menager zwany cymbergejem" - kablujcie ile wlezie:) moim zdaniem szkoda czasu na tego typu firmę.

Zostaw opinię o Oberża knieja - Raducki Folwark

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oberża knieja