B-Act Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o B-Act Sp. z o.o.

anna

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej - asystent project managera - zwolniłam się z mojej pracy wcześniej by zdążyć na umówiony godzinę. Okazało się ze musiałam czekać na rozmowe ponad 20 minut. Pomyślałam trudno - widzę jaki jest stosunek do potencjalnego pracownika - lepiej nie myśleć co przechodzą pracownicy. Po odbytej rozmowie poprosiłam o poinformowanie mnie o wyniku rekrutacji nawet w razie negatywnego wyniku e-mailem bądź telefonicznie. Do dzis nie dostalam odpowiedzi. No cóż rozmowa rekrutacyjna wiele mówi o danej firmie. ...

kolorek

praca w świetnym zespole! stresik jest - ale w jakiej pracy nie ma?

ŚwinkaPeppe

Praca bardzo stresująca, nie polecam nikomu o słabych nerwach.

Zostaw opinię o B-Act Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B-Act Sp. z o.o.