PROFILOPLAST

Wilkowice

Opinie o PROFILOPLAST

marna

tak, nawet jak na ich stronę internetową wejdziesz to zobaczysz na zdjęciach, że mówimy tutaj o bardzo dużym zakładzie produkcyjnym. 3.000 m2 powierzchni produkcyjnej pod dachem konkretnmie a moim zdaniem to już jestmocno imponujące jeśli chodzi o moc

amisz

nie polecam pracować w tej firmie ... 6,5 zł brutto gdzie w polsce takie zarobki ? firma nadaję się pod pip i kontrole skarbową i tyle w temacie

xxx

Z pozycji klienta, firma oferuje też montaż okien.

xxx

Okna są bardzo dobrej jakości, okucia również.Polecam.

Andrzej

Moja opinie będzie o p. (usunięte przez administratora) z Rawicza. Stolarka z Profiloplastu jest ok ,ale wymieniony przedstawiciel i jego montażyści to totalna porażka . Pół roku czekam na wyregulowanie zle osadzonych drzwi , na usterke polegającą na obwieszaniu się skrzydła okna pani w biurze p.(usunięte przez administratora) oznajmiła że okna powinno się otwierać tylko do mycia. Totalny brak kompetencji a dbałość o dobro klienta NIE ISTNIEJE. PORAŻKA (usunięte przez administratora)

Tomi

Jesli chodzi o Profiloplast to masz racje ,w tej firmie pracuje wiecej przekretow ta firma to jeden wielki przekret nie maja nawet Zertyfikatow

xx

Jest to najgorsza fabryka o jakiej można było słyszeć tzn,jest jeszcze jedna z Kołobrzegu niejaka Amberline!!! w Profiloplascie niejaki pan (usunięte przez administratora)!! to przekręt i oszust!! Pani z Kolobrzegu tak samo. Niepolecam żadnej z tych dwoch fabryk OKIEN!!

Zostaw opinię o PROFILOPLAST - Wilkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROFILOPLAST