Niagara Gniezno

Gniezno

Opinie o Niagara Gniezno

alka

wlasnei wczsniej poszukiwali pacownikow na myjnie a teraz chyba cisza, nie wiem jak aktualnie wygladaa zarobki, moj syn ma doswiadczenie na myjniach posuzkuje etraz pracy jednka ciezko cokolwiek znalesc

mieszko

no widzicie jaki ladny mam nick zwiazany z gnieznem ;)) hehe ale teraz do rzeczy - jak tam teraz w niagarze wygalda sprawa bo planuje wrocic do gniezna z warszawy i nie wiem gdzie za bardzo sie zalapaca do pracy mam nadizeje ze jakos pomoze cie mi w tym wszystkim i znajdziecie mi miesjce do rpacy . mianowicie bardzo potrzebuje informacji czy jest szansa na znalezienie pracy w tym miesjcu...

hah rr

Ale co z tą Niagarą? Są tu jacyś byli pracownicy tej firmy, ktorzy moga cos napisać? co sie dzieje z dawną ekipą?

lukas

@Kassa, a to niby dlaczego jesteśmy tacy śmieszni, mógłbyś rozwinąć tą swoją genialną myśl, bo nie zrozumiałem.

:-))

Wsadz sobie to siano w papcie moze bedziesz wyzszy - wystarczy mi twoja scieta glowa

oszukana

kłamca , ściemniacz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chodząca MASAKRA

oszukana

[usunięte przez moderatora] hm.... obiecuje zlote gory.... !!!! a potem nie potrafi sie z niczego wywiazać!!!!! płatnośći? na raty!!!!!! totalny [usunięte przez moderatora]

kama

Popieram to [usunięte przez moderatora] i klamca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

luziak

no i tak NIAGARA zrobiła się pralnią brudnych pieniędzy, powodzenia [usunięte przez moderatora]

Optymistka - 2010-03-03 11:00:39 Ludzie,było tu dobrze i to niektórzy wiedzą i będzie dobrze!!! Dajcie już spokój i zajmijcie się sobą!! lubisz pracowac za darmo zglos sie do Niagary!!!

Optymistka

ciekawe kiedy swoim pracownikom wyplaca grudniowe i styczniowe pensje...tak zaatwili pracownikow, ze swieta mieli na piec jeden........nic tylko wysylac tam cv;) heheh ale w sumie dokad skoro ich siedziba jest mala klita w jakims bloku, zaadaptowana na pomieszczenie pracownicze...szalllllllllllllllllll;)

ktoś

normalnie wiadomości z pierwszej ręki ale chyba nie jesteś na czasie ....może skontaktuj się ze swoim donosicielem i poszukaj nowych informacji :) a wtedy się odezwij albo poszukaj jakiejś roboty dla siebie a wchodzisz buciorami w życie innych

...................

kotek a jak Twoja firma??hehehe

anett

a jak to właściwie jest z ta firmą...słyszałam na jej temat wiele opinii i zastanawia mnie jak tam jest na serio? piszcie!

Bez kozery

Ale co to jest o co tu chodzi??? JĘZYK ULICY-GRATULUJĘ

Sylwia

Potwierdzam opinie kotka;)

kotek;)

Kochana Vanesso..(.co to za nick???)...ale nie ma się co dziwić, pewnie tak wykształcona osoba jak ty, która pozjadała wszystkie rozumy, daje tak na imię swoim dzieciom...żałocha...co do mojej niewiedzy..kochana ty nawet nie zdajesz sobie sprawy ile wiem;) i śmiać mi się chcę kiedy słyszę o Niagarze...jak tam inspekcja pracy? przy okazji jedna z wielu w najbliższym czasie;) a gdzie macie te dziewczyny, który tak chętnie chciały u was pracować, gdzie te niesamowite warunki, umowy na czas nieokreślony? no tak wiadomo bajka;) dziewczyny ledwo co dostały wypłaty, bo w ratach, premie- marne ochłapy a państwo rządzi na włościach. Teraz to tam jest ekipa...telemarketerzy z " prawdziwego zdarzenia", przedstawiciele- [usunięte przez moderatora], kierownicza na pięć jeden ( też łapki miodem wysmarowane) ...nic tylko zazdrościć;) ale cóż nie ma co się śmiać z słabszych;) pozdrawiam

vanessa

uderz w stół, to nożyce sie odezwą...mało wiesz KOTEK o realiach i chyba coś na topie nie jesteś...to żyj w niewiedzy dalej i niech Cie pycha unosi. Niestety twoje ego wystawia czeki, których twe marne ciało nie pokryje. również miłego wieczoru P.s Oslice sobie zrób, a potem ją wychowaj....tak na marginesie

kotek;)

