Ismira

Toruń

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Ismira
1 1 6 1

Opinie o Ismira

rudy

Witam. Zdecydowanie odradzam tego typu załatwianie formalności. Ostatnio zainteresowaliśmy się agencją Ismira. Wysłałem kiedyś do nich swoje cv(musi być ze zdjęciem), kopie paszportu, inne dokumenty-włącznie ze swoim PODPISEM. Daje to coś do myślenia. Opłaty za pośrednictwo. Żadna agencja nie ma prawa pobierać jakichkolwiek oplat. Rozumiem,że koszta musza się im zwrócić za wszystko, ale na pewno nie w ten sposób. Jak znajomy wyjeżdżał za granice, to wszystko zostało potrącone z pensji. Pracował przez jakiś czas za niższą stawkę.

tom

Witam Czy ktoś pracuję przez agencję ISMIRA w UK w magazynach? Czy ktoś w ogóle zna agencję ISMIRA?

Zostaw opinię o Ismira - Toruń

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ismira