HAK Sp. z o.o.

Opinie o HAK Sp. z o.o.

Aga

Ja nie narzekam, pieniądze są na czas, praca spokojna - jak ktoś chce tylko "leżeć i pachnieć", to raczej tu miejsca nie zagrzeje. Na pewno na plus jest atmosfera, jeśli chodzi o szefostwo, to zawsze można się dogadać i nie robią problemów, np. z urlopem na święta.

atom

No właśnie walka z kryzysem powinna polegać na szybkiej reakcji rządu w zakresie legislacji. Bezrobocie na całym świecie likwiduje się albo choćby obniża poprzez niższe podatki i lepsze prawo pracownicze. W ten sposób firmy będą zachęcane do zatrudniania ludzi.

Jacek

Nie mam zastrzeżeń do tej firmy. Pracowało się nieźle. Atmosfera była miła a zarobki też niczego sobie. No i co ważne nie było nigdy takiego problemu, żeby pensja nie była terminowo wypłacona. Wszystko tak jak powinno być.

Martyna

bardzo wiele złych opinii ale właściwie to zero konkretów. Z pewnością na pensje narzeka każdy i to nie wina pracodawców tylko rządu bo to tym na górze trzeba sporo odpalać z własnych zarobków. Wszedzie są zwolnienia. Firma jak kazda inna, jak dla mnie spoko atmosfera:)

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Technolog w firmie HAK Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
malwinka

W większości firm są obecnie cięcia kosztów a pracodawcy szukają oszczędności nawet za cenę redukcji zatrudnienia i zmniejszenia możliwości przerobowych firmy. Niestety, koszty zatrudnienia pracownika są drastycznie wysokie w naszym kraju, jeśli rząd nic w tym kierunku nie zmieni, to gospodarka nie będzie się miała jak rozwijać, a rosnąć w silę będzie tylko szara strefa.

margol1985

W dzisiejszych czasach ciężko jest z pracą, ciężko cokolwiek znaleźć, a firmy muszą niestety zwalniać pracowników, chociaż czasami tego nie chcą. Oni też mają swoje wydatki i jeśli jest kryzys, to po prostu robią to co muszą, nie mają czasami po prostu wyboru. Jak każda firma muszą płacić podatki, które nie są wcale niższe dzięki naszemu kochanemu rządowi, więc czasami naprawdę zrozumcie swoich pracodwaców, im też nie jest lekko.

manta

zgadzam się,w firmie pracuje mi sie doskonale,zarobki jak na nasze realia bardzo dobre,atmosfera wśród załogi też.szefostwo stara sie jak może żeby pracownicy byli zadowoleni,są otwarci na wszelkie sugestie,szanują nas i traktują jak równego sobie,więc nie ma co narzekać ani do czego sie doczepić.

wiki

nie mam powodow do narzekan wogole nie rozumiem wczesniejszych wpisow polak ma to do siebie ze zawsze sobie znajdzie jakis powod do narzekan firma dobra dba o pracownikow to nie tylko moja ocena polecam

muza

dzis ciezko o zatrudnienie firmy jak firmy beda zwalniac czy ciac koszty takie mamy realia nie jest to moze zdrowa sytuacja ale napewno w duzym stopniu odpowiedzialny jest za to rzad firma dobra nie zglaszam zastrzezen pracuje i napewno nie zamierzam w najblizszym czasie zmieniac pracy

Wszędzie firmy szukają kosztów i niestety wszędzie są zwolnienia, to wina rządu, a nie firmy, że są za wysokie podatki. Gdyby podatki były niższe, to na pewno każda firma więcej ludzi by zatrudniała i nie było by problemów z pracą. W dzisiejszych czasach z pracą ciężko i tak już musi być. To nie wina firmy, że nie może zarobić na utrzymanie pracownika, bo podatki w Polsce są ogromne w porównaniu np. do Anglii.

WWW

GG - moglbys rozwinac temat , bo tez kiedys pracowalem w tym syfie... Zwolnili dziesiatki ludzi , skad? z produkcji , z biur? Swoja droga banda [usunięte przez moderatora]

gg
@WWW

Pozwalniali ludzi z biur i z produkcji jak ktoś pisał wcześniej zwalniali całe rodziny jak jedno z jej członków się wy łamało.Mechanizm jest prosty zwolnic wszystkich umowami na stale bez odpraw,a byli to pracownicy z kilkunastoletnim stażem.

WWW
@gg

dzieki

GG

wyzysk zero wdzięczności zwolnili dziesiątki ludzi strasząc ich dyscyplinarką kto sie przestraszył to podpisał za porozumieniem stron a ko był twardy i poszedl do sądu pracy wygrał.

św Mikołaj
@GG

Nie bądź taki do przodu bo ci tyłu zabraknie, lepiej idź poszukać św. Mikołaja pozdrawiam

św Mikołaj

tak

Specjalista

Pracowałam w firmie na stanowisku biurowym. Ludzie, którzy tam pracują, są różni w zależności od tego w jakim dziale się pracuje. (usunięte przez administratora)Wynagrodzenie to osobna historia. Kokosów nie zarobisz.

Mistrz jedaj

Dużo pracy , średnie zarobki

Kamil

Dziwię się, że tak piszesz - zero argumentów. Widocznie nie nadajesz się do pracy i tak piszesz. Wiem, bo pracuję tam już ponad rok i przychodzą ludzie czasami tylko na 3 miesiące, ponieważ każdy widzi, że ten człowiek nie nadaje się do pracy - niekiedy ludzie mają dwie lewe ręce. Takie opinie piszą tacy właśnie ludzie - którym się nie chce pracować i najlepiej usiedli by na palecie co 10 minut... Praca jak każda inna - są plusy i minusy, ale nie narzekam, z kierownictwem się można dogadać. W święta będę miał wolne, z czego się cieszę.

Ktoś

Jak już pracujesz w tej firmie to nigdy, ale naprawdę nigdy nie pozwól aby pracował ktoś z Twojej rodziny, bo jak będziesz chciał odejść z \"Przedsiębiorstwa Hak\" to zaproponują na początku Twoim bliskim dyscyplinarkę (za brak lojalności wobec pracodawcy) a potem z wielką łaską \"za porozumienie stron\". Z tej firmy nie masz prawa odejść, masz być wdzięczny za pracę, doświadczenie, marne zarobki.

Konkurencja

Byłem tam kiedyś na rozmowie i co ciekawe koleś który był z Panią od HR zapytał mnie czy mój pracodawca u którego pracowałem wie że przyszedłem do nich na rozmowę o prace. Dodam że pracowałem wtedy w konkurencyjnej firmie. Już wiedziałem że chociaż jak zadzwonią to niech spadają. Niekompetencja i tyle.

waterman

dzięki za opinie

a do biura dalej przyjmują

gieroj

Pracuję w firmie Hak, zwiedziłem całą Polskę w delegacjach i nawet dali mi nowe ubranie robocze.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o HAK Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w HAK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HAK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HAK Sp. z o.o.?

HAK Sp. z o.o.