HAK Sp. z o.o.

Opinie o HAK Sp. z o.o.

olo

Beznadziejna firma .Brak podstawowych warunków do pracy czyli ogrzewanie ochrona przed warunkami szkodliwymi.Co do terminowości w płatnościach to bywa różnie i nie jest tak słodko jak tu niektórzy piszą.Wystarczy zapytać tych którzy pracują jako firmy jedno osobowe u każdego zalegają z płatnościami.

Jarek28

Nie mam zastrzeżeń do tej firmy. Pieniądze były wypłacane tak jak miały być. Termin i wysokość wypłat były zawsze ok. Z jakimś urlopem czy wolnym dniem jak coś wypadło też raczej nie miałem problemów. Pracowałem tam kilka miesięcy ale nie zwolniłem się dlatego, że mi jakoś warunki przeszkadzały. Po prostu ożeniłem się i przeprowadziłem do innego miasta.

Bogdan

Ja mam miłe wspomnienia z pracy w firmie Hak. Miałem naprawdę wspaniałych współpracowników z którymi spotykam się do dziś. Jeździliśmy też razem na różne szkolenia. Z szefem nigdy nie miałem jakichś zatargów, ogólnie to spoko gościu. Nie pracuję już tam, po poznałem miłość mojego życia i postanowiłem za nią wyjechać do Hiszpanii, ale pracę w tej firmie zawsze będę bardzo miło wspominać.

wiki

Zarobki w miare dobre, narzekać nie można , w każdej pracy wystepuje stres , tego nie unikniemy niemniej jednak nie mam powodow do narzekan

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Technolog w firmie HAK Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
indianin

Kto te bzdury tutaj wypisuje o pieniądzach na czas, bezstresowej pracy. (usunięte przez administratora)

dorota

Pracowałam w tej firmie teraz pracuje w volvo bez porównania co szwedżi to szwedzi,warunki nie do porównania(mniej stresu).

mariusz

Trafiłem do lepszej firmy więc mam porównanie .Warunki jeśli chodzi o warunki pracy maszyny o półwieku lepsze.Równajmy w górę nie w dół.

filippo

Dla mnie najważniejsze jest to, że pieniądze są zawsze na czas, co nie wszędzie jest standardem. Poza tym praca jest ok, chyba że ktoś chce tylko leżeć i pachnieć, to raczej długo miejsca nie zagrzeje. Atmosfera jest ok, można spokojnie pracować, bez stresu, że jutro Cię wyleją.

Adrian

Firma HAK jest normalnym pracodawcą - jak każdy inny(usunięte przez administratora)

Edi

Miałem staż w tej firmie i przyznam, że gdyby nie fakt, że postanowiłem wyjechać za granicę to chciałbym dalej tam u nich pracować. Miła kadra, firma solidna, zawsze wypłata była na czas, nie wyzyskiwali mnie mimo iż przecież byłem tylko stażystą, a nauczyłem się u nich naprawdę wiele.

Alina
@Edi

Widzisz Magdo, dla każdego co innego jest odpowiednie bo każdy ma inne oczekiwania. Widać po opiniach, że różni ludzie piszą o różnych sprawach. Mi w tej pracy podobała się możliwość elastycznych godzin, ponieważ jednocześnie studiowałam, bardzo mi to pomogło.

Magda.

Kiedyś pracowałam w tej firmie - wszystko było w porządku. Może zarobki nie były wysokie, ale ja też nie miałam doświadczenia, więc praca była i tak ok :)

AREK

Pisząc że śmierdzi użyłem skrótu myślowego konkretnie chodzi o brak wyciągów na lakierni żadnej wentylacji.Co do pracy za wszelką cene to tak piszą ludzie którzy nigdy ciężko nie pracowali.Zejdz na dół ze swojego ciepłego biura i przeżyj pare godzin w tym smrodzie.

MargIN

Każda praca ma swoje plusy i minusy - na budowie też jest ciężko i ludzie pracują, nie narzekają, dlatego nie rozumie ludzi piszących takie bzdury, że śmierdzi rozpuszczalnikiem. To normalne przy takiej pracy, czymś zawsze czuć - mechanikowi śmierdzi smar, rolnikom nawóz... Moim zdaniem warto patrzeć na plusy - jest praca, są pieniądze. W dzisiejszych czasach ciężko o pracę, a jak już się ją ma - powinno się ją szanować! Takie jest moje zdanie i go nie zmienię.

hasji
@MargIN

założę się ,że nie musisz wdychać oparów rozpuszczalnika w pracy... Pomyśl o tym, ze ktoś przepłaca zdrowiem wdychając to... Problem mozna rozwiązać za pomocą odpowiedniej wentylacji, ale po co wydawać niepotrzebnie pieniądze na roboli :) (usunięte przez administratora) Wiadomo przecież :)

marian
@MargIN

Bzdurą jest pisać że nic się nie liczy poza pracą.po pierwsze Zdrowie rodzina a dopiero praca.A co do szacunku szanuje tych którzy mnie szanują.

marian
@MargIN

Firma z zeszłej epoki w nowych czasach omijać szerokim łukiem.

Arek

Aja narzekam zarobki mierne zimno śmierdzi rozpuszczalnikiem w zimie wysyłają na przymusowe urlopy a w lecie każą zasuwać po 10 godzin dziennie.

Aga

Ja nie narzekam, zarobki w normie i wypłata na czas. Generalnie atmosfera nie jest zła, chociaż zawsze znajdą się niezadowoleni. Jak dla mnie praca jest ok.

Kolejna firma rodzinna nie dająca szansy innym z poza kręgu rodziny znajomych rodziny .Nie liczcie na awans to jest zarezerwowane dla krewnych .Odradzam zawiedziecie się.

maciej

Mechanizm w tej firmie jest prosty jest robota zatrudnia się ludzi kończy się robota najszybciej się ich pozbyć.Tylko ludzie chcą jeść cały rok a nie przez kilka miesięcy jak jest robota.Takie zatrudnienie teraz umożliwia im firma zewnętrzna.Tylko pracownik jest droższy ale jest na każde zawołanie.Komu służą takie regulacje prawne jak elastyczny czas pracy czy agencje pośrednictwa pracy(usunięte przez administratora)

iza

Dysproporcje w warunkach pracy między pracownikami fizycznymi a biurowymi były i są do tej pory.Nie pamiętam aby w biurach było kiedyś zimno a na halach starej firmy i teraz nowej herbata zamarza tak właściciele dbają o ludzi w tej firmie.Co do pieniędzy to od początku istnienia tej firmy nadgodziny płacą (usunięte przez administratora)

Maciej33

Jak dla mnie firma godna polecenia. Zarobki bardzo dobre, normowane godziny pracy. Pracuję już tutaj dłuższy czas i taki długoletni pracownik też jest doceniany. Co jakiś czas można liczyć na premie uznaniowe :) Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o HAK Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w HAK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HAK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HAK Sp. z o.o.?

HAK Sp. z o.o.