Opinie o El-Bojar Michał Bojarski w Ełk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy El-Bojar Michał Bojarski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie El-Bojar Michał Bojarski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o El-Bojar Michał Bojarski w Ełk

Becia Nowy wpis

To jest profil firmy El-Bojar, indywidualna działalność w kierunku instalacji elektrycznych, siedziba na Popiełuszki. Ale wy przypięliście się z komentarzami o innej firmie, tyle, że nazwa podobna, ale numery krs i regon, branża i adres inne :D I jeszcze jeden drugą poprawia. Kto napisze z sensem, czy pan Michał sam instaluje, skoro to IDG, czy zatrudni elektryka?

Danuta Nowy wpis

Firma poszukuje monterów parkietów. Praca znajdowałaby się w okolicach Ełku. Widzę w ogłoszeniu, że wynagrodzenie zaczyna się od 5000 zł, a kończy na 6500 zł brutto. W takim razie, co zrobić, aby zarobić tę górną granicę? Macie jakieś wskazówki? :) Poza tym, pracuje się tutaj w systemie trzy zmianowym. W jakich godzinach? Dajcie znać.

Ronnie 66 Nowy wpis
@Danuta

To jest składanie pakietów szybowych zespolonych, a nie "parkietów". Żeby zarobić górną granicę masz siedzieć cicho i pracować, pracować. Nie mówić nic i nie zwracać uwagi na docinki i szyderstwa majstra. Masz robić i tyle. Natyrasz się przez cały miesiąc, wypracujesz nadgodziny myślac, że będzie 6000 tys. A przy wypłacie masz uciętą premię - za CAŁOKSZTAŁT - tak brzmi odpowiedź majstra. I zarabiasz 3700. Tak to wygląda.

Administrator Nowy wpis

Firma El-Bojar Michał Bojarski poszukuje kandydatów na stanowisko Ślusarz. Czy ktoś wie, jakie warunki oferują? Zależy mi na sprawdzonych informacjach.

Pracownik@

Dzień dobry odkąd nie ma Starego Dyrektora nikt nic nie wie i ogólny chaos . Syn Prezesa cos próbuje ale on kompletnie do tego się nie nadaje daleko mu do ojca . Nie polecam bo uważam że firma niedługo padnie . Sam rozglądam się za praca .

@Pracownik@

Ale to atmosfera się pogorszyła czy o co dokładniej chodzi? Jest więcej czy mniej pracy teraz?

Pracownik@
@Anna

Atmosfera bardzo się pogorszyła . Najgorsze jest to że odkąd stary dyrektor jest na zwolnieniu jest straszny chaos . Najprawdopodobniej to wina syna prezesa bo sobie nie radzi .

@Pracownik@

ciekawa bym była tylko na podstawie czego jest wyciągany ten wniosek o tym całym nie radzeniu sobie. co konkretnie dzieje się teraz w firmie i jak to wygląda, że takie odczucia możecie mieć?

@Monika

Monika domyślam się że jesteś z firmy to chyba widzisz co się dzieje :) jak ktoś nie ma zarzadzania we krwi to tego się nie nauczy . To trzeba czuć a nie być ciepłą kluchą .

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie El-Bojar Michał Bojarski na stanowisko Firma BOJAR Sp. z o.o. pilnie zatrudni monterów pakietów. bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Ełk
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
Dziewczyna

Pracy jest raz więcej raz mniej . Jako pracownica nie polecam atmosfera beznadziejna .

A co konkretnie się zmieniło po tej zmianie prezesa bo na to narzekacie? Ktoś powie coś jak praca wygląda, jaka atmosfera? :)

Fizyczny

Kiedyś praca była ok. Teraz po zmianie prezesa słabo.

Ekspracownik

Praca w Bojarze to była sama przyjemność, dopóki prezesem była Pani Ewa Piętka.

Tobiasz

Z jakiego powodu przestaliście być aktywni na forum? Czy firma normalnie prowadzi działalność?

Brygadzista kiedyś handlował petem i myśli ze jest gangsterem i coś znaczy. Przemądrzały (usunięte przez administratora) bez szkoły któremu zdaje się ze coś znaczy w firmie. Prezes to naprawdę w porządku człowiek nie wiem dlaczego toleruje jeszcze tego przygłupa. Dobrze ze Dyrektor trzyma tego przygłupa krótko . Jak go zwolnią polecam wszystkim fajna atmosfera pracy.

KindzAda

W firmie pracuje od 7 lat. Dzieje się co raz to gorzej. Fakt firma z roku na rok się rozrasta. Szef daje premie ludzie są w porządku ale co z tego jak idzie się na zwolnienie lekarskie premi nie ma i wypłaty wychodzi niecałe dwa tysiące. Stawka po takim stażu pracy 15 zł brutto. (usunięte przez administratora)Jest nikim a udaje kogoś. Osobiście nie polecam pracy tutaj. Stawki tutaj nie są powalające. Prezes obiecuję podwyżki ale kończy się tylko na obietnicy. Nie polecam.

admin

Chcesz pomóc osobom szukającym opinii o pracodawcach? Napisz kilka słów o tym co Ci się podoba i nie podoba w firmie Bojar Sp. z o.o..

Zostaw merytoryczną opinię o El-Bojar Michał Bojarski - Ełk

• Jak się pracuje w El-Bojar Michał Bojarski?

Zobacz opinie na temat firmy El-Bojar Michał Bojarski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w El-Bojar Michał Bojarski?

El-Bojar Michał Bojarski
2.8/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Ks. Jerzego Popiełuszki 10 lok. 55
    19-300 Ełk