Opinie o Alrec Sp. z o.o. w Konstantynów Łódzki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Alrec Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Alrec Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alrec Sp. z o.o. w Konstantynów Łódzki

Mirek

Altrec jest całkiem w porządku jeśli o to chodzi.

bąbel09

Wyzysk człowieka przez człowieka ....obecnie tam pracuje na UZ i szału nie ma!

Olaf

Jeśli chodzi o Stalową to ogólnie miła atmosfera, paradoksalnie trochę zbyt lajtowa ludzie są przeważnie ok, głównie narzekają na dość małe zarobki i ja się z tym zgadzam, praca jest raczej na róźnych stanowiskach to też nie każdemu musi odpowiadać. Na chwilę można się zaczepić, jakiś wielkich zastrzeżeń nie ma.

operator

A jak się mają zarobki do ręki operatora cnc?

Project Manager

- a więc ile chciałby Pan zarabiać? - no biorąc pod uwagę doświadczenie, wykształcenie i sytuację na rynku pracy chciałbym zarabiać... - zarabiać, tak? może jeszcze pieniądze? w (usunięte przez administratora) się wam przewraca millenialsi! rynek rujnujecie roszczeniowym podejściem! ja w twoim wieku płaciłem by móc pracować!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Szrek

Moja kariera w Alrec była krótka bo nie ma sensu tam pracować długo. Przy odejściu każdy z pracowników mi się nie dziwił, gratulował znalezienia lepszej pracy i mówił ze też stąd zwieje jak tylko będzie okazja. Co to za firma w której nikt z pracowników nie jest zadowolony( i nie mówię o pracownikach produkcyjnych którzy z definicji narzekają tylko o wyższej kadrze)?? Właściciel to pewnie ma już gdzieś tą firmę, już się nachapał, jak ten cały (usunięte przez administratora) padnie to nie będzie mu przykro.

andzelaxoxOxOxOo

syf,kiła i mogiła. pracowałam tam i niestety,ale najgorsza praca!! nie zycze nikomu!!! w pracy panują dziwne znajomości, nie doceniaja nikogo. sa (usunięte przez administratora)

Zwolniony bez powodu

NAJGORSZA FIRMA W ŁODZI! Pracodawca w żadnym stopniu nie szanuje pracownika. Wykorzystują ludzi na każdym kroku i robią ich w ch**a, po czym dziękują większości pracownikom po 2-3 dniach bez żadnego powodu. Nawet po 1 sek. Spóźnienia obcinaja pensje o pół godziny. Na magazynie pracownicy czują się jakby znajdowali się w obozie koncentracyjnym ponieważ używane dzwonki wyznaczają czas przerwy. Nie można nawet odpocząć (np napić sie w upalne dni) bo od razu podchodzą i straszą zwolnieniem z pracy. Magazyn jest w stanie opłakanym- bród, smród i ubóstwo (panuje swierzb). NIE POLECAM PRACY W PRZEDSTAWIONYM MAGAZYNIE.

Alojzy_Jądro

Dokładnie. 4PL4 gdybyś za młodu się uczył to byś teraz nie pracował za najniższą krajową. Możesz mieć pretensje wyłącznie do siebie. A Gdy się nie podoba to jak to mówił były prezydent " Zmień pracę i weź kredyt".

Alojzy_Jądro

4pl4 a ja nie rozumiem o co Ci chodzi. Pracuję tam parę lat. Najniższa krajowa mnie wystarczy, kompletnie nie rozumiem osób którzy chcą więcej.

4pl4

Skoro część pracowników stałych rozgląda się za inna robotą to słabo to wygląda...