GL? o co chodzi? Tak jest najlepiej tłumacz się z błędów, które widać gołym okiem....idziecie na dno niczym Titanic, tylko o was juz nikt nie będzie rozpamiętywał;)))) Co do wykształcenia..Kochana 99% waszych pracowników jest po szkole zasadniczej zawodowej, a reszta to zlepek średniego, do tego zaocznego...więc nie mów mi o wykształceniu, którego ty sama Oślico nie posiadasz... Miłego Dnia

vanessa

realisto, czy byłeś i jesteś pracownikiem Niagary? czy masz rozeznanie w sytuacji?czy zdajesz sprawę sobie z twojego problemu? Masz ogromny problem-ze sobą. nie nadajesz sie na szefa, koordynatora, szkoleniowca-ups, ale chyba się o tym dowiedziałeś nie dawno prawda? do tych stanowisk trzeba mieć wykształcenie, wiedze, doświadczenie i mądrość, a przede wszystkim szacunek kolego przez duże S. w związku z twoim zachowaniem wiejskim, małomiasteczkowym nie rokuję rozwoju w karierze. Wykończyłeś GL przez swoje nieróbstwo, pychę i uskrzydlająca Cie głupotę. nie interesuj się firma o której nie masz pojecia i w której nie pracowałeś-zajmij się swoim problemem.

vanessa

witam, wypociny realisty-optymisty są karygodne. zważywszy na prostote języka, prześmiewny charakter, brak inteligencji wrodzonej i tej nabytej oraz poziom znajmości tematycznej na poziomie 0-musze stwierdzić, a wręcz zdiagnozować problem psychiczny. medycznie niedorozwój, kolokwialnie-Idityzm. Niestety, tego nie da sie leczyć, ale mozna problem chorobowy wprowadzić w remisje poprzez nie wypowiadanie sie na tym forum. Taka rada dla Ciebie drogi realisto-optymisto.

realistka-optymistka:)

realistka-optymistka:) - 2010-01-29 14:52:00 zejdz ze mnie bo ci przesune zęby z tyłu do przodu i Tobie je....wybije... przynajmniej wtedy bedzie co wybic hehehe idiotko To kaman, na co czekasz ? Chcicken z ciebie bejbe.... Tu piszesz a w realu nic, nawet palcem mnie nie tkniesz... Żal [usunięte przez moderatora] ściska

realista-optymista;)

Człowieku nie podszywaj się pod mój nick, tylko pisz w swoim imieniu! Już tłumaczę...a więc firma zapewniała, że każdy otrzyma na wejściu umowę o pracę na czas nieokreślony...i tak było z tym małym minusem, że jest to umowa na 1/8 etatu i faktycznie nie wiadomo czy opłacane były składki heheh do tego nie wypłacane premie, dziewczyny boją sie odejść obawiając się, że premii na oczy już nie zobaczą! Najlepsze? umowa podpisana na 1/8 etatu, ale wypłaty o podstawie 1000 zł, z tym że była to umowa słowna, między szefem a pracownikiem więc żadna!!!hehehe jacy wy jesteście naiwni!!!! macie się świetnie? rzeczywiście zwłaszcza tłumacząc się Inspekcji Pracy, który w ostatnim czasie przez kilka dni u was gościła;))))) a jak tam wasza kierowniczka, która robi pprzekręty, a wy nawet ne macie zielonego pojecia co sie dzieje hehe...

realistka-optymistka:)

hmmm,......nic mi o tym nie wiadomo bo ja mam sie tam dobrze:)

adrianna

słyszałam, że ten szef jest w porządku tylko firma upada. ludzi nie mają czy jak dobrych?

adrianna

wiesz może dlaczego padają?

realistka-optymistka :)

prostuja wypowiedz nie po byłych pracowniakch Golden gdyż oni sami odeszli gdyz oferta zatrzymania pracownika na umowe zlecenie na 1/8 etetu byla rozmowa z glupim przez sciane hehehe....pozdrawiam

realista-optymista;)

Niagara?...firma powstała z marnych pozostałości po byłych pracownikach Golden Life;)nic dziwnego, że firma robi takie fantastyczne obroty;) tak fantastyczne, że wypłaty w 5-ciu ratach wypłacane;) hehehe ale najważniejsze, to myśleć, że jest się dobrym;)

...

kasa...-

Zostaw opinię o Niagara Gniezno - Gniezno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Niagara Gniezno