TIMEX S.A.

Toruń

Opinie o TIMEX S.A.

aniela

Zgadzam się ze to jakaś porażka, ja tez tam pracowałam - ale jeszcze lepsza jest ta stara panna z dz obsługi - masakra !!! zero samokrytyki i obiektywizmu...szkoda gadać - NIE ZATRUDNIAJCIE SIĘ TAM LUDZIE !!!

worker1waw

Naprawdę nie polecam, szczególnie współpracy z panią iwoną m. (specjalny błąd ort). Nawet ludzie, z którymi można było pogadać "na papierosie" - nadają na Ciebie i...wyrzucają z listy znajomych na FB. Poza tym słabo płacą...i robią "wałki" na tzw. benefitach...

Pracowałeś już w firmie TIMEX S.A.? W takim razie opowiedz innym o swojej przygodzie na naszym forum. Zachęcamy do komentowania.

Zostaw opinię o TIMEX S.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TIMEX S.A.