Model

Niestety zakład wciąż nie rozumie, że aby funkcjonować musi się rozwijać. W Polsce przyjęło się ,że zwykły pracownik jest niczym można go zastąpić byle jakim żulem spod sklepu który będzie wykonywał tą samą pracę 3 razy gorzej ale 5 razy taniej. Irytuje mnie fakt, że firma nie chce zatrzymać młodych pracowników oraz w nich inwestować. Sukcesem firmy jest prężnie rozwijający się młody pracownik pełny kwalifikacji. I on jest trybem napędowym sukcesu!Zaczynając od PM kończąc na pracownikach montażu. Wiele osób chce się rozwijać, lecz niestety tu nie znajdzie swego miejsca. Za pare lat zostaną sami starcy i inni nieudolni z umów zleceń. Pozdrawiam

psycho

do zmiany cwaniak prezes i jego walnięte próchno plus sebek i jego lizorowy. gdyby firma zainwestowała w kompetentny zarząd zamiast wywalać majątek na qr-srem i 5Smark (w ich wypadku niewykonalne wdrożenia) wszystkim wyszłoby to na dobre. chwilowo żałość

leszek

mają swój transport

nowy

Kto zajmuje sie teraz transportem?

rysiek-6

Tak patrze i czytam te pierdoły i włosy się jeżą wszystkie te szkolenia mitingi qrm 5s jest tak potrzebne jak k... deszcz kosztuje wszysko bajońskie kwoty na to kasa jest ale na produkcje nie ma w firmie jest 150 umosłowych i 40 fizycznych wypada prawie czterech darmozjadów na na jednego fizycznego za komuny tak nie było a prezes ma to w (usunięte przez administratora) patrzy czy mu zera na koncie przybywają no i najlepszy iluzjonita w firmie pikuś od 5S mistrz świata bierze więcej niż kierownik produkcji a nic nie potrafi i nikt tego nie widzi to prawdziwa ściema

Łapa Łapa już nie pracuje, teraz jego miejsce zajął gość, który kiedyś organizował transport i był kierownikiem w jednym z oddziałów :-) Niezłe jaja. Teraz coraz więcej darmozjadów, szkolenia, systemy i nic z tego nie wynika.

gościu

Nie zgadzam się codziennie nowe tematy, nowe materiały, szkolenia, usprawnienia i myślę, że ciekawszej pracy nie znajdę. Jak nie lubisz monotonii to praca dla ciebie.

_Glut_

Moim zdaniem ten pracodawca nie potrafi zatrzymać młodych, uzdolnionych ludzi w firmie. Każdy ogarnięty zaczepia się na kilka bądź kilkanaście miesięcy zdobywając doświadczenie, następnie szuka dalej. Niestety nie ma tu możliwości rozwoju, a pozyskiwane doświadczenie z biegiem czasu również jest mocno ograniczone.

Adaś
@_Glut_

glut a ty to kto? :)

psycho
@Adaś

Adaś a ty kto?? glut ma racje! klika cwaniaków na górze plus wysłużone sługusy na dole mają dobrze. reszta to mięso armatnie i ofiary sumy wszystkich wcześniej popełnionych błędów. zero możliwości rozwoju. wyłącznie układy.

Łukasz

Praca Jedna z lepszych !!!

gościu

Dla mnie jest ok, dobra atmosfera. Najważniejsze, że jest praca i mam co do gara włożyć.

Gosiaa
@gościu

Kryminaliści w pracy to nic!!! Dzisiaj są a jutro po weryfikacji otoczenia ich nie ma! Jaja są w tej firmie w dziale zakupów, miałam wątpliwą przyjemność sprzedawać im coś !?!, a ten siwy koleś to dopiero niezły model (Łapa, Łapa i jeszcze raz Łapa po prowizje) Ciekawe co szefostwo na to? Po naradzie w naszej firmie, zadecydowaliśmy że nie stać nas na pracę z Alrec PRZESTRZEGAM WSZELAKICH DOSTAWCÓW !!! Ps. gościu podobno teraz pracuje w innym oddziale na Stalowej!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Alrec Sp. z o.o. - Konstantynów Łódzki

• Jak się pracuje w Alrec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alrec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alrec Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alrec Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Alrec Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alrec Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 169 ocen.
  • Księdza Kazimierza Janika 14
    95-050 Konstantynów Łódzki