S&S ELEKTRO 2 SYLVIA CZAJKOWSKI

Toruń

Opinie o S&S ELEKTRO 2 SYLVIA CZAJKOWSKI

olek
użytkownik zarejestrowany

niestety nie widze, żeby pojawiały się u nich nowe oferty pracy.

były pracownik

to co tam zobaczyłem w głowie mi się nie mieści.ci ludzie powinni zająć się prowadzeniem skupu butelek albo złomu a nie elektrykom nie wiem kto im dał uprawnienia ale powinien dołączyć do nich (skup butelek i złomu). Mam nadzieje że do szefa i szefowej dotrze kiedyś taki impuls że drugi człowiek ma godność zasługuje na szacunek uczciwe traktowanie i nie jest waszą własnością którą możecie traktować w sposób okrutny brutalny chamski. pracownik nie jest waszym workiem treningowym na którym możecie się wyżywać.

PRACODAWCA

POZDRAWIAMY PANIE wiesławie I ZYCZYMY UDANEJ KARIERY W NOWEJ PRACY. MYSLIMY ZE MA PAN HONOR I PRZYJDZIE SIE ROZLICZYC Z ZALEGŁYCH PIENIEDZY!!!!!!!!!!!

Byly pracownik

Omijajcie z daleka. Wyzysk i mobing. Wyplata to grosze. Lepiej zbierac smieci

Zostaw opinię o S&S ELEKTRO 2 SYLVIA CZAJKOWSKI - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S&S ELEKTRO 2 SYLVIA CZAJKOWSKI